Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dziewczynki.... :D

:polew:

Deszcz, nie deszcz - przecież już wiesz gdzie Promenada :decayed:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2007, 13:03:00_________________________________________________A na wszelki ... są telefony. Swój Ci wysłałem na PW (coby nie było potem, ze Cię zgubiłem :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ha ha ha.....spoko Wiciu dam rade :D

Opublikowano
coby nie było potem, ze Cię zgubiłem

ja nie wiedzialem ze z Ciebie taki ogier Wiciu :bicz3: nie dosc co jezdzisz jak szalony to jeszcze Kobiety gubisz :polew:

Opublikowano

Wiciu dzis mnie nie zgubisz..... :polew: jak promenada to bede musiala sama dojechac....ja zwykle po 20....

tylko tak sie zastanawiam czy nie lepszym pomyslem by byla modlitwa o slonko :mysli:

Wtedy na bank bym sie nie zgubila :polew: :polew:

Opublikowano

tylko tak sie zastanawiam czy nie lepszym pomyslem by byla modlitwa o slonko :mysli:

No i wymodliłaś. Niebo w śródmieściu czyste jak łza :oklaski: Oby tak zostało do wieczora :)

Opublikowano

tylko tak sie zastanawiam czy nie lepszym pomyslem by byla modlitwa o slonko :mysli:

No i wymodliłaś. Niebo w śródmieściu czyste jak łza :oklaski: Oby tak zostało do wieczora :)

Angela leży już na dachu i się przypieka. ;)
Opublikowano

Czy dzisiaj dwie szalone suszarki sie pojawia :decayed:

no fakt Angela daje rade

Chcialbym zauwazyc ze dzisiaj jest juz ostanie spotkanie z panem Poziem no chyba ze widzimy sie jeszcze na okeciu w czawartek :drunk:

Opublikowano

Ja wpadne ze swoją suszarką co od soboty napierd***a jak dwie norbiego kiedyś tam... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::wallbash:

Opublikowano

no fakt Angela daje rade

Strach pomyśleć o co ona sie jeszcze może się modlić :shocked:

ostanie spotkanie z panem Poziem

Niech mnie bluzy nie zapomni :decayed:

Na Okęciu? A co myślisz, ze trzeba się jednak upewnić, ze poleciał ? :polew:

Opublikowano

... ze dzisiaj jest juz ostanie spotkanie z panem Poziem

kolejne "ostatnie" spotkanie? :)

Opublikowano

No, ja dzisiaj nie piję :polew:

Opublikowano

Strach pomyśleć o co ona sie jeszcze może się modlić :shocked:

No, przy takiej skuteczności to możemy teraz ustawiac sie do niej z listą życzeń :) Jak do złotej rybki :>

Opublikowano

poproszę.... EVO 9 :notworthy: :notworthy: :thumbup::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :oklaski: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Bardzo proszę o nowy kręgosłup ;(

Opublikowano

Motor. Normalnie dałeś czadu.

Pomału, dzisiaj angela modli się wyłącznie o bryczki. Od Evo w górę. Jurto bogactwo. Zdrowie dopiero we czwartek.

Opublikowano

Czy dzisiaj dwie szalone suszarki sie pojawia :decayed:

Ne[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2007, 15:48 _________________________________________________

Ja wpadne ze swoją suszarką co od soboty napierd***a jak dwie norbiego kiedyś tam... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::wallbash:

A cużeś tam napierd... upalałeś na zimnym :bicz3:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2007, 15:49 _________________________________________________To dla mnie RS4 B5 nufka funkiel nie śmigana :drool: :decayed::naughty::dance:
Opublikowano

nie no chlopcy.....co ja tu widze kosmiczna lista zyczen :polew:

A mialam sie modlic tylko o slonko co by sie nie zgubic w drodze do promenady :polew:

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2007, 15:54 _________________________________________________

poproszę.... EVO 9

Bardzo proszę o nowy kręgosłup ;(

To dla mnie RS4 B5 nufka funkiel nie śmigana

:polew: :polew:

Opublikowano

widze ze Angela sie zgodzila na wasze zachcianki ja czekam na drugi dzien czyli ten w ktorym kasa bedzie :thumbup:

Opublikowano

ha ha ha a co wy myslicie ze to wszystko o tak i juz :polew:

Trza sie postarac :polew:

Narazie ladna pogode macie ode mnie w gratisie :polew: :polew:

Opublikowano

ha ha ha a co wy myslicie ze to wszystko o tak i juz :polew:

Trza sie postarac :polew:

Co mam kochanie dla Ciebie uczynić :>??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.