Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Maluje połowę auta + polerka całości:decayed: zima wyrządziła pewne szkody i trzeba było się tym zająć :kwasny: koła też się malują, foty mam ale nie nadają się do pokazania, koła maja et 35 i 45 ale planuje posadzić na dystansach 15 i 25mm ale to zdecyduje po przymiarce kół która mam nadzieje nastąpi w tym tyg, zamierzony jest efekt jak na vt powyżej :kox:

A mi pokazałeś:facepalm:

:polew:

Gracjan właśnie widziałeś i wiesz że nie warto pokazywać:facepalm: jutro odbieram auto to może się coś cyknie:banan:

No tak, dobrze że wcześniej mi powiedziałeś że to twoje pomalowane felgi to łatwiej było poznać:decayed:

Tak to jest jak ludzie zdjęcia cykają nokią 3310:facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też czekam na foty bo zapowiada sie tłusto:decayed:

ojj nie przesadzałbym:thumbdown: będzie koza na nudnych felgach, ostatnio żałuje że rh sprzedałem:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też czekam na foty bo zapowiada sie tłusto:decayed:

ojj nie przesadzałbym:thumbdown: będzie koza na nudnych felgach, ostatnio żałuje że rh sprzedałem:confused4:

czemu koza? przegrywasz walkę z Gwintem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy boje się że nie uda się zejść tak mocno :( oczywiście będę twardo walczyć ale nie spodziewałbym się cudów:wink: Po tej fotce mam mieszane uczucia

IMG_0186-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy boje się że nie uda się zejść tak mocno :( oczywiście będę twardo walczyć ale nie spodziewałbym się cudów:wink: Po tej fotce mam mieszane uczucia

http://i950.photobucket.com/albums/ad347/professor_pt/IMG_0186-1.jpg

to jest właśnie to że nasze b5 to są daily car, i na sutą glebę nie można sobie pozwolić, najlepszą opcją byłby Air, ale wiadomo koszty:kwasny:, co do foty, średnio wyglądają te kólka przy takiej glebie stykło by żeby choć trochę sie guma w nadkola schowała:whistling:, ciekawe jaką on ma tam gume bo to też robi robotę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przejrzałem cały jego wątek i nie ma nigdzie info jakie gumy założył:kwasny: u mnie będą 215/35 i maksymalnie posadzony zobaczymy, drogę do pracy mam obcykaną żeby nigdzie się nie zawiesić także nie będzie kompromisu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz nówki to 299 funtów szt. + przesyłka, ja kupiłem od znajomego za trochę mniej:wink:

http://rotiform.com/products_cast_1piece_nue.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz nówki to 299 funtów szt. + przesyłka, ja kupiłem od znajomego za trochę mniej:wink:

ciekawe jak sie te repliki DARE z allegro spisują:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wszystko zależy od jazdy, ktoś kto uważa pojeździ a jak ktoś napie*** po dziurach to nawet ori rozwali:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wszystko zależy od jazdy, ktoś kto uważa pojeździ a jak ktoś napie*** po dziurach to nawet ori rozwali:facepalm:

też fakt ja 3 sezon na włoszkach i póki co całe:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena oryginałów zabija.. jeśli miałby kupić to pewnie Dariusze z allegro..aczkolwiek też 2500 zł to nie mało jak za ryżowe felgi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena oryginałów zabija.. jeśli miałby kupić to pewnie Dariusze z allegro..aczkolwiek też 2500 zł to nie mało jak za ryżowe felgi :facepalm:

no i jeszcze Kapciochy do tego:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 koła jak w morde strzelił i felgi chińskie i opony na dwa sezony :decayed::decayed::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie:hi:

W aucie się trochę pozmieniało, oprócz rzeczy eksploatacyjnych jak wahacze, płyny, filtry odwiedziło lakiernika na pozbyciu się paru niedoróbek, jeszcze raz do niego wróci na malowanie zderzaków i maski jak wpadnie trochę kaski :wink:Założyłem koła rotiform nue w mega kiczowatym kolorze który sam wybrałem:doh: pozbyłem się większości wlep, trochę opuściłem dziada, wpadł daszek rs4 z laminatu, hid 6k i tyle:decayed: w maju koła znów zmienią kolor wraz z relingami i chromy na czarno, powoli rozglądam się za grillem z s4 i to by było na tyle, chyba że uda się koła sprzedać to będzie powrót felg z parapetem bo płaskie mi jednak nie leżą:thumbdown: Marny ze mnie fotograf także poniżej słabe foty z kalkulatora:facepalm: Cziss!

20120428155909.jpg

20120428155826.jpg

20120428155815.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre są te koła:naughty: kolor fajnie by na moim aucie leżał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duffy chcesz bierz je:wink: mi totalnie nie spasowały:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesin 7

66-11o Babimost

kiedy mam się spodziewać paczki? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...