Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto pieknie sie prezentuje, i ten kolor :wink4: jaki koszt Ci wyszedl obklejenia dachu? obklejales sam czy ktos Ci to robil?

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy raz dawałem klej bolla w sprayu ale jego wytrzymałość mnie nie przekonała.Zerwałem całą alcantarę i kleiłem butaprenem rozsmarowując go pędzelkiem. Jeżeli chodzi o ciągliwość to jak dla mnie jest kiepska.Za alcantarę płaciłem 35 zł z mb,a poszło mi jej 4m.Kupiłem ją w Łodzi w hurtowni http://www.inter-wams.pl/ [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 18:30_________________________________________________

auto pieknie sie prezentuje, i ten kolor :wink4: jaki koszt Ci wyszedl obklejenia dachu? obklejales sam czy ktos Ci to robil?

Wszystko robiłem sam oprócz 2 środkowych i tylnych słupków,za cholerę nie mogłem naciągnąć materiału.Zaniosłem do tapicera ogarną to za 170 zł

Podsumowując

Tapicer - 170

Alcantara - 140

Butapren 1Litr - 25

Rączki S4 - 30zł

Daszki S4 - 60 zł

Lampka S4 - 40 zł

Przemek pytasz o dach czy podsufitkę?Dach kolega mi malował 300 zł mnie kosztował.

Opublikowano

chodzilo mi o folie na dach z zewnatrz :embarrassed:, a co do obklejenia tylnych i sierodkowych slupkow to naprawde przejebana sprawa.... sam obklejalem takim materialem jak na podsufitce (jasnym) :gwizdanie: ale w koncu sie udalo ladnie to zrobic...

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zależy jaki ciągliwy jest materiał.Mój pod tym względem był lipny.

Opublikowano

Wszystko zależy jaki ciągliwy jest materiał.Mój pod tym względem był lipny.

Jak każda alcantara chińska :decayed:

Opublikowano

chodzilo mi o folie na dach z zewnatrz :embarrassed:,

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 10:39_________________________________________________jaki koszt
Opublikowano
  • Autor

Pisałem wyżej.Dach malowany.

Opublikowano

a kurna nie zobaczylem.... czyli jak za element :good:

Opublikowano

Podoba mi się :good: a mało mi się podoba na forum :decayed:

Opublikowano

a kurna nie zobaczylem.... czyli jak za element :good:

ja w swoim za folie na dach placilem co skolo 120pln robocizna wlasna
Opublikowano

a kurna nie zobaczylem.... czyli jak za element :good:

ja w swoim za folie na dach placilem co skolo 120pln robocizna wlasna

a mowiłem a stikersie obkleic dach :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Marcin a nic Ci się nie dzieje z ta folią?

Opublikowano

Marcin a nic Ci się nie dzieje z ta folią?

dzieje

pekła w 2 miejscach jak skora milimetrowa szczelinka sie zrobila, ale ja uzywalem budzetowej folii

Opublikowano
  • Autor

Pytam bo miałem oblepione u siebie dekory.Jak autko stało na słońcu to aż puchło wszystko.

Opublikowano

Pytam bo miałem oblepione u siebie dekory.Jak autko stało na słońcu to aż puchło wszystko.

to dziwne u mnie bez problemu w pelnym sloncu nic sie nie dzialo
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witamy w Batcompany :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witam również wszystkich.

Opublikowano

no w koncu relingi heheh srodek swietnie zrobiony zawsze mozesz czarnym matem to walnac tylko musisz uszczelki wycignac

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj ogarnąłem gałeczkę poliftową w skórze,ręczny,przerobiłem mieszek do nowej ramki i podstawę mieszka.

dscf5890.jpg

dscf5893.jpg

Konsole poliftowa też gotowa

dscf5902m.jpg

dscf5914i.jpg

Opublikowano

no teraz wnetrze odmłodniało :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.