Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczesniej jezdzilem a4 b5 jezdzilo sie super wiec zmienilem na a4 b7 i jestem mega zadowolony :):evil:

Sinik 2.0 Tdi 140km bez filtra czastek stalych :)

Navigacja RNS-E :cool1:

Bi-Xenon :):naughty:

parctronic tył

szyby elektryczne 2x :D

elektryczne lusterka podgrzewane

tempomat

bloototh

kolorowy fis

multi kierownica

podgrzewane fotele :)

alu 16 ori audi 205/55/16

w planach jak narazie zmiana alu na rs4 :)

dokupienie tunera tv

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

to może pochwal się bardziej wyposażeniem, napisz jakie masz plany co do auta (jeśli są) no i przede wszystkim... więcej fotek! :kox:

Opublikowano

dokładnie tak jak jędrek mówi :good: bo zapowiada sie ciekawie :kox: fajny kolor :kox:

Opublikowano

fajnie kolorek ten w Avancie wygląda... w sedanie gorzej.

Fajna furmanka... dobra baza do dalszych modów... :)

WIĘCEJ ZDJĘĆ :brawo: :brawo:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

niestety zostala skradziona, ale na cale szczescie juz odzyskalem :) tylko ze koszty naprawy w aso ogromne, uwazajcie na swoje fury, w zorach ginie 1 auto dziennie , z tego wiekszosc a4 b6,b7 ;/ maly offtop ale nie wiedzialem gdzie napisac, mozna przeniesc post jak cos :)

Opublikowano

jak Ci się udało odzyskać??

Opublikowano

niestety zostala skradziona, ale na cale szczescie juz odzyskalem :) tylko ze koszty naprawy w aso ogromne, uwazajcie na swoje fury, w zorach ginie 1 auto dziennie , z tego wiekszosc a4 b6,b7 ;/ maly offtop ale nie wiedzialem gdzie napisac, mozna przeniesc post jak cos :)

daj więcej szczegółów z akcji

Opublikowano

niestety zostala skradziona, ale na cale szczescie juz odzyskalem :) tylko ze koszty naprawy w aso ogromne, uwazajcie na swoje fury, w zorach ginie 1 auto dziennie , z tego wiekszosc a4 b6,b7 ;/ maly offtop ale nie wiedzialem gdzie napisac, mozna przeniesc post jak cos :)

daj więcej szczegółów z akcji

dokładnie :good: przyda się tym, którzy znajdą się w podobnej sytuacji :cool1:

Opublikowano

To się nazywa szczęście :good:

Opublikowano

Szczęście w nieszczęściu takich tylko :baseball:

Opublikowano
  • Autor

no samochod zostal znaleziony w gliwicach na jakims starym osiedlu , zatrzymano 2 wyrostkow z gliwic , straty wyceniono na 13 tys, a prawie sama elektronika, wlasnie jade do ASO po swoja niunie , po 2 miesiacach znow ja zobacze.. no i panowie jesli chcecie miec swoja fure , to lepiej zalozyc dodatkowe zabezpieczenie bo inaczej to pare sekund i auta nie ma , otwieraja samochod laptopem , podmieniaja kompa i jada.. tyle.. mam nadzieje ze wam nic nie zginie, pozdrawiam .

Opublikowano

To i tak szczęscie ze sie znalazła :good: takim padalcą powinni pazury up***dolić

Opublikowano

brak surowych kar :wallbash:

Opublikowano

Szczęściarz z Ciebie! :good: A kolorek jedyny w swoim rodzaju... :rolleyes: :gwizdanie:

Opublikowano

kara śmierci dla takich :bicz2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.