Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile za cale auto sprzedajac na czesci???


Pikuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ile mozna wziasc sprzedajac np. Audi A4 z silnikiem 1,6 w podstawowej wersji na czesci :?: NIe chodzi o sprzedasz calego auta z przeznaczeniem na czesci tylko sprzedajac samemu czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy ma szrot niedaleko mnie i miał a4 b5 19,tdi na czesci, sprzedaz zajeła mu jakis rok w sumie juz prawie nic mu niezostało z tego auta i wyszło mu jakies 25 tyś za czesci a auto było warte moze (po wypadku) 12 tys. opłacało sie no ale miał troche roboty jak trzeba było rozkrecac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło mu jakies 25 tyś za czesci

No to niezla kaska tylko przez rok sprzedawac tak autko to troche dlugo. Na allegro wystawial czy tylko szrot :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy jeszcze ile z takiego auta po wypadku zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba sciagnac z Anglii na czesci

No wlasnie nad tym mysle bo tam audi A4 z 96 jezdzace w calosci mozna kupic juz za 500 funtow. tylko gorzej z przywiezieniem tego do nas, no i z czasem jaki minie zanim sie go rozprzeda.

Sadze, ze jakby bylo A4 to polowa poszla by w klubie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze spytaj kogos z allegro, mam teraz kolesia ktory rozsprzedaje A4 z Angli ... A z przywiezieniem to najlepiej albo Ty, albo ktos zeby Ci przywiozl - odrazu transport prawie za darmo ... Jak cos to bierz po 2 lifcie :razz: hehhe zebym soczewki mial :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z przywiezieniem to najlepiej albo Ty, albo ktos zeby Ci przywiozl - odrazu transport prawie za darmo ...

wojtas-audi, chodzi o to, ze nie wszystkie te autka maja ubezpieczenie, abez niego nei wpuszcza Cie na prom, jedynie laweta, a to znowu koszt jaki jechac tylko po jedno autko.

Ja mialem plan samolocikiem i z powrotem na kolkach.

Jak cos to bierz po 2 lifcie hehhe zebym soczewki mial

te to juz cenowo wysoko stoja, chociaz widzialem A6 w nowej budzie z 97r. za 12000zl :shock:

mam teraz kolesia ktory rozsprzedaje A4 z Angli

A nie ma przypadkiem zielonej maski :?: :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem, ze musi byc ubezpiecznie zeby przyjechal tutaj, z samolotem to jest dobry pomysl, gosciu ma maske ale czarną.... ;) A co do Audi, to moj brat ostatnio mial okazje kupic A6 2000 kombi za 4700 funtów, niewiem tylko jaki silnik i wyposazenie, ale samochod ogolnie ladny ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o przywiezienie z Angli to polecam poszukania kierowcy TIRa który wraca do Polski na pusto lub częściowy byle auto weszło na pakę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...