Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek .. gdzie Ty robiles te fotki .. w jakims blaszaku .... :naughty::polew:

To było wczoraj ... na złomowisku ... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adrian dzięki za herbatkę :naughty:

Kasia żyjesz?? :kox:

ale był wieczór...... :gwizdanie:

Opublikowano

Kasia żyjesz?? :kox:

ale był wieczór...... :gwizdanie:

Już nawet nie pytam ... :tongue4:

Opublikowano

Adrian dzięki za herbatkę :naughty:

Kasia żyjesz?? :kox:

ale był wieczór...... :gwizdanie:

Żyję, ale usypiam nad klawiaturą :) O której dotarłeś do domu?

Opublikowano

Kasia żyjesz?? :kox:

ale był wieczór...... :gwizdanie:

Już nawet nie pytam ... :tongue4:

bo i tak nie chcą nic powiedzieć - a to łobuzy ;)

napisałem że to był wieczór (tak żebyście się nie czepiali :gwizdanie:) ale można powiedziec że to była noc w biurze :tongue4::kox:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 09:40 _________________________________________________

Adrian dzięki za herbatkę :naughty:

Kasia żyjesz?? :kox:

ale był wieczór...... :gwizdanie:

Żyję, ale usypiam nad klawiaturą :) O której dotarłeś do domu?

ok 2 bo jeszcze do siostry na chwilę zajechałem ;)

Opublikowano

szkoda że herbatka była trochę za słodka :naughty:

ale to co opowiedzieliście mi co się stało wtedy, to przez pół nocy nie mogłem spać. :shocked:

Opublikowano

napisałem że to był wieczór (tak żebyście się nie czepiali :gwizdanie:) ale można powiedziec że to była noc w biurze :tongue4::kox:

Jak to zwał tak zwał ... w biurze też na pewno było ciekawie ... tylko może niewygodnie :polew:

ale to co opowiedzieliście mi co się stało wtedy, to przez pół nocy nie mogłem spać. :shocked:

Coraz lepiej się to rozwija :)

Opublikowano

napisałem że to był wieczór (tak żebyście się nie czepiali :gwizdanie:) ale można powiedziec że to była noc w biurze :tongue4::kox:

Jak to zwał tak zwał ... w biurze też na pewno było ciekawie ... tylko może niewygodnie :polew:

Wygodnie wygodnie, zdziwił byś się jakie wygodne fotele mam w biurze

Opublikowano

Adrian potwierdził, w sumie to w jego biurze byłiśmy... :gwizdanie:

Opublikowano

Chłopaki wsztystko było rewelacja, tylko ta herbata...ehh :sick3:

Opublikowano

Chłopaki wsztystko było rewelacja, tylko ta herbata...ehh :sick3:

ale słodko było, nie?? :naughty:

Adrian zobacz włoszka....http://video.google.com/videoplay?docid=-2996860274408029558

a ten dla porównania jak pięknie to zrobił http://video.google.com/videoplay?docid=-2996860274408029558

lub http://video.google.com/videoplay?docid=-2996860274408029558

Opublikowano

Ale kawa była dobra i cukru w sam raz :D wkońcu włoska :polew:

Opublikowano

Ale kawa była dobra i cukru w sam raz :D wkońcu włoska :polew:

o i Tosik wytrzeźwiał, wyspał się i doszedł do siebie :polew:

Opublikowano

Wyspać sie nie wyspałem bo do pracy trzeba było wstać :rant:

Opublikowano

uqzn5dkr8jle4mvwmurs8.jpg

Kierowca jak widać przeżył :)

Opublikowano

Kierowca jak widać przeżył :)

:shocked: Szczęście miał koleś ... i to wielkie .

Ale Audi by jeszcze w Polsce naprawili i poszło by na Allegro w stanie - " Panie ... igłaaaa ..89 tysięcy przejechane .." :polew: .. i jeszcze dziadek jeździł :D

Opublikowano

malik, straszne kotlety wklejasz... :tongue4:

Opublikowano

W sensie odgrzewane? Sorry.. nie widziałem tego nigdzie wcześniej :)

Opublikowano

W sensie odgrzewane? Sorry.. nie widziałem tego nigdzie wcześniej :)

furka od roku jezdzi po Polskich drogach ..... :polew:

Opublikowano

furka była na niemieckim ebay_u za 4,5 tys euro a w opisie napisane było że jechał spokojnie ale szybko i mu nagle drzewo wyrosło na drodze :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.