Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

HEHEHE widzę że wzyscy ci co zamówili zapach zrobili swój interes życia :wallbash:. Ja nadal czekam na listonosza z zapachami ale chyba nic z tego nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wanilia po tygodniu przestaje pachnieć :confused4:

hahaha przynajmniej tydzien ale masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dotarły długo wyczekiwane zawieszki , szczerze wam powiem że nie wiem sam jaki mają zapach czy to te jakie zamawiałem najważniejsze że w końcu dotarły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wanilia po tygodniu przestaje pachnieć :confused4:

Black clasik tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle nie dostalem choinek i raczej juz nie dostane... nikogo nei chce oskarzac i nikogo oczerniac ale skoro nie tylko ja nie dostalem listu po 14 dniach tzn ze raczej poczta nie zapodziala kilkunastu przesylek. Albo kolega nie wyslal choinek do wszystkich ktorzy wplacili kase albo zle zaadresowal paczki.

Ch*j z tym ale sie zawiodlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega po prostu dostanie chyba bana i przynajmniej w przyszłości będzie spokój..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle nie dostalem choinek i raczej juz nie dostane... nikogo nei chce oskarzac i nikogo oczerniac ale skoro nie tylko ja nie dostalem listu po 14 dniach tzn ze raczej poczta nie zapodziala kilkunastu przesylek. Albo kolega nie wyslal choinek do wszystkich ktorzy wplacili kase albo zle zaadresowal paczki.

Ch*j z tym ale sie zawiodlem.

!! do dzis ZAPŁACONEGO towaru BRAK !!

dzis mija moja cierpliwosc a koledzy z forum ktorzy mnei znaja wiem ze to sie zle konczy...

współczuje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również dostałem gów...o a nie zapachy. Jestem podobnego zdania jak KANAL tzn wątpiącym jest to że poczta zagubiła kilka takich samych przesyłek. Koleś po prostu wychu..... kolegów z forum. Brak słów. Takie zachowanie jest po prostu SZMACIARSTWEM. Nigdy więcej interesów z kolesiem kyluck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, zamowielem te zapachy i zapomniałem za nie zaplacić, w ogóle o nich zapomniałem, aż jednego dnia dostałem paczkę której się nie spodziewałem właśnie z tymi zapachami....

przeprosiłem "kolegę" i wpłaciłem pieniądze a tutaj takie wałki znowu wychodzą :blink: gdybym wiedział przelałbym pieniądze komuś poszkodowanemu, tak byłoby uczciwie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał od początku bajzel w wątku bez specjalnej listy i wyszło mu jak widać kiepsko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec kyluck nawet nie sprawdził kto płacił a kto nie tylko wysłał jak leci- no nie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, zamowielem te zapachy i zapomniałem za nie zaplacić, w ogóle o nich zapomniałem, aż jednego dnia dostałem paczkę której się nie spodziewałem właśnie z tymi zapachami....

przeprosiłem "kolegę" i wpłaciłem pieniądze a tutaj takie wałki znowu wychodzą :blink: gdybym wiedział przelałbym pieniądze komuś poszkodowanemu, tak byłoby uczciwie :confused4:

Kolega miał od początku bajzel w wątku bez specjalnej listy i wyszło mu jak widać kiepsko :gwizdanie:

Wiec kyluck nawet nie sprawdził kto płacił a kto nie tylko wysłał jak leci- no nie źle.

Pisal ze zapachy mu zostaly... gdyby byl uczciwy wyslalby poraz kolejny priorytetem lub poleconym przynajmniej tym osobm ktore tutaj upominaja sie ze zostali zrobieni w wala - podejrzewam ze jest wiecej takich osob ale nie kazdy o tym pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur...wysłałem listy do wszystkich co mi wysłali dane na pw!!! nikogo nie ominąłem a tym bardziej kilku osób. 38 osób mi wysłało dane i tyle listów poleciało w tym samym dniu. Co mi po tym jak bym kilku osobom nie wysłał. Mam leży jeszcze kilka w domu zostało. Fakt był bajzel ale wszystkie wiadomości pw miałem z waszymi danymi nic nie kasowałem więc nie możliwe ze ominąłem, naprawde zrozumcie mnie. To wina poczty nie wiem co oni z tym zrobili... ILe osób nie dostało? Napiszcie to wyśle już na swój koszt chociaż to nie moja wina!!!!!!!!!!!!! I teraz ja musze dołożyc do tego interesu[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 16:12_________________________________________________Pisałem nawet kiedyś z kolegą ,,KANAL" i w tym czasie adresowałęm do niego właśnie kopertę. Więc widzicie jak jest z tą pocztą wyslesz 40 listów a dojdzie ze 30 śmiech :wallbash: :wallbash: :wallbash::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem, wszystko w porządku.

