Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Lexpar no nie ma miłości bez zazdrości

odważny z Ciebie człowiek jutro spot 20 chłopa (w tym NORBI pies na baby ponoc tak mowia w okolicznych kregach) i tylko dwie dziewczyny w tym angela teraz to mozesz zazdroscic ze Cie tu nie ma :polew:

Luki wszyscy wiemy, że to do ciebie kobiety lgną jak rzep do psiego... :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Luki wszyscy wiemy, że to do ciebie kobiety lgną jak rzep do psiego

:embarrassed: Dobrze ze tylko Kobiety bo by mi jeszcze tego brakowalo zebys i ty sie kleił do mnie :polew:

Opublikowano

Człowieka jeden wieczór nie ma przy kompie a wy kilka stron nawaliliście. Ile czytania i to tak z rana. :)

Opublikowano

O rany :wallbash:

Nie nadążam za Wami.

Jak tak dalej pójdzie to do czerwca będzie 2 z przodu.

Hehe.. no to jak? robimy nową akcję?

2 tysiące stron do czerwca! :polew:

Opublikowano

O rany :wallbash:

Nie nadążam za Wami.

Jak tak dalej pójdzie to do czerwca będzie 2 z przodu.

Hehe.. no to jak? robimy nową akcję?

2 tysiące stron do czerwca! :polew:

Jasne, że tak. To co zaczynamy. Jeden post mniej do napisania. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem co na te akcję prezes. Może narazie zachowujmy się racjonalnie. Proszę.

Opublikowano

:embarrassed: Dobrze ze tylko Kobiety bo by mi jeszcze tego brakowalo zebys i ty sie kleił do mnie :polew:

On się ostatnio zaczął do mnie kleić ... niedobrze :polew:

P.S. Przebijacie samych siebie - 3 strony o wymianie żarówek. Lukas, poziek, Żółwik wiecie, że trzeba trzymać rękę na pulsie i w razie co przywołać co niektórych do porządku :tongue4::wink4:

Opublikowano

dzień dobry ;)

Opublikowano

dzień dobry ;)

Krzyniek nie kombinuj z nabijaniem postów :tongue4:

NIE MA ŻADNEJ AKCJI NABIJANIA POSTÓW DO 2000 W CZERWCU

Opublikowano

dzień dobry ;)

Krzyniek nie kombinuj z nabijaniem postów :tongue4:

NIE MA ŻADNEJ AKCJI NABIJANIA POSTÓW DO 2000 W CZERWCU

wiem to żarcik mały był ;) sorki :embarrassed:

Opublikowano

wiem to żarcik mały był ;) sorki :embarrassed:

Ty nie żartuj tylko ładuj laptopa i szykuj VAGa na dzisiaj.

Opublikowano

wiem to żarcik mały był ;) sorki :embarrassed:

Ty nie żartuj tylko ładuj laptopa i szykuj VAGa na dzisiaj.

muszę baterię zamówic i kupic, tak to nie ma sensu bo niewiele da się zrobić :kwasny:

Opublikowano

muszę baterię zamówic i kupic, tak to nie ma sensu bo niewiele da się zrobić :kwasny:

Dobra Adrian albo Boberek mają zawsze laptopa to pokażesz wyniki nauki :D

Opublikowano

muszę baterię zamówic i kupic, tak to nie ma sensu bo niewiele da się zrobić :kwasny:

Dobra Adrian albo Boberek mają zawsze laptopa to pokażesz wyniki nauki :D

ale żeście się czepili :gwizdanie:

Opublikowano

Krzyniek szczere wyrazy wspolczucia, różnego rodzaju testy u Lukasza to nie przelewki :polew: Ja jeden miałem kiedyś to ledwo przeżyłem :drunk::polew:

Opublikowano

Krzyniek szczere wyrazy wspolczucia, różnego rodzaju testy u Lukasza to nie przelewki :polew: Ja jeden miałem kiedyś to ledwo przeżyłem :drunk::polew:

po tym co ostatnio przeżyłem (Kasia wie) to już nic mnie nie powali,zdołuje,dobije....

Opublikowano

to tym co ostatnio przeżyłem (Kasia wie) to już nic mnie nie powali,zdołuje,dobije....

A możesz napisać co PRZEŻYLIŚCIE wspólnie z Kasią ?

Już drugi raz coś zaczynasz tajemniczo i nie kończysz ... albo kończysz tylko nie chcesz się tym pochwalić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czas ruszyć na spota . ;)

Opublikowano

Czas ruszyc... pod prysznic. Cholera, jak zwykle spozniony. :disgust: Woza też oczywiście nie umyłem i znów bedą się czepiac, ze pierwszy raz (teraz to juz drugi) brudnym wozem przyjezdzam. :decayed:

Opublikowano

A ja zaliczam ponowna absencje... L4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.