Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb Wrocław


Yarro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jest ktoś chętny na przyciemnianie szyb we wrocławiu w firmie AUTO TOMEKS przy dwóch autach zniżka 50zł za sztukę szukam kogoś do pary. przy Avancie b7 cena 550 za tył (bez czołowej - 700) z ceny przy dwóch autach można obciąć 50zł w swdanie cena za tył 380(-50,-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena za tylne szyby w Avancie = 550pln, to proponuję podjechać do Legnicy za 50pln i zrobią Ci całe auto za chyba 500-550pln (bez szyby czołowej). I jakość dobra i cena odpowiednia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję podjechać do Legnicy

orientujesz sie jaka cena za cały tył w sedanie b5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zależy od tego kto robi, ale przedewszystkim czym ! Panowie folia folii nie równa.We "wszysko dla auta" robia foliateckiem, dobre opinie słyszałem o Auto Stylu z Grotta-Roweckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sedanie to przyciemniają tylną te 2 małe i 2 te obniżane z tyłu za 380??I jak długo utrzymuje się ładny efekt bo z tego co słyszełem to folia blaknie i odkleja się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sedanie to przyciemniają tylną te 2 małe i 2 te obniżane z tyłu za 380??I jak długo utrzymuje się ładny efekt bo z tego co słyszełem to folia blaknie i odkleja się

Blaknie i odkleja??? -chyba że na klej do tapet-masz takiego typu doświadczenia dziwne wystarczy że fachowiec zrobi dobrą folią i się nie martwisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znajomy calibrę oddał do jakiejś firmy nie pamiętam nazwy to po ok 1,5 roku na folii porobiły się mu małe pęcherzyki i folia straciła swój czarny odcień na trochę jaśniejszy i stąd moje obawy, a co do tego oklejania to te boczne przy kierowcy też oklejają w tej cenie czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , wszystko zależy od folii... :gwizdanie: Bo jeśli chińska , koreańska czy z innego tajwanu ,zazwyczaj z barwionym klejem, to mamy taki efekt. Na początku robi się fioletowa , następnie robią się bąbelki lub/i folia pęka... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyciemniacie pytajcie jakiej firmy folia . a pozniej piszcie opinie dodyczacej takiej i takiej foli ja mam caly samochod przyciemniony folia 3M jerzdze 1.5 roku i nic sie nie odkleja czy jakis pecherzyki czy cos w tym rodzaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jak to sie ma do tylnych szybek czy musi byc atest czy nie jest potrzebny na tylne szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne szyby to możesz i zamurować tak zwane ile chcesz . a przednich nie można woogle , chyba ze na twoje ryzyko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tero co mi koleś przyciemniając powiedział - przednie szyby są na swoją odpowiedzialność. Jak zrobisz za mocno to będziesz zrywał przy pierwszej kontroli. jak zrobisz lekko to nie będą mieli czym sprawdzić przepuszczalności i pojedziesz. Żadna folia nie będzie miała przepuszczalności światła 70% nawet najjaśniejsza. Ona ma za zadanie zatrzymać promienie. Ja zrobiłem bez wariactwa z przodu najjaśniejszą a tył 3 z 4stopni. cały tył mam wklejone naklejki z homologacją a z przodu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i określoną przepuszczalność światła.

70% światła muszę przepuszczać bo inaczej albo będziesz zdzierał albo dowód policmajstry zatrzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :hi: Pozwolę sobie odświeżyć ten temat gdyż też chce okleić szyby w firmie Auto Tomeks:) byłby tez ktoś chętny? za oklejenie 6 bocznych i tylnej Pan mi zaśpiewał 550zł. Jeśli ktoś z forumowiczów skorzystał z usług tego Pana to prosiłbym o wypowiedz jak została zrobiona robota czy szybko, czy dokładnie i estetycznie itd:) Z góry dziękuję. Pozdrawiam :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki bedzie koszt przyciemnienia 2 przednich szyb w a4 b5 bo w zeszlym roku zerwalem bo przegladu nie chcial przejsc .... ale do d*py wyglada i teraz po przeglacie przyciemnic chce znowu , nie na czarno ale chociaz troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...