Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ja też - czas zaoszczędzić na antykoncepcji :polew: dzisiaj na 5 jechałem :decayed:

:polew:

Taaaa teraz nie się Poziek i inna młodzież produkuje nad potomkami :decayed:

k**wa lepiej chyba nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ja też - czas zaoszczędzić na antykoncepcji :polew: dzisiaj na 5 jechałem :decayed:

:polew:

Taaaa teraz nie się Poziek i inna młodzież produkuje nad potomkami :decayed:

ku*** lepiej chyba nie :decayed:

Racja..dwa Poźki to o jednego za dużo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie :wink4: Ja dbam o plemniki :decayed:

prawidłowo, szkoda że nie każdy o tym wie :wink4:

Ja już spełniłem swój obowiązek.. grzanie można na full :decayed:

ja też - czas zaoszczędzić na antykoncepcji :polew: dzisiaj na 5 jechałem :decayed:

Mylicie się :cool1:

By zapewnić zastępowalność pokoleń w każdej rodzinie powinno być co najmniej dwoje dzieci: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wsp%C3%B3%C5%82czynnik_dzietno%C5%9Bci

W przeciwnym razie by zaradzić negatywnym efektom ujemnego przyrostu naturalnego trzeba będzie "importować" obywateli z innych krajów czy kontynentów.

Chcecie mieć dużo żółtych, czarnych albo oliwkowych sąsiadów z ich obyczajami i religiami? :naughty::evil:

A tak w ogóle to cześć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie :wink4: Ja dbam o plemniki :decayed:

prawidłowo, szkoda że nie każdy o tym wie :wink4:

Ja już spełniłem swój obowiązek.. grzanie można na full :decayed:

ja też - czas zaoszczędzić na antykoncepcji :polew: dzisiaj na 5 jechałem :decayed:

Mylicie się :cool1:

By zapewnić zastępowalność pokoleń w każdej rodzinie powinno być co najmniej dwoje dzieci: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wsp%C3%B3%C5%82czynnik_dzietno%C5%9Bci

W przeciwnym razie by zaradzić negatywnym efektom ujemnego przyrostu naturalnego trzeba będzie "importować" obywateli z innych krajów czy kontynentów.

Chcecie mieć dużo żółtych, czarnych albo oliwkowych sąsiadów z ich obyczajami i religiami? :naughty::evil:

A tak w ogóle to cześć :decayed:

Ja oficjalnie mam dwójkę dzieci, więc plan wykonałem a żeby nic nowego oficjalnego i z doskoku nie wyskoczyło to się raz a porządnie zabezpieczyłem :gwizdanie: teraz to się mogę tylko wenery spodziewać w :sexinbed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się raz a porządnie zabezpieczyłem :gwizdanie: teraz to się mogę tylko wenery spodziewać w :sexinbed:

no nie mów ze dałeś sie wykastrować :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się raz a porządnie zabezpieczyłem :gwizdanie: teraz to się mogę tylko wenery spodziewać w :sexinbed:

no nie mów ze dałeś sie wykastrować :shocked: :shocked: :shocked:

Naoglądał się 'Californication' i stwierdził że będzie jak Hank Moody ..... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal a co Ty jesteś z pis-du że używasz takiej terminologii? Jeszcze mnie nie ojebało żeby sobie obciąć jaja, po prostu zrobiłem to samo co kilka milionów uświadomionych facetów robi co roku na całym świecie czyli poddałem się odwracalnemu zabiegowi wazektomii. Dzięki temu będę żył dłużej w tym pojebanym kraju (to chyba minus), hormony mi spadną i nie będę myślał o :boobs: co 5 min tylko 10

AndyN niestety nie mam tak dobrej gadki jak postać grana przez Duchovnego :thumbdown: więc mi podryw zabiera więcej czasu; cholera zapomniałem że on też jest po...

Po śmierci mojej szwagierki w wieku 40 lat na raka mózgu którego spowodowało najprawdopodobniej branie piguł przez kilkanaście lat chcę żeby moje dzieci jak najdłużej cieszyły się z obecności hetery :decayed: czyli mojej małżonki. Teraz nie będzie problemu z tekstami: głowa mnie boli, chyba przytyłam, mdli mnie tylko będzie ogień. Akurat mam kilku znajomych w moim wieku i starszych którzy są już dawno po i jak na razie nie uskarżają się na jakiekolwiek problemy po zabiegu, jeden wręcz wraca coraz później do domu bo mu żona nie daje spokoju :evil: Chyba trzeba będzie wspomóc kolegę tym bardziej, że żonka jest niczego sobie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal a co Ty jesteś z pis-du że używasz takiej terminologii? Jeszcze mnie nie ojebało żeby sobie obciąć jaja, po prostu zrobiłem to samo co kilka milionów uświadomionych facetów robi co roku na całym świecie czyli poddałem się odwracalnemu zabiegowi wazektomii. Dzięki temu będę żył dłużej w tym pojebanym kraju (to chyba minus), hormony mi spadną i nie będę myślał o :boobs: co 5 min tylko 10

AndyN niestety nie mam tak dobrej gadki jak postać grana przez Duchovnego :thumbdown: więc mi podryw zabiera więcej czasu; cholera zapomniałem że on też jest po...

