Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

1.jpg

kur.wa Nosfer ... litości ... az mnie skręciło :decayed::kox:

Ja rozwarstwiłem się myślowo i wzrokowo..nie wiedziałem na co się patrzeć - dopa, twarz czy ciężar cyca :acute::buhaha:

Finalnie skupiłem się na pięknych kształtach dupiny :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

1.jpg

ołaaaaaaaaa bioderka 1sza liga a nie jakieś suchary :decayed:

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano

:polew: :polew:

Adaś po prostu najpierw się zwija i skręca udając skrytego łakomczucha, po to, żeby w najmniej oczekiwanym momencie wyskoczyć i zaatakować dziurkę wyżej zamiast spodziewanego przez laskę standardu życiowego :polew: :polew:

taką mam taktykę :polew:

ps. jutro zakładam ZIME ... dzisiaj na zakrecie doopa odjechała pół metra ... ale fakt faktem że szybko mnie to obudziło :decayed:

Opublikowano

ja chyba tez jutro zime załoze

Opublikowano

to fejk, co nie ?

powiedzcie, że to fejk ..... :shocked:

Opublikowano

to fejk, co nie ?

powiedzcie, że to fejk ..... :shocked:

Nie to nie fake.. I co teraz z tym zrobisz ? :naughty:

Opublikowano

to fejk, co nie ?

powiedzcie, że to fejk ..... :shocked:

chyba mają chłopaki za dużo czasu :polew:

Opublikowano

to fejk, co nie ?

powiedzcie, że to fejk ..... :shocked:

Nie to nie fake.. I co teraz z tym zrobisz ? :naughty:

dokładnie !!

kupuj i trenuj :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie wiecie kto zrobiłby mi grzane fotele w aucie, które nie miało grzanych ?

[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 10:50_________________________________________________

Nie wiecie kto zrobiłby mi grzane fotele w aucie, które nie miało grzanych ?

Oczywiście poza AndymN :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie wiecie kto zrobiłby mi grzane fotele w aucie, które nie miało grzanych ?

[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 10:50_________________________________________________

Nie wiecie kto zrobiłby mi grzane fotele w aucie, które nie miało grzanych ?

Oczywiście poza AndymN :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Kupujesz maty, rozbrajasz fotel, wszywasz / podklejasz maty, zakładasz materiał, stawiasz flaszkę Redźiemu za podpowiedź i grzejesz owłosione dupsko do bólu :decayed:

Opublikowano

To nie dla mnie :wink4: Ja dbam o plemniki :decayed:

Opublikowano

To nie dla mnie :wink4: Ja dbam o plemniki :decayed:

prawidłowo, szkoda że nie każdy o tym wie :wink4:

Opublikowano

To nie dla mnie :wink4: Ja dbam o plemniki :decayed:

prawidłowo, szkoda że nie każdy o tym wie :wink4:

Ja już spełniłem swój obowiązek.. grzanie można na full :decayed:

Opublikowano

To nie dla mnie :wink4: Ja dbam o plemniki :decayed:

prawidłowo, szkoda że nie każdy o tym wie :wink4:

Ja już spełniłem swój obowiązek.. grzanie można na full :decayed:

ja też - czas zaoszczędzić na antykoncepcji :polew: dzisiaj na 5 jechałem :decayed:

Opublikowano

To nie dla mnie :wink4: Ja dbam o plemniki :decayed:

prawidłowo, szkoda że nie każdy o tym wie :wink4:

Ja już spełniłem swój obowiązek.. grzanie można na full :decayed:

ja też - czas zaoszczędzić na antykoncepcji :polew: dzisiaj na 5 jechałem :decayed:

to juz masz na twardo :decayed:

Opublikowano

ja też - czas zaoszczędzić na antykoncepcji :polew: dzisiaj na 5 jechałem :decayed:

:polew:

Taaaa teraz nie się Poziek i inna młodzież produkuje nad potomkami :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.