Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

fajna fela :good:

zarzuć więcej fot jak masz

dzięki, więcej fotek nie ma bo koła w piwnicy a to powyżej to tylko słabe VT :wink4:

Szafa, fajnie że żyjesz :kox: Nie widać Cię na dzielni :naughty:

hehe no w Twoje strony mało śmigam przyjdzie wiosna będzie trzeba gdzieś wyskoczyć :naughty:

Widze szafa ze taka sama przesiadka z 17" na 19"

Już dawno mi to chodziło po głowie :kox: teraz szukam opon Egon jak byś miał dojście to szukam 4 szt. 215/35/19 :gwizdanie:

jak tym razem nie zawitasz na spocie battalionowym to osobiście załatwię Ci bana :tongue4::decayed:

Michał mam nadzieję że teraz uda się zawitać i poznać Was osobiście a nie tylko cyfrowo :wink4:

szafa daszek sie przykleja do tego seryjnego, jak bedziesz kleił to rozprowadź klej równomiernie, bo jesli to laminat bedzie to odparzy miejsca gdzie były klopsy kleju :wink4: bedzie w tym miejscu wyraźna górka :naughty:

Ok dzięki Kowi :good: daszek to laminat z allegro także będe uważać :wink4:

te koło z przodu wygląda jak photoschopem byś je wkleił :decayed:

to jest VT koła jescze w piwnicy leża srebrne :gwizdanie:

te koło z przodu wygląda jak photoschopem byś je wkleił :decayed:

hehe tak jak wcześniej chłopcy pisali to tylko VT :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 06:22_________________________________________________dziś przyszedł listonosz i od razu skoczyłem przymierzyć daszek, mała rzecz a cieszy :evil:

daszekrs4look.jpg

Za oklejenie chromów wokół szyb i relingów na czarno w firmie http://zmianakoloruauta.pl/zmiana-koloru-samochodu-oferta.html policzyli mi 1500zł :decayed::polew: trzeba będzie samemu powalczyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa taki daszek.

Chyba ich poyebało z tą ceną za oklejanie.

Ja relingi pomalowałbym na czarno farbą, a ramki szyb okleił folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi zostaję, podoba mi się linia dachu z nimi :kox: nie chce ich paćkać farbą, jak mi się znudzą to po prostu odkleje folie ;) w sumie myślałem kupić czarne ale to znów trzeba by ściągać podsufitkę i pewnie już bym tego nie poskładał jak fabryka :no: skoczę do qmpla na garaż i poprubujemy pokombinować z folią :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie myślałem kupić czarne ale to znów trzeba by ściągać podsufitkę i pewnie już bym tego nie poskładał jak fabryka

Najgorzej sie słupki sciaga poznije uchwyty pourywane :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu widze dalej grubo idzie :gwizdanie: masakracja hehe fele cudne !! teraz czekac na wiosne i zakladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje ale fotek brak:wink: auto z kołami stoi u lakiernika, opony czekają w serwisie, może pod koniec tygodnia będą jakieś fotki jak pogoda dopisze i uda się wygrać walkę z gwintem:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluje połowę auta + polerka całości:decayed: zima wyrządziła pewne szkody i trzeba było się tym zająć :kwasny: koła też się malują, foty mam ale nie nadają się do pokazania, koła maja et 35 i 45 ale planuje posadzić na dystansach 15 i 25mm ale to zdecyduje po przymiarce kół która mam nadzieje nastąpi w tym tyg, zamierzony jest efekt jak na vt powyżej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluje połowę auta + polerka całości:decayed: zima wyrządziła pewne szkody i trzeba było się tym zająć :kwasny: koła też się malują, foty mam ale nie nadają się do pokazania, koła maja et 35 i 45 ale planuje posadzić na dystansach 15 i 25mm ale to zdecyduje po przymiarce kół która mam nadzieje nastąpi w tym tyg, zamierzony jest efekt jak na vt powyżej :kox:

A mi pokazałeś:facepalm:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluje połowę auta + polerka całości:decayed: zima wyrządziła pewne szkody i trzeba było się tym zająć :kwasny: koła też się malują, foty mam ale nie nadają się do pokazania, koła maja et 35 i 45 ale planuje posadzić na dystansach 15 i 25mm ale to zdecyduje po przymiarce kół która mam nadzieje nastąpi w tym tyg, zamierzony jest efekt jak na vt powyżej :kox:

A mi pokazałeś:facepalm:

:polew:

Gracjan właśnie widziałeś i wiesz że nie warto pokazywać:facepalm: jutro odbieram auto to może się coś cyknie:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluje połowę auta + polerka całości:decayed: zima wyrządziła pewne szkody i trzeba było się tym zająć :kwasny: koła też się malują, foty mam ale nie nadają się do pokazania, koła maja et 35 i 45 ale planuje posadzić na dystansach 15 i 25mm ale to zdecyduje po przymiarce kół która mam nadzieje nastąpi w tym tyg, zamierzony jest efekt jak na vt powyżej :kox:

A mi pokazałeś:facepalm:

:polew:

Gracjan właśnie widziałeś i wiesz że nie warto pokazywać:facepalm: jutro odbieram auto to może się coś cyknie:banan:

No tak, dobrze że wcześniej mi powiedziałeś że to twoje pomalowane felgi to łatwiej było poznać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...