Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zastrzeżony numer - głuche telefony , problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki o to problem .. od jakiegos tygodnia ktoś wydzwania do mnie z zastrzeżonego po 20 razy dziennie... zero jakiegokolwiek głosu w sluchawce.. juz mnie to drażni strasznie.. jest jakis sposob aby dowiedziec sie kto to dzwoni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu mieliśmy w domu podobną akcję, ale na telefonie domowym, poczekałem aż koleś się nagrał na sekretarkę, odsłuchałem i zapisałem sobie numer z jakiego ten ktoś dzwonił, tylko nie wiem czy to był numer zastrzeżony czy nie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wydzwania Ci na komórkę masz możliwość zablokowania sobie połączeń przychodzących z numerów zastrzeżonych i już nikt z zastrzeżonego się do Ciebie nie dodzwoni :wink4: Zadzwoń do obsługi klienta i na pewno powiedzą Ci co i jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taką samą systuację miała koleżanka.

Operator (tutaj: Orange) nie może udostępnić takich danych. Zatem poszła na policję. Ale po wizycie Pana i Pani policjantki dowiedziała się, że póki ktoś w słuchawce nie powie czegoś co miałoby znamiona przestępstwa (np. groźba), nękanie tego typu nie jest przestępstwem tylko wykroczeniem, a wykroczenie nie jest wystarczającym powodem aby sąd nakazał operatorowi ujawnienie danych osobowych dzwoniącego.

Zatem pozostaje tylko wyłączyć możliwość otrzymywania połączeń od numerów zastrzeżonych lub zmienić numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taką samą systuację miała koleżanka.

Operator (tutaj: Orange) nie może udostępnić takich danych. Zatem poszła na policję. Ale po wizycie Pana i Pani policjantki dowiedziała się, że póki ktoś w słuchawce nie powie czegoś co miałoby znamiona przestępstwa (np. groźba), nękanie tego typu nie jest przestępstwem tylko wykroczeniem, a wykroczenie nie jest wystarczającym powodem aby sąd nakazał operatorowi ujawnienie danych osobowych dzwoniącego.

Zatem pozostaje tylko wyłączyć możliwość otrzymywania połączeń od numerów zastrzeżonych lub zmienić numer.

wiem ze ostatnio cos sie w tym temacie ruszyło , jakies przepisy sie zmieniły i mozna iśc z takim tematen na policje - powinni sie tym zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, kolego w jakiej jesteś sieci??

Miałem podobny problem w Orange na kartę

Wysłałem SMSa o treści AKT BPA na nr. 8087 i mam aktywną za free usługę blokady połączen anonimowych :]

Wiem, że ERA też takie cos ma :]

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z policją, którą opisałem jest sprzed niespełna miesiąca.

Zatem nie wiem czy coś się mogło przez ten czas ruszyć.

no to sie nic nie zmieniło , a wiem ze trabili o tym w TV :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz zadłużenia na allegro ?? haha Allegro oddaje zaległości do Intrum Justitia ja miałem 40 zł na starym koncie i zapomniałem o tym i zaczeły się telefony od 4.00 do 24.00 po 20 - 30 razy zawsze cisza w słuchawce :mysli: Pewnego dnia odbrałem i udało mi się ustalić że to ta firma babka wszystko wyjaśniła uregulowałem kase i telefony się uciszyły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie też ktoś tak wydzwaniał po parenaście razy na dzień ale na szczęście tylko przez dwa dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z policją, którą opisałem jest sprzed niespełna miesiąca.

Zatem nie wiem czy coś się mogło przez ten czas ruszyć.

zapewne kolegą chodzi o określenie 'Stalking' które niedawno weszło do ustawodawstwa polskiego ale to jest nękanie telefonami, nachodzenie, śledzenie, pisanie smsów, e-maili itd

Tak jak koledzy napisali wyżej dzwoń do BOA i zapytaj o możliwośc blokowania połączeń z nr nieznanych albo jak masz Samsunga to prawie wszystkie mają wbudowaną możliwość blokowania połączeń :naughty: ja mam Samsunga F480, naciskam \Dodaj do listy blokowanych/ i mogą mi pogwizdać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...