Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja nie wiem czy otwierać butle co się na mnie patrzy... :embarrassed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja siedze przy zielonym i widze ze mam z was najweselej :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

moskal

ty to w ogóle masz kolorowe życie

czerwona kropa, butelka z zielonym paskiem i żółte różki

no qr** tęcza w pełni :polew:

Opublikowano

a ja nie wiem czy otwierać butle co się na mnie patrzy... :embarrassed:

poziu ukręć łeb bestii, a co tam :gwizdanie:

Opublikowano

a ja nie wiem czy otwierać butle co się na mnie patrzy... :embarrassed:

leszcz - ja już otworzyłem. Dzisiaj grany JIM BEAM

Opublikowano

A ja jestem taki wytyrany, że idę spać :wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: i ja dołącze :kox: żebyście nie myśleli że STARE GRZYBY śpią :polew: :beer1: walę :good:

Opublikowano

a ja nie wiem czy otwierać butle co się na mnie patrzy... :embarrassed:

leszcz - ja już otworzyłem. Dzisiaj grany JIM BEAM

ło matko

tej i danielsa - nigdy

każdy lubi co innego ... :cool1:

Opublikowano

Kamyk , nie narzekaj - na zdrowie :hi: ............. :good::kox:

Opublikowano

:hi:

:hi: i ja dołącze :kox: żebyście nie myśleli że STARE GRZYBY śpią :polew: :beer1: walę :good:

o - pixi wstał :polew:

Opublikowano

Biere wszystkie trzy :kox:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:48_________________________________________________

:hi:

:hi: i ja dołącze :kox: żebyście nie myśleli że STARE GRZYBY śpią :polew: :beer1: walę :good:

o - pixi wstał :polew:

Nie wstał , tylko się nie położył .... :gwizdanie:

Opublikowano

Kamyk , nie narzekaj - na zdrowie :hi: ............. :good::kox:

nie narzekam - wiadomo jak jest, jeden blondynkę drugi brunetkę

na zdrowie :drunk:

Opublikowano

Serducho mi się cieszy jak widze tyle luda :cool1:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:50_________________________________________________

Kamyk , nie narzekaj - na zdrowie :hi: ............. :good::kox:

nie narzekam - wiadomo jak jest, jeden blondynkę drugi brunetkę

na zdrowie :drunk:

W naszym wieku :gwizdanie: ja też nie pogardze :decayed: ruda też może być :naughty:

Opublikowano

panowie btw

jak ktoś lubi mocne kino

na tvn leci Se7en z Pittem Morganem i Spaceyem

stare ale jare

polecam :good:

Opublikowano

a ja nie wiem czy otwierać butle co się na mnie patrzy... :embarrassed:

leszcz - ja już otworzyłem. Dzisiaj grany JIM BEAM

ło matko

tej i danielsa - nigdy

każdy lubi co innego ... :cool1:

Ja tylko te dwa :good:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:56_________________________________________________

link nie działa :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

już widzę jutrzejszy poranek w Waszym wykonaniu :naughty:

:hi::sick3: :sick3: :sick3:

[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:58_________________________________________________

link nie działa :thumbdown:

ten sprawdź :decayed:

http://izismile.com/2011/02/23/let_the_bullets_fly.html

Opublikowano

już widzę jutrzejszy poranek w Waszym wykonaniu :naughty:

:hi::sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.