Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress


Nelson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da rady niżej po Wrocławiu. Mój dojazd do pracy jest tragiczny, więc to jest optimum. Jeżdżąc na 18 czuję się jakbym jeździłbym wozem drabiniastym :evil:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 18:27_________________________________________________ET 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka pierwsza klasa,, trochę niżej by sie przydało no ale jak dojazd tego wymaga no to trudno

2 din :good: tylko kolor wnętrza :facepalm: tragrdia kto wymyślił w fabryce audi wogóle taki kolor :wallbash: :wallbash:

poza tym wszystko na plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy ledów pod tablice i postojówki, oraz lustro od angola. Wkrótce osłony In-pro. :kox:

http://allegro.pl/zarowka-led-rurkowa-36mm-9-smd-5050-3-chip-12v-i1644182596.html

http://allegro.pl/dioda-led-t4w-ba9s-7-smd-360-st-12v-nowosc-i1630027776.html

p1020937s.jpg[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 18:56_________________________________________________Lustrzane czy czarne?

unled2kd.jpg

unled1dwe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał czarne, ale lżej rzyciemnione, jak byś miał normalną fotke to by lepiej wyszło, bo ta ma zaduzo reflexów swiatła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi dzięki za VT. Skłaniam się ku czarnemu, środek auta grzeje się niemiłosiernie w słońcu. Panowie czy ktoś z klubu ma płetwę zamiast anteny w B5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że te fele 17"

Masz tam ET60??

Jakie masz dystanse ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18' ET 35. Dystansów brak. Nie wiem dlaczego wyszły takie małe na zdjęciach :tongue4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 22:32_________________________________________________Przyszedł zestaw pod nazwą "ZIMO WYP*******J" :polew:

p1020972.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z kokardką wyglądają zjawiskowo jak wychodzę z fury :polew: Również myślałem nad ściemą, nie wiem czy zdążę to zrobić przed zmianą na sukę z lini S4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się prezentuje... i ta moc :naughty: ale gleba do tego koła raczej wskazana... może masz jakiś inny dojazd do pracy, gdzie jest gładko :P

też mam takie dziwne kolorowe wnętrze, jak zrobię przy aucie to co mam w planach to chce wymienić wszystko na czarne wnętrze... :cool1:

PS. te z kokardką naprawdę śliczne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu zrobiony kompletny rozrząd z wszystkimi koła, napinaczem paska i sprzęgłem alternatora. Wszystko na SKF i Conti. Do tego wymiana osłony przegubu. Koszt imprezy 1800 zł. Przy okazji wymiana oleju na Motul Xcess 8100 5W40 i wszystkie filtry. Na motulu auto chodzi całkowicie inaczej... lepiej niż na castrolu od Cristiano Ronaldo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...