Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kuźwa muszę zmienić ten zderzak na Rs4 i jeszcze lampy będę przerabiał na USA.

Opublikowano
Panowie mam do kupienia zderzak rs4.Jak tu zamontować belkę bo nie mam pojęcia.

http://img715.imageshack.us/img715/3010/sdc10776.jpg

brakuje mu wewnetrznego poszycia, nie bierz go
Opublikowano
  • Autor

Tak własnie myślałem że czegoś brakuje.Na bocznych ślizgach w zderzaku mi nie zależy bo bym dorobił uchwyty i wpinał normalnie na ślizgi które są przy aucie.

Opublikowano
Tak własnie myślałem że czegoś brakuje.Na bocznych ślizgach w zderzaku mi nie zależy bo bym dorobił uchwyty i wpinał normalnie na ślizgi które są przy aucie.
ale nie masz do czego przykrecic belki z 50pln bym dal na probe moze akurat by to podrzezbil zeby bylo fest
Opublikowano
  • Autor

I nareszcie kupiony.

2284296485.jpg

Opublikowano

cymek28 czy ten grill to jest ori RS4 czy ten z allegro? przymierzam sie do kupna takiego ale nie wiem jak tam z mocowaniami i jakoscia?

Opublikowano

oryginał:wink:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

co do jakości tamtego z all to ludzie nie narzekają, można spokojnie brać

Opublikowano

wyglada na Ori bo ma podłużne paski miedzy ringami. ten z allegro nie ma. Kurcze Ori grill RS koło 600 PLN. za zderzak jeszcze rozumiem ale nie za taki kawałek plastiku:)

Opublikowano
  • Autor
cymek28 czy ten grill to jest ori RS4 czy ten z allegro? przymierzam sie do kupna takiego ale nie wiem jak tam z mocowaniami i jakoscia?

Ja grilla nie zmieniałem.Niemiec zmienił ale mam fotkę od tyłu.

dscf6299a.jpg

Opublikowano

wypas!!! cos musze pomyśleć. zderzaki przód + tył juz założyłem od S4, teraz czas na Grill, cos w Twoim stylu. Tylko ta cenaaaa ulala...

a tak na marginesie fajne 4 koła OOOO masz

Opublikowano

Kozacko, mówcie co chcecie, ale dla mnie jest to najładniejsza b5 na tym forum i koniec.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj odebrałem sprężynki od malowania.

dscf6300.jpgdscf6304e.jpg

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 16:08 ----------

I zaczęło się dzisiaj z rana.Cel rezanie zderzaka rs4.

Przymiarka na samochodzie.Boki zderzaka z 2-3 cm za szerokie.Ślizgi musiałem usunąć bo zderzaka nie dało się dopchnąć.

dscf6316j.jpgdscf6319.jpgdscf6321l.jpg

Później dorabianie wzmocnień, przykręcanie i pasowanie na auto.

dscf6336w.jpgdscf6335j.jpgdscf6331l.jpgdscf6328e.jpg

Czas pracy 10 godz.Teraz wszystko schnie po wyschnięciu jeszcze wszystko żywicą zaleje.

C.D.N

---------- Post dopisany 03-05-2012 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 19:50 ----------

Witam.Efekt końcowy zderzaka z rs4.Zostało jeszcze tylko szpachlowanie ale to już zrobi lakiernik.Proszę o wasze opinie.

dscf6351u.jpgdscf6352i.jpgdscf6350d.jpg

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

Opublikowano

mi się podoba :slina::kox:

Opublikowano

ożesz TY nigdy w życiu :slina: ja toże chaciu... :good:

Opublikowano

I zaczęło się dzisiaj z rana.Cel rezanie zderzaka rs4.

Przymiarka na samochodzie.Boki zderzaka z 2-3 cm za szerokie.Ślizgi musiałem usunąć bo zderzaka nie dało się dopchnąć.

http://img35.imageshack.us/img35/2927/dscf6316j.jpghttp://img100.imageshack.us/img100/571/dscf6319.jpghttp://img812.imageshack.us/img812/7180/dscf6321l.jpg

Później dorabianie wzmocnień, przykręcanie i pasowanie na auto.

http://img138.imageshack.us/img138/4594/dscf6336w.jpghttp://img27.imageshack.us/img27/3013/dscf6335j.jpghttp://img193.imageshack.us/img193/6526/dscf6331l.jpghttp://img713.imageshack.us/img713/9498/dscf6328e.jpg

Czas pracy 10 godz.Teraz wszystko schnie po wyschnięciu jeszcze wszystko żywicą zaleje.

C.D.N

---------- Post dopisany 03-05-2012 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 19:50 ----------

Witam.Efekt końcowy zderzaka z rs4.Zostało jeszcze tylko szpachlowanie ale to już zrobi lakiernik.Proszę o wasze opinie.

http://img829.imageshack.us/img829/969/dscf6351u.jpghttp://img407.imageshack.us/img407/7622/dscf6352i.jpghttp://img802.imageshack.us/img802/2516/dscf6350d.jpg

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

moja opinia jest taka ze fkurefke fest :slina::slina:

wczoraj robilem to samo, dwa paluchy poparzone :facepalm: , zwerzales go na dole?

Opublikowano
  • Autor

Ten dół to przerąbana sprawa z 3-4 cm trzeba przyciąć.

Opublikowano

cymek fura robi się coraz większy kozak :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano
Ten dół to przerąbana sprawa z 3-4 cm trzeba przyciąć.
na zakladke? mozesz zaznaczyc na foto gdzie ciales?:hi:
Opublikowano
  • Autor

Od środka zderzaka jak masz takie jakby fabryczne łączenie.

dscf6321a.jpg

Trzeba go przyciąć bo jak od góry błotnika sobie lukniesz to dól za***iście odstaje.

Tu jest zaraz po przycięciu i sklejeniu.

dscf6343bo.jpg

Opublikowano
Od środka zderzaka jak masz takie jakby fabryczne łączenie.

http://img802.imageshack.us/img802/236/dscf6321a.jpg

Trzeba go przyciąć bo jak od góry błotnika sobie lukniesz to dól za***iście odstaje.

tak m/w cialem :)

dawales na zakladke czy usunales ten trojkat?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.