Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Prawie jak RS4 :decayed: naprawde sympatycznie pracuje :wink: hamowałeś go? wiesz ile ma mocy?

Ostatnio nie hamowałem.Jak bylem na strojeniu to pojechałem na zimowych oponach i to był błąd bo opony aż się paliły.Nie szło auta docisnąć do rolek.Muszę teraz z ciekawości podjechać i wyhamować.

Opublikowano

Jest kozak! :)

Opublikowano
  • Autor

Podziękował.

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2012 at 18:55 ----------

Panowie.Którą fotkę do kalendarza podesłać?

1 lllc.jpg

2 kkkkzq.jpg

3 zzzlpw.jpg

Opublikowano

2

:wink:

Opublikowano

też obstawiam 2 :wink:

Opublikowano

...vertical photo:whistling:

Opublikowano

2 :naughty: koksiastka suka :kox:

Opublikowano

co wchodze na forum to musze na tę niunie popatrzeć jak żałuje żę czerwieni nie kupiłem :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zaczynamy działanie.Tylne szyby elektryczne.

---------- Post dopisany 26-07-2012 at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 12:38 ----------

Dawno nie opisywałem co się dzieje z moim autem.Autko przez 3 tygodnie stało w garażu ponieważ kompletowałem powoli nowe graty.A wiec dnia dzisiejszego kompletowanie się zakończyło i opiszę co będzie się działo w najbliższym czasie z autem.

Montaż bixenona na soczewce z b8 prawie wszystko zrobione tylko wystarczy skleić lampy.

Światła DRL w miejscu długich

Cztery nowe boczki w skórze z maskownicami BOSE

Rączki z boczków malowane w czarny połysk z domieszką czerwonej perły

Cała wiązka elektryczna pod 4 el.szyby,oraz ramki z silniczkami do tyłu

Konsola przerabiana pod 2DIN

Komplet czarnych plastików wewnętrznych z s4

Dywan czarny z s4

Alcantara idzie do wyj....nia

Przeróbka podsufitki oraz oklejenie jej czarnym aksamitem

To chyba wszystko.Zaczynamy działanie od Poniedziałku.

dscf6707p.jpg

dscf6710.jpg

dscf6688z.jpg

Jak skończę działać oczywiście będą nowe foty.

Opublikowano

Zazdroszcze boczków:jerk:

To teraz wnętrze bedzie na max wypasie:kox:

Opublikowano
  • Autor
Zazdroszcze boczków:jerk:

To teraz wnętrze bedzie na max wypasie:kox:

I tak musi być.Jak mówi Zygmunt idę na całość:grin:

---------- Post dopisany 27-07-2012 at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2012 at 21:58 ----------

Akcja z rana pranie dywanu

dscf6714u.jpg

Opublikowano

Piekna sztuka, tylko pozazdroscic. Jesli chodzi o fotki - glosuje na 3 :P

Opublikowano

No ku..wa :D ten co zaszalał , jestem ciekawy tych lamp jak beda sie prezentowac !

Opublikowano
No ku..wa :D ten co zaszalał , jestem ciekawy tych lamp jak beda sie prezentowac !

W sumie to tak samo jak obecne, bo tak samo umalowane:tongue4:

Opublikowano
  • Autor
no ku..wa :D ten co zaszalał , jestem ciekawy tych lamp jak beda sie prezentowac !

w sumie to tak samo jak obecne, bo tak samo umalowane:tongue4:

Oczywiscie tak samo umalowane ale beda ala USA.

Opublikowano

No widze prace ida ;)

A ja do tylu z robota auto do malowania :/

Opublikowano
  • Autor
No widze prace ida ;)

A ja do tylu z robota auto do malowania :/

Prace szły i stanęły.Prawa ręka potłuczona ledwo dzisiaj wykładzinę włożyłem do samochodu. Płakałem z bólu i działałem jutro daje na luz.

---------- Post dopisany 01-08-2012 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2012 at 20:19 ----------

Następne gadżety do lamp.

Wiązka pod światła DRL

Żarówki LED do świateł DRL

Żarniki D2S 4300

Odblaski w lampy

dscf6771.jpgdscf6768.jpgdscf6776m.jpgdscf6762lt.jpg

Opublikowano
No widze prace ida ;)

A ja do tylu z robota auto do malowania :/

Prace szły i stanęły.Prawa ręka potłuczona ledwo dzisiaj wykładzinę włożyłem do samochodu. Płakałem z bólu i działałem jutro daje na luz.

---------- Post dopisany 01-08-2012 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2012 at 20:19 ----------

Następne gadżety do lamp.

Wiązka pod światła DRL

Żarówki LED do świateł DRL

Żarniki D2S 4300

Odblaski w lampy

http://img842.imageshack.us/img842/7107/dscf6771.jpghttp://img152.imageshack.us/img152/4505/dscf6768.jpghttp://img16.imageshack.us/img16/340/dscf6776m.jpghttp://img849.imageshack.us/img849/9533/dscf6762lt.jpg

poka lepsze foto odblaskow skad masz? :)
Opublikowano
  • Autor

Lepszego nie mam musiał bym zrobić.Jak cyknę to wstawię.A mam od Gwerty

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

Proszę bardzo

dscf6776x.jpg

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

Dostawa od lakiernika.

dscf6778r.jpg

dscf6779r.jpg

dscf6786u.jpg

Będę malował jeszcze ramkę wokoło radia i przycisków.I zastanawiam się nad ramką koło biegów,ale nie jestem pewien czy zostawić czy pomalować

dscf5914i.jpg

Opublikowano

Ja chyba bym zostawił ramke wkoło biegów tak jak jest, a co do ramki konsoli pomyśl o trwałym połączeniu ramki radia z ramką konsoli:wink: i lakierek ten co rączki:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.