Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ja chyba bym zostawił ramke wkoło biegów tak jak jest, a co do ramki konsoli pomyśl o trwałym połączeniu ramki radia z ramką konsoli:wink: i lakierek ten co rączki:wink:

Ramka na pewno będzie połączona razem.Nie podoba mi się ten wąski pasek nad radiem.Lakieru jeszcze zostało to się pryśnie

Opublikowano
  • Autor

Konsola przerobiona teraz tylko dopasować ramkę wokół radia.Panowie myślałem żeby prysnąć panel klimatronika w tym kolorze co raczki ale jak zostaną przyciski od panela w czarnym macie to będzie wiocha no nie.

dscf6800a.jpgdscf6803.jpgdscf6804e.jpg

Opublikowano
Konsola przerobiona teraz tylko dopasować ramkę wokół radia.Panowie myślałem żeby prysnąć panel klimatronika w tym kolorze co raczki ale jak zostaną przyciski od panela w czarnym macie to będzie wiocha no nie.

http://img3.imageshack.us/img3/7862/dscf6800a.jpghttp://img337.imageshack.us/img337/2597/dscf6803.jpghttp://img17.imageshack.us/img17/8447/dscf6804e.jpg

co z apionek to? piktogramy od grzania zada jak odratujesz?
Opublikowano
  • Autor
Konsola przerobiona teraz tylko dopasować ramkę wokół radia.Panowie myślałem żeby prysnąć panel klimatronika w tym kolorze co raczki ale jak zostaną przyciski od panela w czarnym macie to będzie wiocha no nie.

http://img3.imageshack.us/img3/7862/dscf6800a.jpghttp://img337.imageshack.us/img337/2597/dscf6803.jpghttp://img17.imageshack.us/img17/8447/dscf6804e.jpg

co z apionek to? piktogramy od grzania zada jak odratujesz?

Pioneer AVH 4400BT.Piktogramy trochę zmienię ale będą zobaczymy jak wyjdzie po malowaniu.

Opublikowano

Jak dobrze pamietam to obsession ma pomalowany panel w czarny fortepian bez przycisków, źle to nie wyglądało na zywo:wink:

Opublikowano
  • Autor
Jak dobrze pamietam to obsession ma pomalowany panel w czarny fortepian bez przycisków, źle to nie wyglądało na zywo:wink:

Musze luknąć jak to wygląda:eusathink:

Opublikowano

Napisz PW do użytkownika Obssesion:wink:

Opublikowano
  • Autor

Bixenon już na aucie.Ramka konsoli dorobiona.Podsufitka wytargana z samochodu jutro obklejamy.

dscf6814a.jpgdscf6831x.jpg

dscf6829m.jpg

Opublikowano

Jest elegancko :thumbup1: taka agresywna sucz :naughty::decayed:

Poka ramkę :whistling::naughty:

Opublikowano
  • Autor
Jest elegancko :thumbup1: taka agresywna sucz :naughty::decayed:

Poka ramkę :whistling::naughty:

Ramka poszła do lakiernika dzisiaj.Mam nadzieje że w tym tygodniu to ogarnie.

Opublikowano

Dzienne ogarnałes czy narazie tylko żaróweczka siedzi "bo siedzi":decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dzienne ogarnałes czy narazie tylko żaróweczka siedzi "bo siedzi":decayed:

Wszystko Piter z lampami ogarnięte.

dscf6819.jpg

Opublikowano

to teraz zapomnisz o tym co to swiatła mijania:wink:

Opublikowano
  • Autor
to teraz zapomnisz o tym co to swiatła mijania:wink:

Zadowolony jestem z tych świateł dziennych.Muszę tylko jak środek będę składał założyć sobie jakiś pstryczek on-off

Opublikowano

Podłacz sie pod przycisk na konsoli przy halo jeśli masz pusty, ja zjebałem i nie pomyślałem a mam wsadzone esp które jest nie podłaczone:wink:

jak bedziesz robił włacznik daj sobie oddzielny bezpiecznik:wink:

Opublikowano
  • Autor
Podłacz sie pod przycisk na konsoli przy halo jeśli masz pusty, ja zjebałem i nie pomyślałem a mam wsadzone esp które jest nie podłaczone:wink:

jak bedziesz robił włacznik daj sobie oddzielny bezpiecznik:wink:

Też mam ten włącznik ESP.Dobry pomysł:thumbup1:

A nie ma tak czasami z tym przyciskiem jak z przeciwmgielnymi,że trzeba było założyć przekaźnik?

Opublikowano

tak czy tak bedziesz musiał załozyć przekaxnik jak chcesz zeby to działało po kluczyku z opcja wyłaczenia, u mnie są dwa przekaxniki:wink:

Opublikowano

:naughty::kox:

Przy takiej glebie warto zaslonic fmic-a - kamyczki przy wiekszych predkosciach go zmasakruja, wiem z doswiadczenia :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
:naughty::kox:

Przy takiej glebie warto zaslonic fmic-a - kamyczki przy wiekszych predkosciach go zmasakruja, wiem z doswiadczenia :kwasny:

Myślałem nad czymś takim Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nic lepszego nie ma.Wkleił bym przed IC ale boki gdzie są rurki musiało by tak zostać bo one lekko wchodzą w zderzak i ciężko coś tam dorobić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.