Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymień od razu komplet wahaczy na przód, autko w prowadzeniu nie do poznania, a koszty nie są duże.

Wtedy masz spokój na długi czas i zjebany wahacz nie rozwala tego dobrego(nowego) obok.

ja musze to w koncu zrobic, bo czuje, ze to juz nie to samo co kiedys :kwasny:

od razu tez koncowki drazkow itd...

dokładnie.[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 11:46_________________________________________________

no mi auto plywa ostro... ale to te zasluga opon 235.

dlatego trzeba sie ogarnac i zrobic caly zawias w koncu, rok temu wymienialem tylko wahacze proste/nosne z przodu - juz czulem roznice.

po wymianie wszystkich musi byc koks :naughty:

Po wymianie nie będzie Ci pływało, to jest szok jak autko zaczyna się prowadzić, koleiny znikają :)
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak będziecie wymieniać wahacze to sprezentujcie mi swoje stare :przebiegly: potrzebuję jeden komplecik :wstydliwy:

do hundy nie będą pasować :decayed:

seeeeeeeeeeeeerio :decayed: Jaki ja naiwny :doh1:

przydałby się jakiś przycisk "pomógł" :decayed:

Opublikowano

Po wymianie nie będzie Ci pływało, to jest szok jak autko zaczyna się prowadzić, koleiny znikają :)

W to to nie uwierzę :decayed:

Opublikowano

ragga sprzeda na allegro jako nowka szt super duper :D

w promocji od super sprzedawcy :P

Opublikowano

ragga sprzeda na allegro jako nowka szt super duper :D

w promocji od super sprzedawcy :P

do własnych potrzeb potrzebuję :bag:

Opublikowano

Jak będziecie wymieniać wahacze to sprezentujcie mi swoje stare :przebiegly: potrzebuję jeden komplecik :wstydliwy:

do hundy nie będą pasować :decayed:

seeeeeeeeeeeeerio :decayed: Jaki ja naiwny :doh1:

przydałby się jakiś przycisk "pomógł" :decayed:

lepiej "postaw pifko" :naughty:

Opublikowano

no mi auto plywa ostro... ale to te zasluga opon 235.

dlatego trzeba sie ogarnac i zrobic caly zawias w koncu, rok temu wymienialem tylko wahacze proste/nosne z przodu - juz czulem roznice.

po wymianie wszystkich musi byc koks :naughty:

zapodaj poliuretany jak ma Cantona :naughty::kox:

Opublikowano

no mi auto plywa ostro... ale to te zasluga opon 235.

dlatego trzeba sie ogarnac i zrobic caly zawias w koncu, rok temu wymienialem tylko wahacze proste/nosne z przodu - juz czulem roznice.

po wymianie wszystkich musi byc koks :naughty:

zapodaj poliuretany jak ma Cantona :naughty::kox:

No właśnie FLY, kup sobie takie :D

Opublikowano

Właśnie Fly :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Po wymianie nie będzie Ci pływało, to jest szok jak autko zaczyna się prowadzić, koleiny znikają :)

W to to nie uwierzę :decayed:

To uwierz, bo tak jest. Pływanie w koleinach jest głównie od wyrobionych tulei w wahaczach, po prostu kiedy wjeżdżasz w koleinę na ułamek sek przestawia się zbieżność i dlatego ciągnie, przy nowych twardych tulejach temat nie istnieje.
Opublikowano

Po wymianie nie będzie Ci pływało, to jest szok jak autko zaczyna się prowadzić, koleiny znikają :)

W to to nie uwierzę :decayed:

To uwierz, bo tak jest. Pływanie w koleinach jest głównie od wyrobionych tulei w wahaczach, po prostu kiedy wjeżdżasz w koleinę na ułamek sek przestawia się zbieżność i dlatego ciągnie, przy nowych twardych tulejach temat nie istnieje.

Teraz wierzę :bag:

ta, jasne.. akurat w takie rzeczy to nie wieeerzę

Opublikowano

no mi auto plywa ostro... ale to te zasluga opon 235.

dlatego trzeba sie ogarnac i zrobic caly zawias w koncu, rok temu wymienialem tylko wahacze proste/nosne z przodu - juz czulem roznice.

po wymianie wszystkich musi byc koks :naughty:

zapodaj poliuretany jak ma Cantona :naughty::kox:

No właśnie FLY, kup sobie takie :D

tnij bazie :D

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/turbosprezark-uzywane-do-regeneracji-i1474295661.html

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/turbosprezark-uzywane-do-regeneracji-i1474295661.html

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

nie maja zadnego K04 :(

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/turbosprezark-uzywane-do-regeneracji-i1474295661.html

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

cos by wybrał

Opublikowano

nie maja zadnego K04 :(

Dzwoniłeś ? Czy nie wypatrzyłeś ?

Bo Ja chyba widzę kawałek na drugim zdjęciu zbiorowym z lewej strony, 2 centymetry nad Turbiną z Pajero. :wink4:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/turbosprezark-uzywane-do-regeneracji-i1474295661.html

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

to blisko mnie (koło wrocka) jak coś to podjadę :good:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/turbosprezark-uzywane-do-regeneracji-i1474295661.html

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Dziupla?

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/turbosprezark-uzywane-do-regeneracji-i1474295661.html

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Jak w sklepie z używaną odzieżą ( na wagę sprzedają ) :przebiegly:

Siema wszystkim :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.