Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana radia symphony II na concert III


predki74

Rekomendowane odpowiedzi

Przekładałeś piny w przejściówce?

Ogarnalem to w momencie jak odpowiedziales hehe musialem przepiac kline (pin 3 kostka zasilajaca starego radia) na pin zaznaczony na foto, sory ze w taki sposob tak ale pisze z auta :)6798fe27f201825f752687735b31ec38.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeszcze jedno pytanie, da sie jakos przestawic zeby lewa rolka na kierownicy przelaczala na zapisane stacje radiowe a nie szukala?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez yeti93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a jest moze jakis monter w lubuskim kto by mi pomogl w wymianie radyjka na radyjko z navigacja odplatnie oczywiscie :) jestem z okolic Gorzowa ale moge dojechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie można przestawić funkcji przycisków i rolek.

A który pin trzeba by przepiąć żeby działała odwrotnie, tzn w górę szuka fal w góre i w dół szuka w dół? Troche to bez sensu, bo na starym concercie 2 przełaczało zapisane stacje a nie szukało :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez yeti93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak przepiąć te piny z b6 do c7 ? jestem zielony w tym temacie. I o co chodzi z tym mostkowaniem 15 i 16. chodzi o zamiane symhony ii 2 din na concert iii 2 din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat. Potrzebuje także pomocy. Zmieniłem radio concert 2 na concert 2+/3 i radio nie włącza się. Wiem, że trzeba coś mostkować tylko co i jak?! jestem zielony i potrzebuje pomocy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej zmostkować,kawałek przewodu i jeden koniec wkładasz we wtyczce w pin 15 a drugi koniec w pin 16.Trzeba tylko zabezpieczyć przewód żeby się nie wysuwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej podobny pin znaleźć z kawałkiem kabelka,wtedy wkładasz w puste miejsce pin16 i skręcasz z istniejącym pin15 i radio się włączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie problemy są z odbiorem fal ? Ja podłączałem takie radia jak Concert III czy BNS 5.0 w A4 B5 na jednej antenie i bez problemu odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dużych miastach nie ma problemu z odbiorem ,ale jak jesteś trochę dalej raz odbiera dobrze ,raz źle ,być może w b5 jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem samochód i ktoś przerobiłem sobie na 2 din. Jest rnsd tylko nie pokazuje mi stacji na fisie. Trzeba dołożyć jakiś pin? Pewnie do niebieskiej kostki pod licznikiem. Tylko który :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zmiany Symphony II na Concert III wystarczy tylko zmostkować pin 15 z 16 czy trzeba tez przekładać pin z kostki B5 do C7?

Piny mostkujemy w przejsciówce?

Mogłby ktos podesłać jakies zdjecia, bo nie odnajduje sie w temacie :)

Edytowane przez Voucher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...