Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telefony LG - proszę o radę.


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie w Nowym Roku;) Sprawa przedstawia się następująco - obecnie mam Nokię 7650, no ale przyszedł chyba czas, żeby ją wymienić. Przeglądam sobie gazetki, allegro, itp i szczerze mówiąc, telefony LG mają dość ciekawy wygląd. Przywiązanie do Nokii mi nie mija - wstępnie myślałem o 5200/5300, ale popatrzyłem na LG no KG800 chocolate lub KE970 Shine. Bardzo podobają mi się pod względem estetycznym, funkcje też niczego sobie. Mam nadzieję, że macie jakieś doświadczenia z tymi telefonami i poradzicie, czy warto to kupić. Dodam tylko, że mam ograniczone fundusze i myślę o kwocie ok 500 zł (KE970 Shine kosztuje niestety trochę więcej), a najlepiej na raty... Może to zabrzmi śmiesznie, ale fajnie by było, gdyby rata nie przekraczała 20 zł. Jutro może podzwonię i wybiorę się na zwiedzanie marketów elektronicznych - coś powinno się znaleźć. Proszę Was o opinię nt. tych modeli, ogólnie marki LG oraz jakieś alternatywy, co mógłbym kupić w podobnej stylistyce i cenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocoleta sobie daruj.. kumpela ma i te przyciski niby dotykowe już nie działają tak " lekko "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast tego dotykowego lg

wez dotykowego samsunga - e900

zdecydowanie lepszy

sam mam ... kupilem go jak wyszedl teraz stanial do smiesznych pieniedzy za 450zl chyba nowki chodza....

lg miala moja byla ... chyba tydzien i stwierdzila ze samsung lepszy :)

wiec polecam bardziej e900 niz LG`ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz 3-go Lgka i powiem ze jestem strasznie zadowolony .

Miałem modele -LG U8360 , LG U8550 wygląda tak :

u8550bkp8.jpg

u8550bkp8.ea1593264b.jpg

Miał 2 aparaty , muzyczka leciała z niego tez nieźle , miał taką stację dokująca z głośniczkami :dance:

Połtorej roku temu kosztował mnie w strefie wolnocłowej 360 zł + simlock w polsce .

Teraz mam KU311 w Play'u za zeta i jestem tez bardzo zadowolony , Aparat jest obkręcany i robi dobre foto .

Jakość obudowy tych aparatów jest bardzo ale to bardzo dobra - taki twardy plastik , ktory nie trzeszczy , ładnie wygląda i nie widać rysek :thumbup:

O modelu Chocolate słyszałem ze jest az za delikatny , ale masz tu przykłady fajnych i tanich LG-ków :wink4:

http://allegro.pl/item288223660_hit_nowy_lg_ke820_black_jak_p310_2mpx_1gb_.html

http://allegro.pl/item291136610_rewelacyjny_lg_u8500_mp3_mp4_bluetooth_.html

http://allegro.pl/item287081006_lg_p7200_nowy_zobacz_krakow_raty_24h_sklep_gsm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam bardzo za rzeczowe posty. Samsunga średnio lubię, no ale nie mówię, ze nie. Byłem dzisiaj w jednym miejscu i LG KG800 był w cenie nokii 5200. Jeżeli w innych miejscach różnica ceny będzie niewielka, to nokię chyba jednak wybiorę. Póki co, szukam też po zwykłych komisach gsm - czasem kupi się na raty dobry tel za dobre pieniądze;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, szukam też po zwykłych komisach gsm - czasem kupi się na raty dobry tel za dobre pieniądze;).

Jeszcze nie widziałem nigdy w komisie telefonu w dobrej cenie :> Na allegro poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Nokię, albo jakiegoś SE. Teraz mam Nokię 6120 classic (jest super), a wcześniej miałem SE W810i - można go teraz kupić za śmieszne pieniądze. Weź tego SE - w końcu jesteś DeeJay :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku używałem chwilę LG U880 - podobny do 8500 z 2. linku raggamana. grał przyzwoicie, robił dobre zdjęcia ale miał problemy z klapką (strasznie szybko się poluzowała). poza tym bardzo przyzwoity telefon, bardzo wygodnie mi się go używało. problem w tym, że nie jestem pewien czy działa z naszymi kartami SIM, podobno da się przerobić. tutaj masz sztuki z allegro - http://www.allegro.pl/search.php?string=u880

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokii 5200

nawet tego nie bierz.. niezły szmelc na plastikowych prowadnicach .. polecam Nokie 3110 Classic lub 6300 mniej wiecej w tych pieniążkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG800 Chocolate jest całkiem fajny, moja żona ma go obecnie i jest bardzo zadowolona, ja się również nim czasami bawię i podoba mi się całkiem. Shine jest super ale to już inna kategoria cenowa. Odradzam natomiast samsunga e900 - kupiłem go żonie i się szybko pozbyłem, znajomy tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Media Markt -LG chocolate K800 - 599 zł, Nokia 5200 - 579 zł. Podobał mi się ten LG shine, patrzę na cenę, nie było. Wziąłem sobie gazetkę, patrzę, a od jutra raty 0% na wszystko i telefon w gazetce był za 739 zł, rata 39 zł x 20rat. Takie coś, to chyba się opłaca, bo jednak koło 1000 kosztował w Euro i kilku innych sklepach...Co sądzicie? Ma to ktoś? LG KE970 Shine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG KE970 Shine.

Poziek pisał , ze ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z poźkiem już przeprowadzony, twierdzi, że spoko telefon, ale zdania są podzielone... Co do funkcjonalności, to na pewno może wkurzać np to, że dźwięki sms'a mozna wybrać tylko 4 standardowe, albo rolka do chodzenia po menu, czy też parę innych mankamentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna wybrać tylko 4 standardowe

jak to :shocked: .. a jak sie wgra empetruche to nie mozna uzyć jako dzwonek ?

ooo to juz sie zastanowie czy ja go chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to :shocked: .. a jak sie wgra empetruche to nie mozna uzyć jako dzwonek ?

ooo to juz sie zastanowie czy ja go chce :D

chodzi o dzwonek smsa. podobnie jest w Samsungach, ale w większości Samsungów można ten problem rozwiązać wgrywając modowany soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...