Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Medik koła nadal u mnie, tylko lezaly w piwnicy bo bym nie wjechal na warsztat ;)

Po zmianie kol z zimowych jescze troche pokrecilem gwintem :kox: tu na fotce zatankowany do pelna + bagaz :)

zdjcie0389b.th.jpg

I nikt mi nie powie ze nie da sie tak jezdzic, droga na Event poszla bez problemow, w sumie 680km w obie strony :mrgreen: szkoda tylko ze przy wyjezdzie na Event, 150m od domu mnie zatrzymali i zgarneli dowod :disgust:

Pare fot z eventu ;)

dscf0202b.th.jpg dscf0200u.th.jpg dsc0178h.th.jpg dsc3086q.th.jpg

dsc0035tu.th.jpg foto13wdc.th.jpg dscf0202b.th.jpg 26009520070590998208619.th.jpg

2a99d9c2edf6.th.jpg

pozdroo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż ciężko uwierzyć, że auto na takiej glebie i naciągu jeździ po polskich drogach :evil::slina:

Nie tnie Ci opon? Możesz skręcać? U mnie jak gwint poszedł na maxa to nie było mowy o skręcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórzę się ale za każdym razem warto :slina: piękna ta Twoja bryczka :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medik koła nadal u mnie, tylko lezaly w piwnicy bo bym nie wjechal na warsztat ;)

Po zmianie kol z zimowych jescze troche pokrecilem gwintem :kox: tu na fotce zatankowany do pelna + bagaz :)

zdjcie0389b.th.jpg

I nikt mi nie powie ze nie da sie tak jezdzic, droga na Event poszla bez problemow, w sumie 680km w obie strony :mrgreen: szkoda tylko ze przy wyjezdzie na Event, 150m od domu mnie zatrzymali i zgarneli dowod :disgust:

Pare fot z eventu ;)

dscf0202b.th.jpg dscf0200u.th.jpg dsc0178h.th.jpg dsc3086q.th.jpg

dsc0035tu.th.jpg foto13wdc.th.jpg dscf0202b.th.jpg 26009520070590998208619.th.jpg

pozdroo :hi:

za co wzieli dowodzik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to za koła dowód poleciał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za wąska buda do nich była :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie za kola i za to ze samochod nie nadaje sie do poruszania po drogach w wolnym tlumaczeniu ze za nisko siedzi :kox::polew: Co do pogody no nie dopisala ale i tak bylo warto sie wybrac :wink4: Opony przycieraja na dolkach ale jakiegos mega spustoszenia nie robia :gwizdanie: narazie starlo mi napisy na oponie :decayed: Armi wogole to jeszcze mam jakies 5 cm gwintu, minimalnie moge jesczcze opuscic ale wtedy jazda tylko w pojedynke i 20km/h :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na "advencie" fajnie się prezentuje. Podoba mi się :>

Myślałeś nad jakimiś innymi kołami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na "advencie" fajnie się prezentuje. Podoba mi się :>

Myślałeś nad jakimiś innymi kołami?

Cały czas się zastanawiam jakie kupić,chodzą mi po głowie alphardy z mercedesa albo lambo ale sam nie wiem :disgust: Twoją też oglądałem i air robi wrażenie może uda mi się dogadać z algrundo bo szkoda mi meczyc fure na naszych drogach gwintem :wallbash: Wracając do kół jak masz jakąś ciekawą propozycje co można było by wsadzić do b5 to wal śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko kupić coś świeżego, czego jeszcze nie było. Ja bym szukał czegoś innego, alpharty mi się w b5 nie widzą, lambo jeszcze dają rade, ale rozumiem, że repliki, bo w ory tył chyba 11", więc w ośce będzie ciężko. Mi się podobają BBS GT ale prajs już konkretny.

Albo BBS Super RS jak na tej czerwonej B6 z eventu.

wheelpic721200435.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 3 edycje była pogoda jak malowana, nie może być tak zawsze :>

Z lampami fajnie by wyglądało, jak by same odbłyski były żółte. Ale trzeba rozklejać. ale efekt dobry.

Ale tak też jest git.

http://m3forum.net/m3forum/showthread.php?t=304398

50819007616e39073bb0b.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 3 edycje była pogoda jak malowana, nie może być tak zawsze :>

Z lampami fajnie by wyglądało, jak by same odbłyski były żółte. Ale trzeba rozklejać. ale efekt dobry.

Ale tak też jest git.

http://m3forum.net/m3forum/showthread.php?t=304398

50819007616e39073bb0b.th.jpg

Rajan odblysniki chce tak zrobic ale mam maly problem z rozklejeniem lamp :wallbash: I u nas jedynie lakier motipa mozna dostac a nie wiem jak to pozniej wyjdzie :mysli: Co do pogody nie byla za sooper ale nie zawsze sie wszystko ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na zywca i jest ogien powiem ;)

z tyłu lampy bym zrobil cale czerwone fajnie by wygladały ;)

ten zólty na lampach pasuje do koloru felg ;)

gdzies pisales ze niemogłes sobie poradzic z rozklejeniem lamp polecam spawarke do plastiku podgrzewasz klej i tniesz nozykiem idzie jak po masle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swir szkoda ze nie podeszles jak bylem przy aucie bysmy wypili co nie co ;) ja czekam az rodzice gdzies pojada to do piekarnika wloze :naughty: folia w domu lezy ale kupilem za male kawalki i musze wymienic na ciut wieksze ;) narazie chce kola sprzedac i poszukac czegos wiekszego w ostatecznosci te przemalowac ale nie mam pomyslu :/ w sumie z g*** bata nie ukrece :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem nikogo nie było a byłem tylko na godzinke i musialem wracac do domu ...

Ale nie jest zle na tym kole ;)

ja bym je całe wypolerował :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze polerowane wygladaja swietnie ale autem poruszam sie na codzien :/ i szybko by stracily swoj blask jak ranty :/ mysle cale na czarno + zlote srubki ale chyba wtedy sie te kolo calkiem zgubi ;/ dlatego wolalbym zeby ktos sie na nie zdecydowal :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 3 edycje była pogoda jak malowana, nie może być tak zawsze :>

Z lampami fajnie by wyglądało, jak by same odbłyski były żółte. Ale trzeba rozklejać. ale efekt dobry.

Ale tak też jest git.

http://m3forum.net/m3forum/showthread.php?t=304398

50819007616e39073bb0b.th.jpg

dostanę taki jakier w polsce? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...