Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy osoba powaznie zainteresowana moze podeslac mi na PW swoj nr telefonu. Zadzwonie, opowiem o co chodzi i ustalimy szczegoly :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Normalnie bym polecił Norbiego, ale ten to kosi kasę.. :kox: :kox:

Opublikowano

hehe a spierdo;li... znaczy spadłem w sumie nie z wysoka ale centralnie na beton na plecy i jak by mało było to jeszcze na deskę stojącą na kant, i moje kręgi skapitulowały :kox:

no co Ty gadasz? :blink:

Mówiłem Ci żebyś najebany się w Mikołaja nie bawił i po dachach nie łaził :D

zrastaj się szybciutko :wink4:

hehe pierwsze co zrobili w szpitalu to krew na promile pobrali ale ku zdziwieniu ogólnemu 0,0 :naughty:

e myślę że w przyszłym tygodniu będzie można się spokojnie z alkoholizować :decayed:

cie cholera - a ja byłem przekonany, że Górale to nie pękają ...... :decayed:

(zdrowiej chopie, zdrowiej i 3m się)

Opublikowano

cie cholera - a ja byłem przekonany, że Górale to nie pękają ...... :decayed:

(zdrowiej chopie, zdrowiej i 3m się)

hehe :decayed: no tam w dwóch miejscach to tak jak by w ogóle :decayed:

15 dni od feralnego lotu a ja sie zastanawiam czy na spota nie podjechać :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale urwał ......

Opublikowano

ale urwał ......

pewnie myslal ze samica :naughty:

Opublikowano

hahaha niech sie cieszy ze antylopa nie pochylila poroza do przodu bo akurat dostal by w glowe albo pluca :gwizdanie:

Opublikowano

Normalnie bym polecił Norbiego, ale ten to kosi kasę.. :kox: :kox:

On już był. I teraz jak zapalam światło w klopie to się wyłącza lodówka, a sąsiad ma za darmo podgrzewana podłogę. :polew:

Zart oczywiście :decayed:. Pewnie ma dość odlegle terminy, a ja muszę mieć szpeca na już.

Opublikowano

Lucas - może zmiana na ARKADIE już co ? zimno jak ch...uj jest

Opublikowano

Lucas - może zmiana na ARKADIE już co ? zimno jak ch...uj jest

:naughty:

Opublikowano

Lucas - może zmiana na ARKADIE już co ? zimno jak ch...uj jest

:rolleyes::good:

Opublikowano

Lucas - może zmiana na ARKADIE już co ? zimno jak ch...uj jest

jestem za :decayed:

Opublikowano

Lucas - może zmiana na ARKADIE już co ? zimno jak ch...uj jest

:naughty:

Lucas - może zmiana na ARKADIE już co ? zimno jak ch...uj jest

:rolleyes::good:

Lucas - może zmiana na ARKADIE już co ? zimno jak ch...uj jest

jestem za :decayed:

PRZEGŁOSOWANE. Zmieniamy miejscówkę.

:good:

Opublikowano

Lucas - może zmiana na ARKADIE już co ? zimno jak ch...uj jest

:naughty:

Lucas - może zmiana na ARKADIE już co ? zimno jak ch...uj jest

:rolleyes::good:

Lucas - może zmiana na ARKADIE już co ? zimno jak ch...uj jest

jestem za :decayed:

PRZEGŁOSOWANE. Zmieniamy miejscówkę.

:good:

32976-04ef3b1b512747dce2530f33830211ab.jpg

Opublikowano

Ni h*ja ! :polew:

Opublikowano

Ni h*ja ! :polew:

czyli nie przegłosowane :decayed:
Opublikowano

Ni h*ja ! :polew:

to ja pier**le - nie jade i czekam na premiere OS 5 :decayed:

Opublikowano

jutro zmieniamy na Arkadię dziś nie ma co już wprowadzać bałaganu. :hi:

Opublikowano

Panowie może ktoś mi wrzucic z Etki zrzut gdzie jest filtr węgla aktywnego w A6 C5 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.