Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana radia symphony II na concert III


predki74

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko chodzi jak należy.dzięki za pomoc

Edytowane przez izol84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie, pewnie głupie ale cóż wole się upewnić.

czy radio concert III z A3 będzie pasowało do A4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od audi tt pewnie tez nie podejdzie? zostaje tylko od a4 b7?

dobra, pytanie nieaktualne, sam porównałem, od tt też nie podejdzie :D

Edytowane przez thomek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Miałem symphony II, kupiłem concert III i chciałem go podłączyć. Rozlaczylem ta przejściówkę, która było podłączone symphony II, podpialem oryginalna wtyczkę, ale concert nawet się nie zaswiecil... Przy rozkodowywaniu radia radio się włączalo i kod był możliwy do wpisania.

Czy muszę mieć jeszcze przejściówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosze o porade gdyż mam taki problem.

Posiadam oryginalną instalecję bose w A4 B6 Avant.

Zmieniłem radio z symphony II na Concert III.

Radio jest zakodowane na bose. Przy przekręceniu stacyjki odpala się ale gdy odpalam samochód, znaczy przekręca rozrusznik to słychac trzask w głośnikach.

Jaka może byc tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie w brązowej kośćce po za pinami z głośników + i - są tez wsadzone inne piny w miejsca 1,2,7,8 wie ktoś od czego one mogą być ?

Nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji ...

Edytowane przez Radex121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam parę wątpliwości. Najprawdopodobniej Moja Audi wyjechała z fabryki bez oryginalnego radia.. Na dniach będę rezał 2din a w tym radio Concert III. Czytałem coś o 3 kostkach itp. U mnie są dwie czarna i brązowa :

2zdyukg.jpg

Z tego co piszecie obok masy powinien być nie czerwony a czerowno niebieski kabel? A co z czerwonym?

Mostkujemy piny 15 do 16 w adapterze ? Adapter może być taki?

http://allegro.pl/rnse-plugplay-iso-quadlock-adapter-audi-a3-a4-i5354679549.html

i przejściówka do anteny ,np taka:

http://allegro.pl/adapter-antenowy-audi-rns-e-audi-rns-e-fakra-i5556698193.html

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam parę wątpliwości. Najprawdopodobniej Moja Audi wyjechała z fabryki bez oryginalnego radia.. Na dniach będę rezał 2din a w tym radio Concert III. Czytałem coś o 3 kostkach itp. U mnie są dwie czarna i brązowa :

2zdyukg.jpg

Z tego co piszecie obok masy powinien być nie czerwony a czerowno niebieski kabel? A co z czerwonym?

Mostkujemy piny 15 do 16 w adapterze ? Adapter może być taki?

http://allegro.pl/rnse-plugplay-iso-quadlock-adapter-audi-a3-a4-i5354679549.html

i przejściówka do anteny ,np taka:

http://allegro.pl/adapter-antenowy-audi-rns-e-audi-rns-e-fakra-i5556698193.html

Dzięki za pomoc.

masz tylko 2 kostki bo zapewne nie masz wzmaka i tuby w bagażniku ,przejściówka i adapter takie jak w aukcji ,dokładasz pin 16 i mostkujesz z 15 w przejściówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kolegą na temat radia 2din quadlocka i głośników z tyłu które mogą nie grać bez wzmacniacza , prawda czy nie?

Myślałem jeszcze o innej przejściówce w której antena i diversity podłączone są w jedno złącze anteny fm?

Ponawiam pytanie odnośnie czerwono niebieskiego przewodu. Mam go przenieść w pin 7?

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie masz wzmaka czyli 4 głośniki grają z radia,co do adaptera to właśnie taki jest w linku, diversity i antena w jednym ,ale przy concert III musisz przeciągnąć dodatkowy kabel antenowy i wzmak z końcówką AF ,diversity nie podłączasz ,a w adapter podłączasz kabel antenowy ,który masz w instalacji i ten który trzeba dołożyć ,w przeciwnym wypadku radio będzie słabo odbierać


w instalacji którą masz nie przekładasz żadnych kabli,wszystko przekładasz w przejściówce bo jest do rns-e ,a nie do concert III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli problem rozwiązany, graja wszystkie z radia..Co do kostek myślałem że muszę przełożyć do 7 pinu w kostce zasilania przewód czerwono niebieski bo ktoś tam wsadził nie ori podłaczony do aku. A ktoś pisał wcześniej o tym przewodzie..chyba że w tym adapterze już to jakoś jest rozwiązane nie wiem :D bd obczajał to na gorąco jak już wszystko będę miał na miejscu.. co to odbioru radia to pózniej, zobaczymy jak będzie ściągało bez tego fale.. Dzięki za podpowiedzi ...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim podłączysz jakieś radio sprawdź +12v i masę ,bo może ktoś pozamieniał ,żeby od razu czegoś nie spalić


idź na 1 stronę 6 post masz opis kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kable w kostce brązowej od głośników tylnych muszę wyciągnąć podpiąć pod wzmacniacz z tuba w bagażniku,a następnie z tuby do odpowiedniej kostki którą podpinam do radia?

A robił ktoś tak,że mostkował PP I PT(+) PP+PT(-) ITP ? Trochę na skróty i bez fadera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mostku będzie grało,tylko czy radio długo pociągnie ,poszukaj ori wzmaka z tubą i wiązką ,można kupić w dobrej kasie ,może komuś z forum zostało po zmianie na bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...