Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject


krystian821

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto wykresy mojego auta po wizycie w EcuProject.

Seria:

6976e190f1a14de2med.jpg

jak widac maly bonusik od fabryki :>

no i po modyfikacji :naughty::

7fcf873cf7ae11famed.jpg

Wynik 170,5 KM i 379 Nm to chyba niezly wynik :tongue4:,jazda nie ta sama.

Prosze o ocene wykresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusik od fabryki całkiem spory Ci sie trafił, a raczej zdrowy motor po prostu, tylko pozazdroscić :chytry:

Po programie też całkiem sympatycznie :D pewnie róznica w jeździ spora :naughty: a jak zawieszenie daje rade przy tej mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wynik bardzo ładny.

Jak dla mnie to wartość bonusu z fabryki nie ma żadnego wpływu na wynik końcowy - przecie to ten sam silnik tylko program fabryczny lepszy. Jedyne co się różni to odczucie kierowcy, który ma 25km więcej a nie 40km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecie to ten sam silnik tylko program fabryczny lepszy.

Program fabryczny jest identyczny w każdym AVFie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kraj to obyczaj :) gdzies czytalem z tylko w pasatach i to tylko 2001 teraz ze czytam ze audi tez ale czemu tylko avf :P:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusik od fabryki całkiem spory Ci sie trafił, a raczej zdrowy motor po prostu, tylko pozazdroscić :chytry:

Po programie też całkiem sympatycznie :D pewnie róznica w jeździ spora :naughty: a jak zawieszenie daje rade przy tej mocy?

Bonus pewnie dlatego taki bo auto ma 80000 km przejechane,zawieszenie daje rade bo jest 1BV,roznica spora bo na fabrycznym programie przy Q bylo slabo.No i mam maly problem bo juz mi malo :>.taki maly OT na jaki kolor pomalowalibyscie ori felgi s line 17 na czarno czy srebrno?auto jest niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusik od fabryki całkiem spory Ci sie trafił, a raczej zdrowy motor po prostu, tylko pozazdroscić :chytry:

Po programie też całkiem sympatycznie :D pewnie róznica w jeździ spora :naughty: a jak zawieszenie daje rade przy tej mocy?

Bonus pewnie dlatego taki bo auto ma 80000 km przejechane,zawieszenie daje rade bo jest 1BV,roznica spora bo na fabrycznym programie przy Q bylo slabo.No i mam maly problem bo juz mi malo :>.taki maly OT na jaki kolor pomalowalibyscie ori felgi s line 17 na czarno czy srebrno?auto jest niebieskie.

wal na czarno, będzie inaczej niż zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d... turbo sie rozsypalo troche dziwne bo wczeniej nie bylo zadnych objawow,a tu nagle auto nie jedzie do 3000 obr potem ladnie idzie za chwile przeladowanie,gasze auto ponownie odpalam auto znow nie jedzie to daje mu gazu do ok 3500 obr i nagle lup i siwy dym.po rozebraniu okazuje sie oderwal sie kawalek wirnika strony zimnej prawdopodobnie zaklinowal wirnik,plyta az przepchnieta na druga strone tak ze wirnik goracy sie przesunol i jego tez zmielilo,na koncu os pekla na pol-taka teza goscia od turbin po ogledzinach zwlok,co ciekawe lozysko nie ruszone,jak myslicie co moglo byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz rzezbie od 2 tyg,zostalo mi uspawac dp i przerobic sterowanie turbiny,wymiana oleju itp. mysle ze w przyszlym tygodniu skoncze,sprzeglo ponoc trzyma do 420 Nm a jak nie to cos sie wymysli.A skad jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęgło AVF u mnie nie wytrzymuje niuta 425,przy 5 i 6 biegu uślizg był przy mocniejszym depnięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz rzezbie od 2 tyg,zostalo mi uspawac dp i przerobic sterowanie turbiny,wymiana oleju itp. mysle ze w przyszlym tygodniu skoncze,sprzeglo ponoc trzyma do 420 Nm a jak nie to cos sie wymysli.A skad jestes?

Gostyn ,więc rzut beretem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...