Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pierwsze Logi 00575

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VAG-COM Version: Release 311.2-N

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent ;(

2 Faults Found:

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - -

00991 - Interior Lights 28-00 - Short to B+

NORMALNE:

000 http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43792.html

001 http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43793.html

003 http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43794.html

004 http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43795.html

007 http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43796.html

013 http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43797.html

018 http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43798.html

023 http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43799.html

BS

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43800.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43801.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43802.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43803.html

Narazie nie mam dynamicznych ... tzn robiąc je urywa mi na 3800 obr. i Awaryjny robilem grupe 011 i nie moglem sie zgrac z moja obsluga :kox:

bo widze ze gaz cos slabo :P

moze byc to slaba rekcja na pedal ? czy juz taka motyla noge mam ;] bo z poczatku moze i tam na haslo start moglem nie wciskac full :embarrassed:ale potem juz full bylo a tu 92% :gwizdanie:

przykladowy 011 Dynamiczny http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43791.html

http://vaglog.rtnet.pl/slaviozo_43787.html

poczekam na wieczor co mniejszy ruch bedzie

Czegos nie sprecyzowalem ... jakas historie co sie dzieje itp to pytac pisac ... no i analizowac to co jest ... ale bez dynamicznych wiem ze sie nie obejdzie pewnie ;]

Opublikowano

Ale turbo przeładowuje :gwizdanie:

Pewnie brudne.

Rób po jednym logu dynamicznym, po każdym "wyłącz i włącz" silnik.

Opublikowano

Nic juz nie rob... kierownice w turbinie zapieczone na maxa. Wyjmij sprezarke i wyczysc. Potem uzupelnij juz komplet dynamicznych.

Opublikowano

i to zdrowo przeladowuje

Opublikowano
  • Autor

czyli na bank za***ane TURBO w sensie łopatki ?

ogolnie tak sadzilem bo ciezko chodzi sztanga pod gruszka... i na BS 011 to z 3 cm to ona nie wchodzi na bank ale sie rusza ;P ;/

mam pytanie czy z katem ok ? lub z obrotami ? 961 to min i tak mam ustawione i mi w lekkie drgawki wpada na jałowym ... a wczesniej tego nie bylo... i koncowy tlumok mi drga strasznie ale to juz bylo jak kupilem i DIesel musi tam sobie drgac ale czy az tak?

i nieszczelnosci itp na to wplywu nie maja ? bo tak syczy cos jak gazu daje ale moze to normalne jest hmm nie wiem to moj pierwszy Diesel wiec sie ucze tego silnika.

Nie dawno regenerowalem pompe bo mi ciekla.... Moj wujas mechanik ( z tego co mu mowilem bo nie mieszkam blisko) mowil ze to moze nastawik sie przestawil znow i ze mam do pompiarza na kontol jechac

ale kolega PRZEMIK z tego co czytalem u innych co robili logi to sie ZNA na analizie logow wiec nastawiam sie na czyszczenie. Tylko nie chial bym wyciagac Turbo na darmo stad moje pytania ;p

Opublikowano

mam pytanie czy z katem ok ? lub z obrotami ? 961 to min i tak mam ustawione i mi w lekkie drgawki wpada na jałowym ... a wczesniej tego nie bylo... i koncowy tlumok mi drga strasznie ale to juz bylo jak kupilem i DIesel musi tam sobie drgac ale czy az tak?

Co do drgań sprawdź łącze elastyczne za turbo przed katem.

Turbina do czyszczenia.

Opublikowano

Jak wyjmiesz turbo... wywal kata i wymien plecionke wydechu.. drgania znikną...

Opublikowano

Jak masz czas i ochote wywalaj kata od razu przy czyszczeniu turbo. Czy jest drożny czy nie na pewno wyjdzie to na dobre :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.