Po śmierci mojej szwagierki w wieku 40 lat na raka mózgu którego spowodowało najprawdopodobniej branie piguł przez kilkanaście lat chcę żeby moje dzieci jak najdłużej cieszyły się z obecności hetery :decayed: czyli mojej małżonki. Teraz nie będzie problemu z tekstami: głowa mnie boli, chyba przytyłam, mdli mnie tylko będzie ogień. Akurat mam kilku znajomych w moim wieku i starszych którzy są już dawno po i jak na razie nie uskarżają się na jakiekolwiek problemy po zabiegu, jeden wręcz wraca coraz później do domu bo mu żona nie daje spokoju :evil: Chyba trzeba będzie wspomóc kolegę tym bardziej, że żonka jest niczego sobie :slina:

:shocked: :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal a co Ty jesteś z pis-du że używasz takiej terminologii? Jeszcze mnie nie ojebało żeby sobie obciąć jaja, po prostu zrobiłem to samo co kilka milionów uświadomionych facetów robi co roku na całym świecie czyli poddałem się odwracalnemu zabiegowi wazektomii. Dzięki temu będę żył dłużej w tym pojebanym kraju (to chyba minus), hormony mi spadną i nie będę myślał o :boobs: co 5 min tylko 10

AndyN niestety nie mam tak dobrej gadki jak postać grana przez Duchovnego :thumbdown: więc mi podryw zabiera więcej czasu; cholera zapomniałem że on też jest po...

Po śmierci mojej szwagierki w wieku 40 lat na raka mózgu którego spowodowało najprawdopodobniej branie piguł przez kilkanaście lat chcę żeby moje dzieci jak najdłużej cieszyły się z obecności hetery :decayed: czyli mojej małżonki. Teraz nie będzie problemu z tekstami: głowa mnie boli, chyba przytyłam, mdli mnie tylko będzie ogień. Akurat mam kilku znajomych w moim wieku i starszych którzy są już dawno po i jak na razie nie uskarżają się na jakiekolwiek problemy po zabiegu, jeden wręcz wraca coraz później do domu bo mu żona nie daje spokoju :evil: Chyba trzeba będzie wspomóc kolegę tym bardziej, że żonka jest niczego sobie :slina:

:shocked: :doh1:

widzę już jest chętny do tej pomocy :cool1: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddałem się odwracalnemu zabiegowi wazektomii.

czyli kastracja , szkoda , nawet Cie polubiłem :decayed:

:naughty: :naughty:

Z tą odwracalnością to raczej ruletka .....

Próba ponownego, chirurgicznego udrożnienia nasieniowodów kończy się sukcesem tylko w ok. 30% przypadków

źródło: http://www.wazektomia.pl/zaletyiwady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo co kilka milionów uświadomionych facetów robi co roku na całym świecie

uswiadomionych w ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier... taki temat tylko na warszawskim :cool1:

Lamarkizm – pierwsza materialistyczna teoria ewolucji, kwestionująca stałość cech gatunkowych i uznająca za fakt powstawanie nowych gatunków w wyniku naturalnych procesów oraz usiłująca tłumaczyć mechanizm i przyczyny powstawania zmian.

Cały lamarkizm sprowadza się do dwóch praw:

1 narządy używane rozwijają się, nieużywane uwsteczniają się i zanikają

2 zmiany te są dziedziczne, jeśli wystąpią u obu płci

Na słuszność powyższych praw Lamarck dawał szereg przykładów. Życie pod ziemią spowodowało uwstecznienie oczu u kreta. Podobny charakter ma przypadek strusia, który przestał fruwać, a jego skrzydła straciły zdolność do latania.

hehe ale każdy ma wolną wolę :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddałem się odwracalnemu zabiegowi wazektomii.

czyli kastracja , szkoda , nawet Cie polubiłem :decayed:

Zapomniałem, że Ty od Ojca Prowadzącego jesteś :decayed: pała jak stała tak stoi, pearl jam strzela lepiej niż księdzu na zachrystii po robótce ręcznej ministranta, tylko nie ma strachu że zaleję formę :good:

poddałem się odwracalnemu zabiegowi wazektomii.

czyli kastracja , szkoda , nawet Cie polubiłem :decayed:

:naughty: :naughty:

Z tą odwracalnością to raczej ruletka .....

Próba ponownego, chirurgicznego udrożnienia nasieniowodów kończy się sukcesem tylko w ok. 30% przypadków

źródło: http://www.wazektomia.pl/zaletyiwady

na powyższej stronie są mało aktualne dane, w RPA, USA i Angli dają gwarancję regeneracji nasieniowodu lub zwrot poniesionych wszystkich kosztów. W ogóle u tego lekarza w Toruniu to są jakieś chore obostrzenia co do zabiegu, pewnie Rydzyk musi podpisać zgodę :polew:

to samo co kilka milionów uświadomionych facetów robi co roku na całym świecie

uswiadomionych w ????

Około 7mln chińczyków i mieszkańców Indii poddaje się rocznie temu zabiegowi aby później nie wychowywać tuzina dzieciaków za 1$ dziennie którego zarabiają. W Anglii zabieg wazektomii jest refundowany przez państwo, składasz wniosek i po kilku tygodniach masz decyzję. W stanach też jest to popularny sposób antykoncepcji, jednej z najpewniejszych metod i najzdrowszych dla pary.

Znam kilka przypadków gdzie zabieg taki powinien być nakazany przez sąd, ojciec pijak co rok robi dzieciaki a później my jako obywatele musimy łożyć na ich utrzymanie w domu dziecka.

Góral.tz podszkol się w wiedzy a nie piszesz głupoty. Akurat w tym wypadku to narząd jest częściej używany. Ja jak wcześniej pisałem swój plan wykonałem więc moje nazwisko nie wygaśnie. Ale patrząc na niektórych obiboków :decayed: to może być krucho z naszymi emeryturami :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...