Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto wykresy mojego auta po wizycie w EcuProject.

Seria:

6976e190f1a14de2med.jpg

jak widac maly bonusik od fabryki :>

no i po modyfikacji :naughty::

7fcf873cf7ae11famed.jpg

Wynik 170,5 KM i 379 Nm to chyba niezly wynik :tongue4:,jazda nie ta sama.

Prosze o ocene wykresu.

Opublikowano

Bonusik od fabryki całkiem spory Ci sie trafił, a raczej zdrowy motor po prostu, tylko pozazdroscić :chytry:

Po programie też całkiem sympatycznie :D pewnie róznica w jeździ spora :naughty: a jak zawieszenie daje rade przy tej mocy?

Opublikowano

Jesli bonus taki wielki to ogolny wynik sredni. grat bonusu :hi:

Opublikowano

no wynik bardzo ładny.

Jak dla mnie to wartość bonusu z fabryki nie ma żadnego wpływu na wynik końcowy - przecie to ten sam silnik tylko program fabryczny lepszy. Jedyne co się różni to odczucie kierowcy, który ma 25km więcej a nie 40km.

Opublikowano

A moze i masz racje ;d ale to i tak bedzie malo pozdrawiam :)

Opublikowano

przecie to ten sam silnik tylko program fabryczny lepszy.

Program fabryczny jest identyczny w każdym AVFie.

Opublikowano

Co kraj to obyczaj :) gdzies czytalem z tylko w pasatach i to tylko 2001 teraz ze czytam ze audi tez ale czemu tylko avf :P:kox:

Opublikowano
  • Autor

Bonusik od fabryki całkiem spory Ci sie trafił, a raczej zdrowy motor po prostu, tylko pozazdroscić :chytry:

Po programie też całkiem sympatycznie :D pewnie róznica w jeździ spora :naughty: a jak zawieszenie daje rade przy tej mocy?

Bonus pewnie dlatego taki bo auto ma 80000 km przejechane,zawieszenie daje rade bo jest 1BV,roznica spora bo na fabrycznym programie przy Q bylo slabo.No i mam maly problem bo juz mi malo :>.taki maly OT na jaki kolor pomalowalibyscie ori felgi s line 17 na czarno czy srebrno?auto jest niebieskie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bonusik od fabryki całkiem spory Ci sie trafił, a raczej zdrowy motor po prostu, tylko pozazdroscić :chytry:

Po programie też całkiem sympatycznie :D pewnie róznica w jeździ spora :naughty: a jak zawieszenie daje rade przy tej mocy?

Bonus pewnie dlatego taki bo auto ma 80000 km przejechane,zawieszenie daje rade bo jest 1BV,roznica spora bo na fabrycznym programie przy Q bylo slabo.No i mam maly problem bo juz mi malo :>.taki maly OT na jaki kolor pomalowalibyscie ori felgi s line 17 na czarno czy srebrno?auto jest niebieskie.

wal na czarno, będzie inaczej niż zwykle

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No i d... turbo sie rozsypalo troche dziwne bo wczeniej nie bylo zadnych objawow,a tu nagle auto nie jedzie do 3000 obr potem ladnie idzie za chwile przeladowanie,gasze auto ponownie odpalam auto znow nie jedzie to daje mu gazu do ok 3500 obr i nagle lup i siwy dym.po rozebraniu okazuje sie oderwal sie kawalek wirnika strony zimnej prawdopodobnie zaklinowal wirnik,plyta az przepchnieta na druga strone tak ze wirnik goracy sie przesunol i jego tez zmielilo,na koncu os pekla na pol-taka teza goscia od turbin po ogledzinach zwlok,co ciekawe lozysko nie ruszone,jak myslicie co moglo byc przyczyna?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego piłowałeś go jakoś szczególnie że Ci się te turbo posypało?

Opublikowano
  • Autor

Czasami sie zdarzylo.

Opublikowano

Nie ma co pękać , Brd , fmic i 200 pęknie.

Jak już zrobisz to uważaj na ciemne a4 avant w chrompakiecie na gostyńskich blachach :wink:

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Musze cie zalamac wlatuje gtb1756vk,dp 2,5 cala, fmic juz siedzi.

Opublikowano

uuu kolego , kiedy ,kiedy ??

Jak będzie gotowe , podlecę zobaczyć

Sprzegło avf troche mocniejsze ,ale czy da radę ??

Opublikowano
  • Autor

Juz rzezbie od 2 tyg,zostalo mi uspawac dp i przerobic sterowanie turbiny,wymiana oleju itp. mysle ze w przyszlym tygodniu skoncze,sprzeglo ponoc trzyma do 420 Nm a jak nie to cos sie wymysli.A skad jestes?

Opublikowano

sprzęgło AVF u mnie nie wytrzymuje niuta 425,przy 5 i 6 biegu uślizg był przy mocniejszym depnięciu

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy co bedzie,ponoc od brd sa mocniejsze,zawsze mozna sprzeglo do radzikowskiego oddac na przerobke.

Opublikowano
Juz rzezbie od 2 tyg,zostalo mi uspawac dp i przerobic sterowanie turbiny,wymiana oleju itp. mysle ze w przyszlym tygodniu skoncze,sprzeglo ponoc trzyma do 420 Nm a jak nie to cos sie wymysli.A skad jestes?

Gostyn ,więc rzut beretem. Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.