Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adaś zapomnial dodac wykresu, wiec zrobie to ja... niestety hamownia sie skonczyla i pomiar jest mocno zanizony...

wykresdaciair0.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ładny wykres tej Dacii FW (FW -fort wola) :polew:

Opublikowano



Dacia Diacią, ale w sport wchodzą :>
Opublikowano

Zobaczyć go można w centrum handlowym Fort Wola na parkingu podziemnym...

Przekrzywiona tablica dla niepoznaki. :decayed:

Opublikowano

Żółwiu gadałem dziś z nabywcą Twojej Ex audiczki :polew:

Gruntowny tjuning .. kolo nabywał listewki chromowane na grille .. daszki z laminatu ala opel kadet-teodor :polew:

Zakupił se 17 ... 16 połamał bo jak mowi - zawias za niski ...tak więc chce ori springi do alu 17' co by mu mieeeekkkko było :doh1:

Zainstalował sekwencyjny podtlenek LPG :laghing2: Wielkie mody sie szykują ...

Brewkę akurat kupił jedna bo mu odpleciała jedna jak 200 Km/h jechał :naughty: Ta bedzie aerodynamiczna :naughty:

Jeszcze na Twoich rameczkach klubowych pomiata :thumbdown:

Opublikowano

Żółwiu gadałem dziś z nabywcą Twojej Ex audiczki :polew:

Gruntowny tjuning .. kolo nabywał listewki chromowane na grille .. daszki z laminatu ala opel kadet-teodor :polew:

Zakupił se 17 ... 16 połamał bo jak mowi - zawias za niski ...tak więc chce ori springi do alu 17' co by mu mieeeekkkko było :doh1:

Zainstalował sekwencyjny podtlenek LPG :laghing2: Wielkie mody sie szykują ...

Brewkę akurat kupił jedna bo mu odpleciała jedna jak 200 Km/h jechał :naughty: Ta bedzie aerodynamiczna :naughty:

Jeszcze na Twoich rameczkach klubowych pomiata :thumbdown:

czekalem na taka wiadomosc :) :)

Opublikowano

o w morde, słyszałem, ze ma tam LPG założyć i jakieś własne mody, ciemne szyby itp ale że az tak :shocked: :shocked:

no cóż kazdy jest panem swojego auta :wink4:

widziałeś auto?

ja mam teraz nowe, ktorego nie zamierzam w żadnym calu zmieniać, modyfikowac itp :tongue4::)

Opublikowano

o w morde, słyszałem, ze ma tam LPG założyć i jakieś własne mody, ciemne szyby itp ale że az tak :shocked: :shocked:

no cóż kazdy jest panem swojego auta :wink4:

widziałeś auto?

Furki nie widziałem , ale opowiadał troche :decayed: Czarne szyby juz ma , brewki ... łaził po Słomczynie z metrówką i mierzył grilla co by se chromy zamontować :polew:

Chce chłopaczyna moje sonary nabyć ..to przy okazji może dało by sie od niego ramki wydębić . :gwizdanie: :tonguemad:

Zebyś Ty widział co on przymierzał do mojej furki ... posiknął byś ze śmiechu :polew:

ja mam teraz nowe, ktorego nie zamierzam w żadnym calu zmieniać, modyfikowac itp :tongue4

Silniczkek tam troszkę liźniesz , nie gadaj :naughty:[br]Dopisany: Luty 17, 2008, 12:12:05 _________________________________________________Napisz jak możesz jakie tam spingi wsadziłeś bo on chce sie zamienić z kimś na ori :)

:suicide1:

Opublikowano
Cytat: T-żółw Dzisiaj o 12:06

ja mam teraz nowe, ktorego nie zamierzam w żadnym calu zmieniać, modyfikowac itp :tongue4

Silniczkek tam troszkę liźniesz , nie gadaj

hehe tutaj moze troszke coś zadziałam tak na 180/200 :kox:

Napisz jak możesz jakie tam spingi wsadziłeś bo on chce sie zamienić z kimś na ori

juz kupiłem z czerwonymi eibach'ami

Opublikowano

raggaman, moge Ci dac 2 ramki klubowe jesli chcesz.

Opublikowano

Jeszcze na Twoich rameczkach klubowych pomiata

a czy czasem nie byly tam ramki AKP???

Opublikowano

u Żółwia były a4-klub..jak ktoś ma jedną rameczke to poproszę..bo już z pół roku bez przedniej rejestracji jeżdzę....jedną dał mi oniak :naughty:

Opublikowano

adaś, wpadnij na spota, to dostaniesz... :naughty:

Opublikowano

Adamoo wpadnij i weź tą gałe od biegów w końcu!

Opublikowano

raggaman, moge Ci dac 2 ramki klubowe jesli chcesz.

Mogę od Ciebie odkupić .. bo Keżor miał mi wysłać .. pół roku juz czekam :bag:

adaś, wpadnij na spota, to dostaniesz... :naughty:

Co ty taki rozrzutny ..? :tongue4::naughty:

Opublikowano

Mogę od Ciebie odkupić .. bo Keżor miał mi wysłać .. pół roku juz czekam :bag:

Brawa dla niego. Spoko - wezme na nastepnego spota.

Opublikowano

Jeszcze na Twoich rameczkach klubowych pomiata

a czy czasem nie byly tam ramki AKP???

była tylko z tyłu :)

z przodu nasza - klubowa

a na nowym mam tylko nasze klubowe :wink4:

Opublikowano

Adamoo wpadnij i weź tą gałe od biegów w końcu!

no mam u siebie w restauracji :) czeka na Ciebie..jak bede na spocie to zabiore ze sobą :kox:

Opublikowano

Najbardziej mnie irytuje temat full opcja jesli to jest full opcja to jak mam nazwac moja jak bede sprzedawal :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.