Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o różnice między 1.6 ADP a AHL


bartpc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Padł silnik także lepiej i taniej włożyć używany

Mam AHL 1.6 który w moim regionie ciężko jest mi aktualnie namierzyć

czy ADP które są nie nadają się do przekładki w miejsce AHL, nie wiem sprawy elektroniki, czujników, komputerka, czy mocować??

Dodam że miałem sekwencję G3 z holandii na nim

Można o poradę prosić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHL ma pompę wody na rozrządzie adp nie ma do tego w AHL jest plastikowy kolektor ssący z jakimś tam bajerem niewiem jak to się dokłanie nazywa (kierownica powietrza dolotowego coś takiego) tyle wiem ja...aha AHL ma koło dwumasowe ADP jednomase :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padniete ADP zdarza sie znam przypadki 2 co padaly i zazwyczaj na panewkach na zaorach zaczelo zrzytać i tak pwoli siada u kolegi po 240 tysiacach sie rozpadl a u drugiego po 260 tysiachach i zdech. te silniki to jakas poraszka chyba ja mam i narazie jezdzi ale ciekweo jak dlugo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam adp 1.6 narazie smiga poza wymiana czujnika temperatury kabli i swiec ale przymiezam sie na swap na 1.8 t :notworthy: :notworthy: moze 1.6 demonem nie jest ale pracuje ladnie cicho :) polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHL ma pompę wody na rozrządzie adp nie ma do tego w AHL jest plastikowy kolektor ssący z jakimś tam bajerem niewiem jak to się dokłanie nazywa (kierownica powietrza dolotowego coś takiego) tyle wiem ja...aha AHL ma koło dwumasowe ADP jednomase :hi:

nie każdy AHL ma dwumas....

kolektory w AHL tez są i plastikowe i aluminiowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroszczę koledze w mojej wcześniejszej furze też motor padł "tłok się złamał" i takiego syfu narobił też próbowałem reanimować ale więcej z tym problemów bo to nie takie hop siup no ale motor miał ponad 400 tyś km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...