Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamiana radia symphony II na concert III

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nawet w przejściówce są tylko wejścia na przód.. Dużo jest roboty z dołożeniem wzmaka i podłączeniem tego ustrojstwa ?


A k-line do czego jest potrzebny? U mnie w czarnej kostce było tylko masa( brązowa), zasilanie (niebiesko pomaranczowa),czarny przewód do wzmacniacza antenowego ,i szaro niebieski którego zadania nie znam.. Ogólnie skąd ten k-line ma być doprowadzony?

Opublikowano

k-line do złącza diagnostycznego

Opublikowano

w który pin?

Opublikowano

Pin 15

Opublikowano

U mnie juz wszystko podlaczone..nawet fis bangla..dzieki za pomoc Panowie!:D

Siema. Chcialem podlaczyc Linie K..a patrze ze 15 pin juz mam zajety w zlaczu diagnostycznym. Zmostkowac je ze soba?

2df73cbecfc4e52a4dabf383d967f26e.jpg

Opublikowano

Tak, bo jakby go nie było, to jakbyś się łączył z innymi modułami??

Opublikowano

Ok..rozumiem..zmostkowalem..dziala:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzięki kolego :hi:

Opublikowano

tylko wiesz żeby pasowała do cIII musisz 2piny poprzekładać i 1 dołożyć wszystko jest w wątku opisane

Opublikowano

Z tyłu radia mam taką kostkę żółtą do czego ona jest i czy muszę mieć adapter do anteny z dodatkowym kabelkiem czy bez kabelka .

Radio będę wkładał Concert III

5796635808.jpg

IMG_0561.jpg

IMG_0562.jpg

Edytowane przez Mariusz

Opublikowano

Ta żółta kostka to diversity jak mi się zdaje.

Adapter z dwoma kablami jeśli będziesz wymieniał wzmacniacz antenowy na ten z końcówką AF.

Opublikowano

Z tyłu radia mam taką kostkę żółtą do czego ona jest i czy muszę mieć adapter do anteny z dodatkowym kabelkiem czy bez kabelka .

Radio będę wkładał Concert III

5796635808.jpg

IMG_0561.jpg

IMG_0562.jpg

ta kostka to antena diversity przy zmianie na concert III nie podłączasz jej ,bo radio CIII ma 2 tunery i musisz podciągnąć od wzmacniacza kabel drugiej anteny i wpiąć w adapter którego foto wkleiłeś,wzmacniacz potrzebny AF

Opublikowano

A czy bez wymiany wzmacniacza na ten z końcówką AF i podciągnięcia drugiego kabla radio Concert III będzie grało ? Bo to jest trochę roboty ciągnąć kabel i dobrać się do wzmacniacza.

Opublikowano

w większych miastach w miarę ok,po za tym słabo i błąd drugiej anteny będziesz miał cały czas,ja przeciągnołem kabel tunelem bez odkęcania, z tyłu pod wykładziną ,siedziskiem do wzmaka ,roboty na ok 1godz na gotowo

Opublikowano

Jak wygląda montaż Concerta III w sedanie A4 B6 jest w nim Concert II.Głównie chodzi mi o wzmacniacz anteny czy trzeba wymienić czy zostaje ten co był?Jeśli trzeba wymienić to na jaki ?

Opublikowano

Żeby działały 2 tunery FM to trzeba wymienić, pasuje z końcówką AF (mam taki jakby co :) )

Opublikowano

Daj dane do przelewu biorę.


Dzięki koledzy za pomoc radio2 din zamontowane

IMG_0627.jpg

IMG_1429.jpg

Edytowane przez Mariusz

Opublikowano

Daj dane do przelewu biorę.

Dzięki koledzy za pomoc radio2 din zamontowane

IMG_0627.jpg

:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.