Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana radia symphony II na concert III


predki74

Rekomendowane odpowiedzi

tylko dziwne zeby 2 przyciski nie dzialaly?
kable niby podpiete ok, wszystko inne dziala, fis itp rowniez. przelozylem wprawdzie b5 do c7 i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla uscislenia: przyciski ktore nie swieca sa w radiu concert 3 a nie w multifunkcji. w multifunkcji na concervie 3 nie dzialaja przyciski od zmian stacji ale to inna bajka.

 

chodzi o to ze w radiu 2 przyciski nie podswietlaja sie z reszta innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ja cały czas myślałem że w kierownicy:facepalm: ,możliwe że diody padły, ale nie wiem jak one wyglądają ,nigdy nie zdejmowałem frontu z tego radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie tez nigdy nie widzialem co za diody tam sa i czy jakis elektronik to wymieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, czy jesli zmienilbym tylko i wylacznie modul kierownicy na Q, bez zmiany kiery z multi b6 na multi b7 to pociagnie mi wtedy ta multi z b6 concerta 3 w pelni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rawber93 napisał:

koledzy, czy jesli zmienilbym tylko i wylacznie modul kierownicy na Q, bez zmiany kiery z multi b6 na multi b7 to pociagnie mi wtedy ta multi z b6 concerta 3 w pelni?

Już mnie o to pytałeś na PW... Czego nie rozumiesz, że trzeba Ci kilka razy powtarzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nitroo napisał:

Już mnie o to pytałeś na PW... Czego nie rozumiesz, że trzeba Ci kilka razy powtarzać?

nie- tu przeciez chodzi o inna wersje- zmiane TYLKO I WYLACZNIE modulu na Q, pomyslalem ze moze taka opcja przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci - ori kierownica B6 obsłuży tylko Concert 2 z B7 - innego radia z tego modelu nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, greg2505 napisał:

Nitroo orientujesz się czy moduł Q będzie działał z kierą  MF z b6

lepiej go nie pytaj- zjedzie tak jak po mnie. 

co do odpowiedzi- mysle ze nie bedzie dzialal z ta kiera ale moze wypowie sie ktos inny

Edytowane przez rawber93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno moduł Q działa z kierą b6 i b7, pomijając radio , bo to akurat wiem że do radia z b7 musi być jeszcze kiera odpowiednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby miał być z tym problem, ale niech Ci [mention=50432]kaju[/mention] potwierdzi. Tylko, czy jest sens pakować drogi moduł Q, jeśli zostajesz przy gratach z B6?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Zawartość dodana 2 minutes later

lepiej go nie pytaj- zjedzie tak jak po mnie.  co do odpowiedzi- mysle ze nie bedzie dzialal z ta kiera ale moze wypowie sie ktos inny

 

Chłopie, bo jeśli pytasz mnie o coś na PW i ja Ci odpowiadam popierając się linkami z forum, a Ty za chwilę o to samo pytasz w innym dziale, to się nie dziw i nie zawracaj mi głowy na PW na przyszłość.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł Q był założony pod tempomat i kierę b7, ale ostatecznie będzie kiera b6 stąd pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera B6 może i ruszy na module z B7 (choć nie robiłem takiego downgrade'u - to strzał w kolano, ale rozumiem położenie Grześka), ale z tego co kojarzę, to jeszcze taśma będzie do zmiany z wiązką poduszki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, 

czy mozliwe, zeby niektore radia CONCERT 3 nie mialy opcji "CLOCK" w menu? w poprzednim radiu mialem ta opcje, a w innym egzemplarzu nie dziala, mimo ze na wierzchu na nalepce nawet jest jakis pin CLOCK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rawber93 napisał:

Koledzy, 

czy mozliwe, zeby niektore radia CONCERT 3 nie mialy opcji "CLOCK" w menu? w poprzednim radiu mialem ta opcje, a w innym egzemplarzu nie dziala, mimo ze na wierzchu na nalepce nawet jest jakis pin CLOCK. 

Moim zdaniem kwestia kodowania... zegarek jest dostepny do zakodowaniu jako jedna z opcji "nauki jazdy" - albo pokazywanie predkosci, albo pokazywanie zegarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...