Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Że tak zapytam czemu przesiadłeś się z Sharana? Sam się nad nim zastanawiam :)

Co do audi wszystko ładnie, tylko to drzewo wewnątrz niebardzo, zamień na ciemniejsze, o wiele ładniejsze. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się, bo sporo mnie wyszedł i musiałem się ratować przed dużą utratą wartości. Jak dla mnie to wspaniały samochód, miałem '99 rok na pełnej opcji, czarny metalik z jasnym środkiem. Jedynym mankamentem jest klima - sprawdzaj ją ze trzy razy przy zakupie, często pękają przewody i ogólnie mało wydajna :/ Co do drewna - może kiedyś się pokuszę o zmianę na ciemniejsze, bo karbon ani aluminium mnie nie rajcują, ale na chwilę obecną wolę wymienić zawieszenie aniżeli ładować w visual. Na to też przyjdzie kiedyś pora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, masz -->

vt6.jpg

Ja bym jednak nie ściemniał przednich szyb, jeśli już to bardzo delikatnie. Jeździłem poprzednio Sharanem, który miał ori dymione z tyłu i wyglądało to fantastycznie, przednie czyste ładnie się uzupełniały...

jak dla mnie, to tylko te fele :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że trafiłem w gust, mi też osobiście najbardziej się takie podobają. Tyle, że nie wiem, czy występowały one jako 17?

Na razie czekam na emblematy od kolegi Inspektora - mam nadzieję, że po dłuuuugim oczekiwaniu na wysyłkę wreszcie się niebawem pojawią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Jak się nie pojawią jak się pojawią :kox:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 14:23_________________________________________________Murdzi chcesz to moje lapmy przednie Valeo na ori kseniu Ci sprzedam po pieniadzach i będzie ślicznie przód wyglądał :naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 14:23_________________________________________________Jak byś się chciał tego grila pozbyć to wal do mnie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za te lampy? :) Może w przyszłości się skuszę na pomodzenie jeszcze bardziej przodu... A emblematy w przyszłą sobote będę montował :D

Grill na razie zostaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam śmigam od zeszłego roku na Master Sport i jest ok, podobno z całego zawieszenia najgorzej wypadają końcówki, zrobiłem na nich 20 000 i jest ok. także osobiście mogę polecić Ci to zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wezmę to pod uwagę w takim razie ;) W sumie za dość rozsądną kwotę można już kupić cały zestaw...

Gorąca prośba do userów - macie namiary na kolegę Inspektora? Nie mogę wysłać do niego PW, bo przekroczony jest limit wiadomości a sprawa jest nie cierpiąca zwłoki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi w końcu ten adres zwrotny, chciałem je odesłać.

Dzisiaj auto miało mały serwis - zmieniłem olej na Castrol Magnatec Turbo Diesel 5W/40, do tego zamontowałem nową rurkę odmy, bo stara niestety puszczała dość mocno olej... Ponadto wreszcie dorwałem się do karchera i porządnie wymyłem Audice. Wbrew temu, co twierdzili niektórzy, chrom z grilla nie odpadł po potraktowaniu go solidnym wodnym strumieniem :naughty: W głowie zrodziły mi się pomysły na kolejne modyfikacje oraz poprawki. Myślę nad parktronikiem i diodami w lampkę podsufitówki... Trochę bardziej chciałbym rozświetlić wnętrze mojej piękności...

Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 00:32

Kolejny weekend prawie za nami, kolejne rzeczy zrezane w Audicy --> doszły ringi na zegary, prezentują się wspaniale, ponadto ogarnąłem wreszcie wszystkie kabelki i przewody od CB Radia oraz nawigacji, wszystko poukrywane, zero prowizorki, czyli tak jak powinno być od początku. W garażu leży jeszcze centralka do sterowania centralnym zamkiem, ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać - ktoś z okolic Koszalina byłby chętny wykonać taką usługę za drobną opłatą? Ponadto musiałbym znaleźć dobrego elektronika, który zająłbym się termometrem w zegarach - czujnik działa, sygnał daje do licznika, ale temperatura się nie wyświetla, nie bardzo wiem co może być tego przyczyną :/ Jeżeli ktoś z kolegów w Koszalinie zechciałby zaopiekować się moją Audiczką od strony elektryczno/elektronicznej za rozsądne pieniążki (tudzież browar, ale to waluta bardziej studencka), to bardzo chętnie skorzystam z takiej propozycji...

Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 17:05

Wróciłem wczoraj do domu i od razu mając chwilę wolnego czasu zaprosiłem koleżankę do pomocy przy polerce Audicy :D Musiałem wypróbować skuteczność pasty Druchema (miałem w cholerę dużo malutkich rysek) - efekt całkiem pozytywny, jutro powinny być ładne fotki ;) W przyszłym tygodniu powinny pojawić się nowe rurki od wydechu, ciągle trwają pertraktacje w związku z nimi :D

Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 22:39

Hahaha! :evil: I oto jest! Polowałem dość długo na swojego wujka, który sam nie wiedział, że ma w aucie taki skarb :D Mały handel zatem nastąpił i oto w moim wozie zagościł grill od RS4.

Zostawiłem swoją chromowaną ramkę, bo bardziej mi się podoba aniżeli ten ori srebrny. Zdjęcia słabej jakości, bo robione kalkulatorem, już niebawem nowe fotki (to jednak po wymianie tylnych rurek dopiero).

Dopisany: 08 Lipiec 2011, 19:02

Panowie, zastanawiam się nad zrobieniem ramki na konsoli w czarnym połysku. Jak sądzicie, pasowałoby to do wystroju? W sumie mam takie matowe drewno, do tego taka fortepianowa czerń.

Będę wdzięczny za opinie. Aha, chciałem do t ego celu użyć folii 3M w kolorze fortepianowej czerni, jeżeli zdałoby to egzamin, to być może pomalowałbym już na serio rameczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie nie bardzo Ci to bedzie pasowac :no: , ale moze na zywo jak to okleisz na probe, to moze inaczej bedzie wygladac...jednym slowem...oklej i pochwal sie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też nad takim szczotkowanym aluminium zamiast czarnego fortepianu. Taką kolorystykę można spotkać w Passatach B6 i wg. mnie wygląda również interesująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze...szkoda ze wczesniej nie pisales, bo ja mialem takie i bysmy sie mogli kopsnac, bo moje i tak wyladowalo w malowaniu na czarny fortepian :decayed: a mnie to lotto bylo czy to malne czy to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda :/ Miałbym już swoje ulubione dekory... Gdyby ktoś miał coś takiego na zamianę, to naprawdę, będę bardzo wdzięczny za kontakt - to ciemniejsze drewno zdecydowanie bardziej mi się podoba :D

Dopisany: 22 Lipiec 2011, 17:43

Chwilowo prace przy A4 będą ograniczone, bo w moim posiadaniu jest nowe cudo: Audi B4 1.9 TDI, 92 rok, z klimą :naughty: Miał być wół roboczy do pracy typowo, więc jest :evil: Więcej szczegółów niebawem ;)

Dopisany: 11 Sierpień 2011, 15:37

Dawno nic nie było pisane w temacie, wszystko przez tą śliczną srebrną OOOO z ostatniego posta ;) Ale... Wracamy z nowym rezaniem. Na tyle zagościły lampy poliftowe, wczoraj doszły dzienne lamy Helli wraz z kratkami oraz mały rarytasik -> co do tych lamp do jazdy dziennej - zastanawiam się jak je podłączyć, czy po zapłonie czy też na osobnym włączniku? Skłaniałbym się chyba ku tej drugiej opcji. A tak w ogolę - do A4 wychodził taki przycisk na konsolę środkową dodatkowy jak do B4, to znaczy np. dodatkowe oświetlenie TAXI, albo jakieś FUNK? W polifcie widziałem, przedliftowe chyba nie są w to wyposażone... Bo chciałbym mieć jakiś inny niż do halogenów, a nie bardzo mam pomysł na takowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, niektórzy mówią, że jedyny słuszny na Audicy :dziura::tongue4:

Jutro/pojutrze będzie mała sesja wykonana nowym nabytkiem mej Lubej - myślę, że będą ładne fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprzedałem swoje B4, więc oficjalnie przejąłem A4 :D I teraz się zacznie :D Doszły z przodu Hella Daytime no i grill RS4, ale z ramką chromowana, bo mi satyna nie leży. A teraz zabieram się za poszukiwania ręcznego w skórze + uchwytu na kubki w tunel, bo mnie drażni otwarty cały czas :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...