Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T 1.8 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój nowy nabytek,autko sprowadziłem osobiście z pomocą kolegi z forum,

kilka informacji o aucie:

1.8 TFSI 170 KM

Model 2009

przebieg 8000

wyposażenie:

Xenon plus

Climatronic plus

pełna elektryka foteli

kolorowe wyświetlacze

fotele skóra+alkantara,grzane

asystent pasa

parktronic przód i tył

więcej narazie nie pamiętam :mysli:

DSCN1120.jpg

DSCN1123.jpg

DSCN1126.jpg

DSCN1127.jpg

DSCN1125.jpg

DSCN1122.jpg

Opublikowano

jest piękne :good:

Opublikowano

grubo :good:

Opublikowano

Ulalala piekne autko widze z okolicy, toś pojechał :good: Twoje wozidło czy żony ?

Opublikowano

:good: :good:

piękna

ładne foteliki - jak będziesz szukał ładnych alu 20 cali to daj znać :)

Opublikowano

Chyba za duże na nasze drogi :polew:

Opublikowano

wszystko malinka :good:, oprócz napędu :wink4:

Opublikowano

fajny srodek :naughty:

Opublikowano

piękna :slina:

Opublikowano

no nie złe cacuszko :kox:

Opublikowano

No piękna :tongue4::good: :good:

A dziś byłem we Wrocławiu i nie jest tak źle(choć jeździłem po głównych drogach :gwizdanie: )

Opublikowano

Ładna jak każda A5 :kox:

Widzę że coraz więcej nam przybywa A5tek na forum :naughty:

Opublikowano

no ladna nie ma co

jakies plany?

Niech się chłopak nią nacieszy a później będzie modził :>

Pierwsze co to był fele założył, patrz na Pawła A5 :wink4:

Opublikowano

jak mi się podoba A5 to k@rwa mać :kox:

:good:

Opublikowano

no ladna nie ma co

jakies plany?

Niech się chłopak nią nacieszy a później będzie modził :>

Pierwsze co to był fele założył, patrz na Pawła A5 :wink4:

Założy większe fele i przestanie jechać. Najpierw bym zainwestował w pakiet mocy :wink4:

Auto piękne :good:

Opublikowano

Najpierw bym zainwestował w pakiet mocy

1.8TFSI ma ponoc niezly potencjal 210-220KM to z niego nie problem :wink4: a przy tej masie i braku Q to juz bedzie jezdzic :cool1:

Opublikowano

Najpierw bym zainwestował w pakiet mocy

1.8TFSI ma ponoc niezly potencjal 210-220KM to z niego nie problem :wink4: a przy tej masie i braku Q to juz bedzie jezdzic :cool1:

Dlatego pisałem w tym sensie :wink4: jeszcze wydech i będzie całkiem całkiem :wink4: ile z tego kompresora da radę wycisnąć :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ulalala piekne autko widze z okolicy, toś pojechał :good: Twoje wozidło czy żony ?

A5 jest dla mnie :gwizdanie:

felgi,wiem że na tych orginałach srednio wygląda jeśli zmienie to tylko na 18 nie wieksze ale dopiero na nowy sezon.

silnik,zobaczymy jak będzie mocy za mało to coś dodamy tak do 200KM, narazie na autostradzie mocy nie brakowało bez większych oporów przyspieszał do 220 km/h zaskoczyło mnie srednie spalanie na + naprawde jechałem dynamicznie 130-170 większośc drogi i troche korków na autostradzie srednie spalanie 7,5 l :przebiegly: zobaczymy jak będzie po mieście

aha, nie moge się przyzwyczaić do tej ciszy w srodku tylko delikatnie wiatr szumi i nie ważne czy mam 2000 tyś obr. czy 5000 tyś. jest poprostu totalna cisza.

fotele to chyba wymontuje i w salonie przed telewizorem postawie :naughty: są super :notworthy:

Opublikowano

nie moge się przyzwyczaić do tej ciszy w srodku tylko delikatnie wiatr szumi i nie ważne czy mam 2000 tyś obr. czy 5000 tyś. jest poprostu totalna cisza.

ale że co? wcześniej miałeś klekota? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.