Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamiana radia symphony II na concert III

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcę być złośliwy, ale wszystko było opisywane w temacie co najmniej kilka razy :)

Nie wiem jaką masz przejściówkę, ale na 99% trzeba będzie przekładać piny.

Opublikowano

Ok, udało sie :).

Powiedzcie czy trzeba cos jeszcze kodowac vagiem?

Bo podgłaśnianie z kierownicy działa, ale reszta przycisków jest nieaktywna.

Edytowane przez Voucher

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To ja też odkopię. Zmieniłem z concerta II na Symphony 3 i potrzebuje tej przejściówki. Ta będzie ok? http://allegro.pl/iso-adapter-plug-play-audi-rns-e-i5036218577.html

Antenowy taki wystarczy? http://allegro.pl/separator-adapter-antenowy-fakra-fakra-x2-vw-audi-i6702217116.html

A i jeszcze mam sedana z aktywnym tyłem więc coś muszę zmienić żeby to chodziło?

 

Wiem, że zapewne było to w temacie ale nie mogę poskładać sobie tego w głowie i potrzebuje wyłożone jak kawa na ławę :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 20.02.2017 o 19:45, Qantum napisał:

To ja też odkopię. Zmieniłem z concerta II na Symphony 3 i potrzebuje tej przejściówki. Ta będzie ok? http://allegro.pl/iso-adapter-plug-play-audi-rns-e-i5036218577.html

Antenowy taki wystarczy? http://allegro.pl/separator-adapter-antenowy-fakra-fakra-x2-vw-audi-i6702217116.html

A i jeszcze mam sedana z aktywnym tyłem więc coś muszę zmienić żeby to chodziło?

 

Wiem, że zapewne było to w temacie ale nie mogę poskładać sobie tego w głowie i potrzebuje wyłożone jak kawa na ławę :)

podpinam sie pod pytania kolegi

Zawartość dodana 1 minute later

i przy okazji- ten adapter anteny ktora podal kolega wyzej to chyba nie bedzie ok? bo nie ma tam wtyku na zwykla antene tylko na fakra rozdzielone na 2 wtyki...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam teraz kolejny problem mianowicie radio odbiera mi po nieparzystych częstotliwościach. Chciałem cdif/3 zmienić kodowanie z 0210112 na takie z końcówką 1 czyli Europę ale nie przyjmuje mi kodowania.

Radio Symphony 2+. Co ciekawe w pamięci ma zakodowane nazwy polskich stacji.

Edytowane przez Qantum

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czy do concert 3 podepne 2 anteny na zlaczach fakra ale nie na tym jednym podwojnym zlaczu tylko kazda oddzielnie?

chodzi o to zeby nie podpinac sie takim adapterem (bo musialbym do zwyklej anteny jeszcze przejsciowke kupic na te niebieskie zlacze):
90817.jpg

 

tylko chce 2 takie zlacza wpiac w radio:
https://f.allegroimg.com/s400/01fbf3/8917af944f42b35343b66be5dcbf

zmieszcza sie w gniezdzie radia?

Opublikowano

koledzy zgodnie z intrukcja z 1 strony przerzucilem B5 do C7
pin 15 i 16 zmostkowane

wszystko gra ale dlaczego nie dziala sterowanie concertem 3 z kierownicy oprocz funckji ciszej/glosniej?

 

i drugie pytanie: nie swieca mi 2 przyciski: 1 i 2 po prawej od gory od wybierania stacji

Opublikowano

kierę masz b6 czy b7, bo z b6 może nie działać

Opublikowano

Mam ten sam problem a mam kiere z b6.. 

Opublikowano

Moduł do wymiany... z Q na końcu musi być. 

Opublikowano

to jest podobna sytuacja jak concert z b6 nie działa z kierą z b7, ja zmieniłem kierę na b7(moduł Q) i concert II na concert III i działa pełne sterowanie

Opublikowano

Mam moduł 

Opublikowano

mam multfunkcje z b6 z 6 przyciskami... czyli nie ma szans zeby concert 2+/3 poszedl z ta kiera?

a bns 5.0 by chodzil czy tez ta kiera nie obsluzy? (oprocz glosnosci rzecz jasna)


i ponawiam 2 pytanie:  czy to ze nie dziala podswietlenie tylko 2 przyciskow oznacza ze diody sa w nich przepalone czy cos nie tak z podlaczeniem?

Opublikowano

z podświetleniem nie wiem,może diody ,kable lub styki ,co do multi ta kiera obsługuje radia z b6, concert III i bns to radia z b7,musisz szukać radia do 2004r

Opublikowano

rozumiem, a czy b6 mialo moze concert 3 czy 2 din to tylko te przestarzale byly symphony itp na kasety?

 

Opublikowano

rns-d, symphony  na płytę i kasetę

Opublikowano

rns-d czyta plyty czy musi byc zmieniarka?

Opublikowano

Musi być zmieniarka 

Opublikowano

ok, czyli pozostaje mi tylko i wylacznie zmiana kiery na b7 albo korzystanie wylacznie z vol+/-

pyt: jakis elektronik wymieni diody pod tymi 2 przyciskami ktore nie swieca bez problemu?

Opublikowano

sprawdzałeś okablowanie może coś nie łączy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.