Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POZIEK WYBAWCA ŻĄDA FOTEK NOWEGO 1.8TQ ŻÓŁWIA !!! :foch::rant::foch::rant::bicz2: :bicz2: :bicz2::quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :bicz3: :bicz3: :quattro: :quattro: :oklaski: :oklaski: :quattro: :quattro: :bicz: :bicz3: :a4fan: :a4fan:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gadałem z nim własnie - zarejestrował i wszystko już pozałatwiał, dzisiaj I dzień w robocie nową furką :thumbup:

foty zrobi w sobote ..... mOże :decayed: ale we wtorek będzie na spociszu FW :drunk: trzeba będzie wypalić gumą 4 kółka na podłodze .. wkońcu to Q :th:

Opublikowano

Lista osób chętnych na jazdę 1.8TQ Żółwia:

1. Poziek

2. Spanky

Opublikowano

Lista osób chętnych na jazdę 1.8TQ Żółwia:

1. Poziek

Spanky ... :naughty:

Opublikowano

Lista osób chętnych na jazdę 1.8TQ Żółwia:

1. Poziek

2. Spanky

ja już się nim najeździłem ... miodzio ałdjola :quattro:

Opublikowano

Pomimo mojej szczerej niechęci do tego śmiesznego silnika chętnie sprawdze jak to lata :D

Opublikowano

Pomimo mojej szczerej niechęci do tego śmiesznego silnika chętnie sprawdze jak to lata :D

Poziek .. czytasz i nie grzmisz .... :naughty:

Opublikowano

Pomimo mojej szczerej niechęci do tego śmiesznego silnika chętnie sprawdze jak to lata :D

proszę bardzo :) dopisuje do listy/ankiety :thumbup::kox:

Opublikowano

Lista chetnych do jazdy fura Żółwia :evil:

3. Flyer

Lista chetnych do jazdy fura Pozia :drool:

1. Flyer

:naughty:

Opublikowano

Lista chetnych do jazdy fura Pozia :drool:

1. Flyer

:naughty:

to mój chłopcze może nastapić dopiero gdy przejdziesz kurs jazdy wyscigowej... prędkości mogą cie w moim zaskoczyć... :tongue4::P

Opublikowano

to przynajmniej Mustangiem ...bez kursu :>

1. moi

Opublikowano

prędkości mogą cie w moim zaskoczyć... :tongue4::P

No rzadko jeździ się autem, z którego można wycisnąć tylko 120 km/h (i dopiero po 35 sekundach) więc do takich prędkości on chyba przywykł :polew:

Opublikowano

lukaszr jak jechałem twoim to moje dupohamownia (ma być dopiero kalibrowana przez Spankyego, fakt) nie wskazywała na więcej jak 145KM :naughty:

Opublikowano

to mój chłopcze może nastapić dopiero gdy przejdziesz kurs jazdy wyscigowej... prędkości mogą cie w moim zaskoczyć... :tongue4::P

A mowiac powaznie... to licze na podroz fotelem pasazera po skonczeniu modUFF :cool:

Opublikowano

lukaszr jak jechałem twoim to moje dupohamownia (ma być dopiero kalibrowana przez Spankyego, fakt) nie wskazywała na więcej jak 145KM :naughty:

Bo Twoja dupohamownia była po 3 piwach i butelce wina (która zresztą uszkodziła mi słupek :rant:) więc wskazanie było co najmniej o 50% zaniżone :polew:

A mowiac powaznie... to licze na podroz fotelem pasazera po skonczeniu modUFF :cool:

To się przejedziemy ... ja poprowadzę, a Ty sobie posiedzisz na pasażera :polew:, a poziek będzie siedział z tyłu co by mu dupohamownia dobrze wskazywała te wirtualne konie (jakieś 180KM powinno być ... może) :polew:

Opublikowano

Flyer spoko jesteś 1458 w kolejce :P

Opublikowano

Flyer spoko jesteś 1458 w kolejce :P

A ja tą kolejkę otwieram :th:

Opublikowano

karwa ale mam dzisiaj niemoc twórczą ... ide po 3 kawe :wallbash:

Opublikowano

no jest - przejeżdzam tamtędy czasmi. Kiedyś tętniła życiem - teraz możesz tam bardziej kupić trochę gołębi niż dobre auto ( genaralnie masa cwaniaków handlujących szrotem )

Czyli średnio tam z kupującymi na tej giełdzie ? Troszke mi sie nie chce na Słomczyn jechać , ale widze ze nie mam wyboru chyba :disgust:

Pytanie za 1000 puntów i order uśmiechu - był ktoś kiedyś na -Giełda Żerań ul. Płochocińska 33, ????

Czy ktos cos o tej giełdzie słyszał ?

:decayed:

Jak zwykle rzeczowa odpowiedz :rolleyes:

Opublikowano

Jak zwykle rzeczowa odpowiedz

odpisałem Ci poniżej .. Giełda istnieje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.