Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana radia symphony II na concert III


predki74

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet w przejściówce są tylko wejścia na przód.. Dużo jest roboty z dołożeniem wzmaka i podłączeniem tego ustrojstwa ?


A k-line do czego jest potrzebny? U mnie w czarnej kostce było tylko masa( brązowa), zasilanie (niebiesko pomaranczowa),czarny przewód do wzmacniacza antenowego ,i szaro niebieski którego zadania nie znam.. Ogólnie skąd ten k-line ma być doprowadzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz wszystko podlaczone..nawet fis bangla..dzieki za pomoc Panowie!:D

Siema. Chcialem podlaczyc Linie K..a patrze ze 15 pin juz mam zajety w zlaczu diagnostycznym. Zmostkowac je ze soba?

2df73cbecfc4e52a4dabf383d967f26e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wiesz żeby pasowała do cIII musisz 2piny poprzekładać i 1 dołożyć wszystko jest w wątku opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu radia mam taką kostkę żółtą do czego ona jest i czy muszę mieć adapter do anteny z dodatkowym kabelkiem czy bez kabelka .

Radio będę wkładał Concert III

5796635808.jpg

IMG_0561.jpg

IMG_0562.jpg

Edytowane przez Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta żółta kostka to diversity jak mi się zdaje.

Adapter z dwoma kablami jeśli będziesz wymieniał wzmacniacz antenowy na ten z końcówką AF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu radia mam taką kostkę żółtą do czego ona jest i czy muszę mieć adapter do anteny z dodatkowym kabelkiem czy bez kabelka .

Radio będę wkładał Concert III

5796635808.jpg

IMG_0561.jpg

IMG_0562.jpg

ta kostka to antena diversity przy zmianie na concert III nie podłączasz jej ,bo radio CIII ma 2 tunery i musisz podciągnąć od wzmacniacza kabel drugiej anteny i wpiąć w adapter którego foto wkleiłeś,wzmacniacz potrzebny AF

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy bez wymiany wzmacniacza na ten z końcówką AF i podciągnięcia drugiego kabla radio Concert III będzie grało ? Bo to jest trochę roboty ciągnąć kabel i dobrać się do wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w większych miastach w miarę ok,po za tym słabo i błąd drugiej anteny będziesz miał cały czas,ja przeciągnołem kabel tunelem bez odkęcania, z tyłu pod wykładziną ,siedziskiem do wzmaka ,roboty na ok 1godz na gotowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda montaż Concerta III w sedanie A4 B6 jest w nim Concert II.Głównie chodzi mi o wzmacniacz anteny czy trzeba wymienić czy zostaje ten co był?Jeśli trzeba wymienić to na jaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby działały 2 tunery FM to trzeba wymienić, pasuje z końcówką AF (mam taki jakby co :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj dane do przelewu biorę.


Dzięki koledzy za pomoc radio2 din zamontowane

IMG_0627.jpg

IMG_1429.jpg

Edytowane przez Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...