Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Blondyna na Recaro :kox:

:decayed: :decayed:

pewnie całą noc , nos w fotel wbity :decayed::polew:

:polew:

I pamięciówka :D

taaa do dzis fotel w domu stoi :kox::decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 06:29_________________________________________________Korzystając z pogody i ostatnich chwil letniego setupu wpadło parę fotek :kox:

dsc00160kopia.th.jpg dsc00097kopia.th.jpg dsc00169kopia.th.jpg dsc00162kopia.th.jpg

dsc05545kopia.th.jpg dsc05546kopia.th.jpg dsc05550kopia.th.jpg dsc00161kopia.th.jpg

dsc05968kopia.th.jpg szafao.th.jpg dsc05586kopiap.th.jpg dsc00176kopia.th.jpg

dsc00093kopia.th.jpg dsc00157kopia.th.jpg dsc05555kopia.th.jpg dsc05557kopia.th.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz coś zrobione z tylnymi błotnikami żeby kółko 10" szerokie się zmieściło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duffy błotniki seria :gwizdanie: reszta info w batalionie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje, pozbywam się gratów i tyle :gwizdanie: koła już poszły, na wiosnę wyciągam gwint wkładam 1be, kupie jakieś 16 i auto będzie służyć jak zwykły dupowóz, kasa potrzebna na mieszkanie i remont :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje, pozbywam się gratów i tyle :gwizdanie: koła już poszły, na wiosnę wyciągam gwint wkładam 1be, kupie jakieś 16 i auto będzie służyć jak zwykły dupowóz, kasa potrzebna na mieszkanie i remont :gwizdanie:

to się porobiło ;(

auto piękny ma look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam scieme wali :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:19_________________________________________________z tego sie nie da wyleczyć a jak się graty sprzedaje to po to zeby kupić nowe lepsze albo dlatego ze nowe juz czekaja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam scieme wali :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:19_________________________________________________z tego sie nie da wyleczyć a jak się graty sprzedaje to po to zeby kupić nowe lepsze albo dlatego ze nowe juz czekaja :decayed:

haha Duffy :polew: coś w tym jest, mi moja załatwiła psychologa który mnie wspiera i pomaga z tego wyjść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co chodzi jednego dnia mowie sobie dosc, uzbieram trochę kasy i kupię nowsze auto a nastepnego ranka wstaję i zastanawiam się na jaki kolor pomalować b5 jakie kupić fele itp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa, już widzę ten remont :naughty: Kuchnia poczeka, Air nie zawsze :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto robi robote, do zobaczenia na drogach ;)

Dzięki i do zobaczenia ;) Jako, że wątek zaginął w gąszczu innych a coś się dzieje to up-ne sobie temat ;) Ostatnio komuś spodobała się moja tablica rejestracyjna i sobie ja przygarnął :angry: a po za tym wpadł xenony h7 na cyfrowych slimach, w drodze jest daszek rs4 look, wpadły też koła 19/8,5 rotiform nue, jakieś plany na zawieszenie pneumatyczne i grill rs4 lub rs4look a także wpadła tablica USDM. Na wiosnę jak nic nie pokrzyżuje planów mniej więcej tak będzie wyglądać fura :)

vtwiosnablack.jpg

Do wiosny jeszcze daleko ale powoli zaczynam szukać lakieru na koła i jakąś firmę co oklei relingi i chrom wokół szyb na czarno oraz magika co przerobi przedni zderzak na gładko a później to już będzie z górki :wink4: Jeszcze wizyta u lakiernika, wymiana wahaczy bo coś zaczyna stukać i można znów bezproblemowo prześmigać okres letni :kox: Wszelkie uwagi są jak najbardziej mile widziane :decayed: Osoby które montowały daszek rs4 mogą podpowiedzieć jak ściągnąć ten stary czy nie ściągać i tylko dokleić do niego?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa daszek sie przykleja do tego seryjnego, jak bedziesz kleił to rozprowadź klej równomiernie, bo jesli to laminat bedzie to odparzy miejsca gdzie były klopsy kleju :wink4: bedzie w tym miejscu wyraźna górka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...