Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W PL zawsze inaczej :facepalm: szkoda gadać
obrecz nie moze wystawac poza światło blotnika
Opublikowano
W PL zawsze inaczej :facepalm: szkoda gadać
obrecz nie moze wystawac poza światło blotnika

dlatego bierze sie maszynkę od Wujka i robi sie tak zeby nie wystawało:grin:, ale z 10J bedzie ciężko:whistling:

Opublikowano
Ja mam skręcone na 61 cm :naughty:
ja mam 60cm przód i tył:decayed: i jeszcze się zastanawiam aby 5mm nie skręcić:whistling::facepalm::naughty:
Od jutra będę działał z glebą.Dzisiaj byłem ostatni dzień w pracy i od jutra urlop :banan: będzie czas na działania.Trzeba zapodać nowe śruby,dekielki ( nie wiem jakie ):eusathink:nadkole wyciąć itd

http://img526.imageshack.us/img526/5650/dscf8399i.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/8358/dscf8400.jpg

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

Dwie osoby w środku i 2 w bagażniku.Nic nie obciera.Chyba tak zostawię i pośmigam trochę aby odboje trochę siadły.Co o tym sądzicie?

piękne to jest:kox:

Opublikowano
  • Autor

Nareszcie leży suka.Ranty błotników po zaklepywane,nadkola wycięte itd.Teraz tylko lustra w czerń,znaczek w czerń i postaram się wyrezać jakieś kratki w zderzak:wink:

dscf8460w.jpg

Opublikowano

koxior, spasiona lala:grin::kox:

Opublikowano

kozacka fura, pozazdrościć tylko :decayed: jakieś foto z profila ? :wink:

Opublikowano
  • Autor
kozacka fura, pozazdrościć tylko :decayed: jakieś foto z profila ? :wink:

Będę dopiero robił.Muszę załatwić jakiś konkret aparat

Opublikowano

mega miazga dawaj więcej foteczek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze takie mam.

dscf8474d.jpg

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Czekam jeszcze na nowe śruby i dekielki:wink:

Opublikowano

Nie no kuwa jaki to je pikne :slina: dałem sobie na tapete :decayed:

Opublikowano
Jeszcze takie mam.

http://img585.imageshack.us/img585/5028/dscf8474d.jpg

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Czekam jeszcze na nowe śruby i dekielki:wink:

:slina::shock3:

moja reakcja mniej więcej taka:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za dobre słowo.:wink:

Opublikowano

no kurde powiem ci że musiałem sobie zapisać tą fotkę bo jest kosa niesamowita :wink:

Opublikowano
  • Autor
no kurde powiem ci że musiałem sobie zapisać tą fotkę bo jest kosa niesamowita :wink:

Ok Mati:thumbup1:

Opublikowano

mega :kox:

Opublikowano

łooooooo:slina::slina::jerk:

Opublikowano
  • Autor

Kosa fhuj, ale to cos na klapce paliwa? :whistling:

Na klapie aerograf. Musi zostać nie będę tego zamalowywał.Jednym się podoba a jednym nie.:wink:

Opublikowano

Pieknie siadlo to kolo na twoim avancie :banan:

jedynie troszke nizej moglo by byc z tylu bo przod lezy za***iście.

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.