Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myslę że mogłaby mi umyc felgi...specjalnie dla niej założę 18"... :kox: :gwizdanie: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myslę że mogłaby mi umyc felgi...specjalnie dla niej założę 18"... :kox: :gwizdanie: :naughty:

Niestety drogi kolego poźku ...Izabela myje wyłącznie 16 :decayed: Z tego powodu iż robi to sutkami :polew: 18 wiadomo 2 cale więcej do obrobienia :polew: :polew:

Opublikowano

myslę że mogłaby mi umyc felgi...specjalnie dla niej założę 18"... :kox: :gwizdanie: :naughty:

Niestety drogi kolego poźku ...Izabela myje wyłącznie 16 :decayed: Z tego powodu iż robi to sutkami :polew: 18 wiadomo 2 cale więcej do obrobienia :polew: :polew:

to i ja się łapie na 16'' :tongue4::kox:

Opublikowano

to i ja się łapie na 16'' :tongue4::kox:

Warunek to ori fele :polew: polerowanie... na gorąco.... nie wchodzi w gre :decayed::polew:

Opublikowano

to i ja się łapie na 16'' :tongue4::kox:

Warunek to ori fele :polew: polerowanie... na gorąco.... nie wchodzi w gre :decayed::polew:

no mówię że się łapię :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

Kuwa... pre, pelna inwigiliacja. Skad to fajansa masz moje foty? :cool:

Opublikowano

no mówię że się łapię :naughty::kox: :kox:

zara po mnie :tongue4::wink4: Interesuje Cię jeszcze ta wciągarka ?

Kuwa... pre, pelna inwigiliacja. Skad to fajansa masz moje foty? :cool:

tu były www.flyerzakochanapara.pl :polew:[br]Dopisany: Luty 14, 2008, 09:29:49 _________________________________________________Flyer

Ja pisałem o czymś takim w PW - http://allegro.pl/item309177496_kompresor_pompka_sprezarka_samochodowa_12v_lampa.html

Opublikowano

Duze to jest? Wolalbym znalezc ori zeby mi pasowalo w styropian, ktory siedzi we wnece kola zapasowego u mnie.

Opublikowano

Duze to jest? Wolalbym znalezc ori zeby mi pasowalo w styropian, ktory siedzi we wnece kola zapasowego u mnie.

Małe :)

Wymiary to takie jak na aukcji - 20,5 x 7 x 13,5 cm (dł x szer x wys)

Masz foto jak to w oryginale wygląda ? Żeby to było to .

Opublikowano

oniak mi przeslal takie cus :cool:

http://www.allegro.pl/item309854344_elektryczny_kompresor_12v_audi_vw_seat_skoda.html

Tylko nie wiem, czy mi to wejdzie idealnie w miejsce, ktore mam w kole (i czy to w ogole jest od B6, bo widze 8D0... a to chyba B5).

Opublikowano

Ile masz miejsca w kole na to ?

Wymiary Ci podałem :mysli:

Swoją drogą nie wiedziałem , ze A4ki miały takie cudka na wypasie :wink4:

Opublikowano

Ile go mam to Ci nie opisze :P ... Oniak mnie uswiadomil na ktoryms spocie, ze tego nie mam, wiec musze w koncu kupic, bo moze sie kiedys przydac.

Opublikowano

Heh ..to bedziesz kolego teraz dmuchał ..materace :tongue4:

Czekaj...kupiłeś to z linka od Oniaka ?

Opublikowano

fajna sprawa..widziałem że fabrycznie montują w Q7..

Opublikowano
Opublikowano

Mariusz, rozgryzles mnie...

Z okazji dzisiejszego dnia

i128461828217500000.jpg

Opublikowano

ah te W a l ę w t y ł k i :decayed:

Opublikowano

Normalnie wstałem a tu biało za oknem :angry: K**wa miała być podobno wiosna a nie przekopcona zima :thumbdown:

A jak tam w Wawie ? sypie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.