Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10J kosa :decayed:

Opublikowano

Niszczysz mi system każdym nowym modem :shock3::kox:

Opublikowano
  • Autor

Oponki za***iście weszły.Tył trzeba było dmuchnać więcej i wszystko wskoczyło.:wink:

Opublikowano

:slina:

cm-45981-150fe3c1713e9f.gif

23_129_8.gif

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

wrzucaj foty, amigos trza zawstydzić :kox:

bo u nich ledwo tyle wyszło

dsc1068s.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zrobię coś to powstawiam.:wink: Oponę jaka z tyłu dali ?

Opublikowano

Cymek, jakie ET chcesz uzyskać?

Opublikowano

No z tym tyłem toś doj**ał:kox::kox:

Pięknie:thumbup1:

Opublikowano

Bardzo ładnie wyszło ;)

Opublikowano

No no no... kosa :kox:

262379z.gif

Opublikowano
  • Autor
Cymek, jakie ET chcesz uzyskać?

Za dużego pola popisu nie mam.Dystanse muszę mieć minimum 20 mm. Przód wyjdzie mi wtedy ET 28 a tył ET 25.

Mała przymiarka ale gwint ustawiony na zimę.:wink:

dscf8250jq.jpgdscf8251s.jpgdscf8254y.jpgdscf8259z.jpgdscf8253l.jpg

Opublikowano

O ja pierdoleeee masa, miazga na całego :naughty:

Opublikowano

będzie masakryczne spasowanie:kox: tylko oby twarde zawieszenie z tyłu było:decayed:

Opublikowano
Cymek, jakie ET chcesz uzyskać?

Za dużego pola popisu nie mam.Dystanse muszę mieć minimum 20 mm. Przód wyjdzie mi wtedy ET 28 a tył ET 25.

Mała przymiarka ale gwint ustawiony na zimę.:wink:

http://img703.imageshack.us/img703/1503/dscf8250jq.jpghttp://img715.imageshack.us/img715/5017/dscf8251s.jpghttp://img191.imageshack.us/img191/4982/dscf8254y.jpghttp://img138.imageshack.us/img138/875/dscf8259z.jpghttp://img560.imageshack.us/img560/992/dscf8253l.jpg

A ile masz z przodu od zwrotnicy? Pytam bo kupiłem 2 nowe opony i mają mniejszy naciąg na 9'' feldze i jest blisko zwrotnicy, jakieś 5mm :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Cymek, jakie ET chcesz uzyskać?

Za dużego pola popisu nie mam.Dystanse muszę mieć minimum 20 mm. Przód wyjdzie mi wtedy ET 28 a tył ET 25.

Mała przymiarka ale gwint ustawiony na zimę.:wink:

http://img703.imageshack.us/img703/1503/dscf8250jq.jpghttp://img715.imageshack.us/img715/5017/dscf8251s.jpghttp://img191.imageshack.us/img191/4982/dscf8254y.jpghttp://img138.imageshack.us/img138/875/dscf8259z.jpghttp://img560.imageshack.us/img560/992/dscf8253l.jpg

A ile masz z przodu od zwrotnicy? Pytam bo kupiłem 2 nowe opony i mają mniejszy naciąg na 9'' feldze i jest blisko zwrotnicy, jakieś 5mm :facepalm:

Jak założę na gotowo to sprawdzę i Ci napiszę na PW. Dzisiaj nie zwróciłem na to uwagi.

Opublikowano

A mi się łopaty dużo bardziej podobały.

Co kto lubi.

Opublikowano
  • Autor
A mi się łopaty dużo bardziej podobały.

Co kto lubi.

Łopaty były fajne ale zbyt dużo ludzi na tym jeździ. Padło na felgę z BMW ponieważ zależało mi aby była toporna jak RS6-tka ale miała rozmiar 19.Szukałem fajnych 19 na Allegro ale lipa ,a jak były to cena zaporowa.Zobaczymy w trakcje jazdy co się będzie działo i ja się koła będą sprawować.Teraz muszę ja dać trochę do odnowienia bo są rzeczy które mnie drażnią a ma być dobrze.

Opublikowano

Sympatycznie:naughty: powiedz mi widać sporą różnicę w naciągu opony przód-tył? bo widze,że oponki takie same 4 a ja właśnie stoje przed takim dylematem:wink:

Opublikowano
  • Autor
Sympatycznie:naughty: powiedz mi widać sporą różnicę w naciągu opony przód-tył? bo widze,że oponki takie same 4 a ja właśnie stoje przed takim dylematem:wink:

Przód felga 9 cali a tył 10 dlatego talka różnica. Należało by z przodu dać węższą oponę wtedy by się wyrównało.:wink:

Opublikowano

Ja wiem,że masz różne szerokości tylko pytam bo na zdjęciu to zawsze trochę inaczej wygląda.Ale rzuca się to jakoś strasznie w oczy? Inna szerokośc to znowu inna wysokość:wink:

Domyślam się,że negatyw na tyle się pojawi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.