Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podobno Lukaszr tak się oświadczał :decayed:

Za to przynajmniej z pomysłem - Ty to pewnie albo tego w ogóle nie doświadczysz (żadna przecież nie będzie aż tak ślepa) albo po prostu przyjdziesz jak zwykle po pracy i zapytasz o to podczas leżenia na kanapie przez TV, z piwem w ręku, dłubiąc w nosie i drapiąc się po prawym worku :kox: :kox: :kox:

Ja myślę, że założy pierścione na pytę :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja myślę, że założy pierścione na pytę :decayed:

Będzie musiał jakoś przykleić czy uwiązać, bo inaczej będzie się zsuwał :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pany 16 października o godz 16:30 na najpiekniejszym i najnowocześniejszym stadionie żużlowym świata w Toruniu odbedzie sie mecz żużlowy Polska - Reszta świata.

Wystąpią same gwiazdy zarówno po jednej jak i drugiej stronie.

Mam jedno wolne miejsce w aucie , jedzie Kolkov , Musti , Łatek i ja.

Wyjazd do Torunia około 8:00-9:00 rano w niedziele , połazimy po starówce , nażremy sie , napijemy , obejrzymy mecz i wracamy.

Koszt to 30pln na bilet + zrzuta na paliwo do esy.

Kto chętny niech przysle mi swój PESEL i imie+nazwisko.

Kto ogladał kiedykolwiek speedway na żywo wie czego można sie spodziewać , kto nigdy nie był - serdecznie zapraszam , nie bedzie żałował

oficjalna strona :

http://www.polskizuzel.pl/mecz/

Zapowiedź :

Stadion :

1000pxpanorama2b.jpg

motoarenatorun.jpg

Opublikowano

Ja myślę, że założy pierścione na pytę :decayed:

Będzie musiał jakoś przykleić czy uwiązać, bo inaczej będzie się zsuwał :naughty: :naughty: :naughty:

Może trochę spuchnie :decayed:[br]Dopisany: Październik 04, 2011, 12:14:50 _________________________________________________

Koszt to 30pln na bilet + zrzuta na paliwo do esy.

pier**le takie imprezy za 300 zł :polew:

Opublikowano

pieprze takie imprezy za 300 zł :polew:

mysle ze jak na 5 osób to nie jest duży koszt :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mysle ze jak na 5 osób to nie jest duży koszt :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

O ile dojedziecie i eSie nic się nie stanie po drodze :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mysle ze jak na 5 osób to nie jest duży koszt :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

O ile dojedziecie i eSie nic się nie stanie po drodze :naughty: :naughty: :naughty:

To co ona dalej jak ze stodoły do obory ma problem dojechać ?? :polew: :polew:

Opublikowano

To co ona dalej jak ze stodoły do obory ma problem dojechać ?? :polew: :polew:

nie jestesmy we wrocławiu , nie wydziwiaj :naughty:

Opublikowano

To co ona dalej jak ze stodoły do obory ma problem dojechać ?? :polew: :polew:

nie jestesmy we wrocławiu , nie wydziwiaj :naughty:

:polew:

Opublikowano

Uczepili się Moskala i esy :polew: :polew:

Moskal poszedł sms

Opublikowano

To co ona dalej jak ze stodoły do obory ma problem dojechać ?? :polew: :polew:

nie jestesmy we wrocławiu , nie wydziwiaj :naughty:

Spuszczacie się w 100licy dniem otwartym stadionu a tu krawaty na imprezy na nasz stadion przyjeżdżają.... Europa Panie Europa.... u nas już jest do Was jeszcze nie doszła :polew: :polew:

Opublikowano

To co ona dalej jak ze stodoły do obory ma problem dojechać ?? :polew: :polew:

nie jestesmy we wrocławiu , nie wydziwiaj :naughty:

Spuszczacie się w 100licy dniem otwartym stadionu a tu krawaty na imprezy na nasz stadion przyjeżdżają.... Europa Panie Europa.... u nas już jest do Was jeszcze nie doszła :polew: :polew:

ale ja nie pisałem o stadionach tylko o oborze , stodole i gnojowniku :naughty:

Opublikowano

To co ona dalej jak ze stodoły do obory ma problem dojechać ?? :polew: :polew:

nie jestesmy we wrocławiu , nie wydziwiaj :naughty:

Spuszczacie się w 100licy dniem otwartym stadionu a tu krawaty na imprezy na nasz stadion przyjeżdżają.... Europa Panie Europa.... u nas już jest do Was jeszcze nie doszła :polew: :polew:

ale ja nie pisałem o stadionach tylko o oborze , stodole i gnojowniku :naughty:

Fakt, rolnictwo również mamy lepiej tutaj rozwinięte leczy przegrywamy z Wami pod względem ilości wieśniaków w mieście :polew::decayed:

Opublikowano

Fakt, rolnictwo również mamy lepiej tutaj rozwinięte leczy przegrywamy z Wami pod względem ilości wieśniaków w mieście :polew::decayed:

mnie tym nie urazisz bo ja mam wyjebane na wawe - nie mieszkam tam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Poza tym z tego co wiem to jeden jak to nazwałeś "wieśniak" wyprowadził sie z wawy i jako koń trojański pomieszkuje teraz we Wrocku :gwizdanie:

Opublikowano

Fakt, rolnictwo również mamy lepiej tutaj rozwinięte leczy przegrywamy z Wami pod względem ilości wieśniaków w mieście :polew::decayed:

mnie tym nie urazisz bo ja mam wyjebane na wawe - nie mieszkam tam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Poza tym z tego co wiem to jeden jak to nazwałeś "wieśniak" wyprowadził sie z wawy i jako koń trojański pomieszkuje teraz we Wrocku :gwizdanie:

Też go znasz ?? :decayed:

Opublikowano

Też go znasz ?? :decayed:

tylko ze słyszenia/czytania :decayed:

Opublikowano

Jaka miłość między Wami :decayed:

Opublikowano

Jaka miłość między Wami :decayed:

chemia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bo nigdy mi nie powiedziałeś czy on jest wporzo czy nie , bo z forum wnioskuje ze kawał ch... penisa znaczy sie :decayed:

Opublikowano

bo nigdy mi nie powiedziałeś czy on jest wporzo czy nie

:kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bo nigdy mi nie powiedziałeś czy on jest wporzo czy nie

:kox::polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.