Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapewniam Cie, że dałem wiecej za sam zakup, plus zmiana kategorii na osobowy, felgi, teraz kolektory. troche tego było ale wiem, że Ty masz zawsze swoją wersje wydarzeń. Uważaj też na słowa, bo pomimo, że znam Twój sposób bycia to to jest już przegięciem.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2220.msg2665890#msg2665890

Dziękuję, dobranoc :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na wieczór kupuje zgrzewkę browca i karton chipsów - będzie co czytać :polew:

Opublikowano

dla mnie nie jest to do konca tak jak mowisz bo jednak jest to ingerencja blotnik nie trzyma sie na "rzepie" ale tez nie ma co nazywac tego wypadkiem :wink4: mimo to mysle ze cenowo troche przesadziles ale to jest moje zdanie :> bo za taka cene naprawde mozna znalezc perelke w s-linie bez przygod w de

Opublikowano

przypomina mi się akcja z drukarką :polew:

byłem ciekaw, kto to wyciągnie na światło dzienne :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 14:40_________________________________________________

Na wieczór kupuje zgrzewkę browca i karton chipsów - będzie co czytać :polew:

:good: :good: :good:

brilliant idea

to będzie pasjonująca wymiana poglądów :polew:

Opublikowano

byłem ciekaw, kto to wyciągnie na światło dzienne :decayed:

Nie zawiodłeś się ? :naughty:

Opublikowano

Pozer patafianie ,ale Ty masz zryty beret osz ku..rwa!!! :polew: :polew: :polew:

Jak dla mnie wymieniony błotnik po wgniotce to jak ptasia kupa na dachu, chyba że był j**nięty mocniej :mysli:

Opublikowano

byłem ciekaw, kto to wyciągnie na światło dzienne :decayed:

Nie zawiodłeś się ? :naughty:

hehehe

nic a nic :tongue4:

Opublikowano

Pozer patafianie ,ale Ty masz zryty beret osz ku..rwa!!!

:buziak:

Opublikowano
:polew: poziek chyba go nie lubisz..... ja pier.... szkoda mi tego silnika :gwizdanie: daj mi daj mi.... :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

Każdy ma prawo do własnej interpretacji faktów. Czy znajdzie się klient to już czas pokaże. Miałem tu wrzucić zdjęcie jaki to wielki dzwon był ale sobie daruje.

Poziek, życze Ci wszystkiego co najlepsze w życiu i dużo zdrowia.

Więcej komentować nie mam zamiaru.

Opublikowano

Już na sprzedaż ??? Ile pojeździłeś ? Informacja w ogłoszeniu....100% bezwypadkowy :polew: :polew: :polew: Ta cena powala.... za tą kasę można już B8 wyszukać z błotnikiem do wymiany. Ostatnio była B8 3.0 TDI za 70 tys ale klapa tylna i błotnik do wymiany bo ktoś oparł się na plecach.

Możesz dopisać w ogłoszeniu, że większej ilości informacji otrzyma kupujący na www.a4-klub.pl :decayed:

Opublikowano

Kali apropos RS-a to za takie pięniądze możesz kupić 2, jeden lala, drugi na części :)

Za 65tysi znajomy sprzedaje auto salonowe, jest drugim właścicielem, przebieg coś około 150 tys km zdaje się, więc po kiego ch wydawać za "igłę" z niemcowni 140 tys :blink:.?

Opublikowano

Kali apropos RS-a to za takie pięniądze możesz kupić 2, jeden lala, drugi na części :)

Za 65tysi znajomy sprzedaje auto salonowe, jest drugim właścicielem, przebieg coś około 150 tys km zdaje się, więc po kiego ch wydawać za "igłę" z niemcowni 140 tys :blink:.?

Kaly zdaje się chciałby kupić RS4 w B7 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja pierdziele, tak jak napisał Soolek, to będzie ciekawy wieczór ..... :naughty:

Opublikowano

Kali apropos RS-a to za takie pięniądze możesz kupić 2, jeden lala, drugi na części :)

Za 65tysi znajomy sprzedaje auto salonowe, jest drugim właścicielem, przebieg coś około 150 tys km zdaje się, więc po kiego ch wydawać za "igłę" z niemcowni 140 tys :blink:.?

Kaly zdaje się chciałby kupić RS4 w B7 :kox: :kox: :kox: :kox:

aaaa no to już kur... zgłupiałem.
Opublikowano

Kali apropos RS-a to za takie pięniądze możesz kupić 2, jeden lala, drugi na części :)

Za 65tysi znajomy sprzedaje auto salonowe, jest drugim właścicielem, przebieg coś około 150 tys km zdaje się, więc po kiego ch wydawać za "igłę" z niemcowni 140 tys :blink:.?

Oj Norbiak...podstaw ekonomii nie pojmujesz :polew: :polew:

Opublikowano

Kali apropos RS-a to za takie pięniądze możesz kupić 2, jeden lala, drugi na części :)

Za 65tysi znajomy sprzedaje auto salonowe, jest drugim właścicielem, przebieg coś około 150 tys km zdaje się, więc po kiego ch wydawać za "igłę" z niemcowni 140 tys :blink:.?

Oj Norbiak...podstaw ekonomii nie pojmujesz :polew: :polew:

spoko - za tydzień w piątek mam nadzieję dostaniemy briefing, jak to wygląda w real life :naughty:

Opublikowano

Kali apropos RS-a to za takie pięniądze możesz kupić 2, jeden lala, drugi na części :)

Za 65tysi znajomy sprzedaje auto salonowe, jest drugim właścicielem, przebieg coś około 150 tys km zdaje się, więc po kiego ch wydawać za "igłę" z niemcowni 140 tys :blink:.?

Kaly zdaje się chciałby kupić RS4 w B7 :kox: :kox: :kox: :kox:

aaaa no to już kur... zgłupiałem.

wcale Ci się nie dziwię, za Kalym nie trafisz...może to ja nie zrozumiałem i jednak chce w budzie B5...ale wtedy mniejszy lans pod Szparką :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.