Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wszystko piękne ale ten przedni zderzak mi tu nie pasuje:kwasny:
zderzak znosny, ale kratki by sie przydaly bo ten FMIC jakos zieje
Opublikowano
Mam sterowanie w radiu i mam tez osobne pokrętło do wzmacniacza które mogę zamontować w środku.

no to teraz juz nie wiem:kwasny: moze być to spowodowane tym ze chincze bym odwrotnie podpiął? W radiu mam wyjscie sterowania subem i tam jest sygnałówka wpięta

Opublikowano

cymek, nie bywasz w Wielkopolsce ? można by sesyjkę foto zorganizować :)

Opublikowano
  • Autor

Na sesyjkę fajną bym się pisał:wink:Ja samochodem raczej bujam się w okolicach Łodzi.Chyba najszybciej gdzie sesje ogarniemy to na zlocie w Sierpniu.

Opublikowano

i siedzi fota na tapecie :) kurde ale koza ......

Opublikowano
  • Autor

Przód mniej więcej będzie wyglądał tak.

zzzil.jpg

Jeszcze nie jestem pewien odnośnie lusterek czy zostawić czerwone czy walnąć w czerń:eusathink:

Opublikowano

Zostaw :whistling:

Opublikowano
Przód mniej więcej będzie wyglądał tak.

http://img844.imageshack.us/img844/3922/zzzil.jpg

Jeszcze nie jestem pewien odnośnie lusterek czy zostawić czerwone czy walnąć w czerń:eusathink:

Teraz jest kosa 100%. Lusterka zostaw, albo zrób fotoszopkę z satynowymi.

Opublikowano
Przód mniej więcej będzie wyglądał tak.

http://img844.imageshack.us/img844/3922/zzzil.jpg

Jeszcze nie jestem pewien odnośnie lusterek czy zostawić czerwone czy walnąć w czerń:eusathink:

Teraz jest kosa 100%. Lusterka zostaw, albo zrób fotoszopkę z satynowymi.

Co ludzie widzą w tych satynowych lustrach to nie mam pojęcia. Sraczka totalna. Ja bym dał na czarno lusterka, w końcu to Black with Red :decayed:

Opublikowano
Przód mniej więcej będzie wyglądał tak.

http://img844.imageshack.us/img844/3922/zzzil.jpg

Jeszcze nie jestem pewien odnośnie lusterek czy zostawić czerwone czy walnąć w czerń:eusathink:

Teraz jest kosa 100%. Lusterka zostaw, albo zrób fotoszopkę z satynowymi.

Co ludzie widzą w tych satynowych lustrach to nie mam pojęcia. Sraczka totalna. Ja bym dał na czarno lusterka, w końcu to Black with Red :decayed:

Może i sraczka, ale czerwone są OK. Nic na siłę tylko dlatego, że "Black with Red".:wink:

Równie dobrze mozna dać klamki na czarno. :thumbdown:

Zostaw na razie jak jest na tym zdjęciu. Pojexdzisz troche i okaze się czy czegoś suce brakuje. :wink:

Opublikowano

Osobiscie zostawil bym czerwone lusterka zeby nie przesadzic.

W takiej postaci twoja audica urywa jaja :banan:

Opublikowano

można okleić lusterka folią termokurczliwą czarnym połyskiem, jeśli będzie kiepsko to zerwać i zostaje czerwień :thumbup1:

Opublikowano
można okleić lusterka folią termokurczliwą czarnym połyskiem, jeśli będzie kiepsko to zerwać i zostaje czerwień :thumbup1:

Żeby to miało ręce i nogi, to do tego zabiegu dwie osoby minimum.... :whistling:

Opublikowano
można okleić lusterka folią termokurczliwą czarnym połyskiem, jeśli będzie kiepsko to zerwać i zostaje czerwień :thumbup1:

Żeby to miało ręce i nogi, to do tego zabiegu dwie osoby minimum.... :whistling:

Racja... Co jak co ale lusterka ciężko się okleja...

Opublikowano
Przód mniej więcej będzie wyglądał tak.

http://img844.imageshack.us/img844/3922/zzzil.jpg

Jeszcze nie jestem pewien odnośnie lusterek czy zostawić czerwone czy walnąć w czerń:eusathink:

Ja bym zostawił lusterka w spokoju ;)

Opublikowano

Ja również :wink: Jest prze choooy :kox::slina:

Opublikowano

Koło przekozak :slina:

Opublikowano

Lustra zostaw w spokoju, teraz wygląda obłędnie:kox:

Opublikowano
  • Autor

Zderzak skończony.Panowie potrzebuje 2 wtyczki do halogenów.Ma ktoś?

dscf8577k.jpgdscf8579w.jpg

Opublikowano

Na pierwszej fotce nie wygląda to źle, ale z bliska chyba jednak darowałbym sobie to halo:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.