Być może ktoś zakosił na poczcie. Bo zwykły list.

Poza tym pachnie zapachem - nawet nie trzeba otwierać koperty - może dla tego zgineły na poczcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dostałem zapachy więc jestem po części zadowolony w stosunku do innych...fakt że pachniały ze 3 dni a później już nie no ale coż...za tanie pieniądze psy mięsa nie jedzą

moja dziewczyna pracowała na poczcie na sortowni i wie jakie wałki się kręcą mimo monitoringu była za uczciwa to komuś się to nie podobało... i poleciała także wcale bym się nie zdziwił jak na sortowni tak jak kolega wyżej napisał komuś się to spodobało i ukradł....cóż.... niestety myślę że najlepiej takie rzeczy wysyłać Listami Poleconymi lub paczką mamy kwitek w ręku jest to jakiś dowód... a zwykła koperta ze znaczkiem za 1.2zł czy 1.6zł nadaje się do Klasera.... taka brutalna prawda...

Nic tylko kolega KAYLUCK powinnien wysłac tym co nie dostali jeszcze raz poleconym by wyjść z tej nie Jasnej sytuacji...

jak to mówią kto nie ma strat ten nie ma zysków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 i ostatni raz wyslalem Ci PW z info i adresem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur...wysłałem listy do wszystkich co mi wysłali dane na pw!!! nikogo nie ominąłem a tym bardziej kilku osób. 38 osób mi wysłało dane i tyle listów poleciało w tym samym dniu. Co mi po tym jak bym kilku osobom nie wysłał. Mam leży jeszcze kilka w domu zostało. Fakt był bajzel ale wszystkie wiadomości pw miałem z waszymi danymi nic nie kasowałem więc nie możliwe ze ominąłem, naprawde zrozumcie mnie. To wina poczty nie wiem co oni z tym zrobili... ILe osób nie dostało? Napiszcie to wyśle już na swój koszt chociaż to nie moja wina!!!!!!!!!!!!! I teraz ja musze dołożyc do tego interesu[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 16:12_________________________________________________Pisałem nawet kiedyś z kolegą ,,KANAL" i w tym czasie adresowałęm do niego właśnie kopertę. Więc widzicie jak jest z tą pocztą wyslesz 40 listów a dojdzie ze 30 śmiech :wallbash: :wallbash: :wallbash::thumbdown:

Ale o czym Ty piszesz :?: Pretensje do Poczty Polskiej :?:

SAM SOBIE JESTEŚ WINIEN...

Powiedz mi co trzeba mieć w głowie żeby ludziom wysyłać towar za który się kasę wzięło zwykłym listem...

Co zaoszczędziłeś :?: Teraz musisz dołożyć...

Blisko 3 lata tu gadgety sprzedaję, wysłałem setki przesyłek i ŻADNA jeszcze nie zginęła :gwizdanie:

Bywały pomyłki, ale ostatecznie ZAWSZE wszystko się odnajdywało i trafiało do odbiorcy...

Mało tego, wysyłam zawsze przesyłki ekonomiczne i do 3 ( słownie: trzy ) dni docierają, w rzadkich przypadkach do tygodnia :gwizdanie:

Tylko i wyłącznie LIST POLECONY lub PACZKA :!:

Jak tu teraz komuś udowodnisz że coś wysłałeś :?: Masz jakiś kwit :?: Ktoś Ci uwierzy jak Twoja wiarygodność jest w tym momencie wysoce niska...

Przemyśl sprawę i się popraw :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek całą prawdę napisał :good: pretensje do garbatego, że ma dzieci proste :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzem osobom nie doszły...Przynajmniej tyle osób mi napisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...