Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Pieknie siadlo to kolo na twoim avancie :banan:

jedynie troszke nizej moglo by byc z tylu bo przod lezy za***iście.

pozdro

Tył leży na odbojach.Mógł bym je trochę przyciąć ale wole trochę poczekać jak się uklepią :wink:

Opublikowano

No właśnie bo tył trochę się wydaje wysoki przy 19"

Opublikowano

kuwa jest mega, a przod to idealnie siedzi. Da sie sprawnie szybko poruszac na takim ustawieniu czy skrzyzowania raczej trzeba sie toczyc?

Opublikowano
Pieknie siadlo to kolo na twoim avancie :banan:

jedynie troszke nizej moglo by byc z tylu bo przod lezy za***iście.

pozdro

Tył leży na odbojach.Mógł bym je trochę przyciąć ale wole trochę poczekać jak się uklepią :wink:

Aha rozumiem, nom wszystko zalezy jakie masz odboje, moje tak jak uciolem tak leza nie ugniotly sie nic.

Opublikowano
  • Autor
kuwa jest mega, a przod to idealnie siedzi. Da sie sprawnie szybko poruszac na takim ustawieniu czy skrzyzowania raczej trzeba sie toczyc?

Dzisiaj za dużo nie pojeździłem bo nawet czasu nie było.Przejechałem się po ulicy i trochę po dziurach.Przód mi trochę lekko przycierał przy skręcaniu na nierównościach to podkręciłem 1 cm na gwincie i jest ok.A tył siadzie.

Pieknie siadlo to kolo na twoim avancie :banan:

jedynie troszke nizej moglo by byc z tylu bo przod lezy za***iście.

pozdro

Tył leży na odbojach.Mógł bym je trochę przyciąć ale wole trochę poczekać jak się uklepią :wink:

Aha rozumiem, nom wszystko zalezy jakie masz odboje, moje tak jak uciolem tak leza nie ugniotly sie nic.

Miałem od gwinta z przodu to je zapodałem na tył.

Opublikowano

Jest smakowicie :slina:

Opublikowano

no fajnie siedzi i koło również, tył mi się podoba ale przód już nie, chodzi mi o zderzak ala rs i jedynie jeszcze do progów bym się przyczepił osobiście nie podobają mi się od omegi, ale od s4 byłoby mega:kox:

Opublikowano
5492d2099fe8fd7b959996e7c11014e0.jpg?1345050824
Opublikowano

Jest super:) Jakie dajesz dekielki i sruby wkoncu?

Opublikowano
Nareszcie leży suka.Ranty błotników po zaklepywane,nadkola wycięte itd.Teraz tylko lustra w czerń,znaczek w czerń i postaram się wyrezać jakieś kratki w zderzak:wink:

http://img11.imageshack.us/img11/9130/dscf8460w.jpg

I będzie miazga Amen !! :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
Jest super:) Jakie dajesz dekielki i sruby wkoncu?

Śruby kula 28mm długie. Wydaje mi się że najlepiej siedzą,a dekle ori BMW:wink:

Opublikowano

Aj konkretnie wygląda na tym kole,szkoda,że tak mało fotek tylko:wink:

Opublikowano
Jest super:) Jakie dajesz dekielki i sruby wkoncu?

Śruby kula 28mm długie. Wydaje mi się że najlepiej siedzą,a dekle ori BMW:wink:

A stozek czy kula?

Opublikowano
Jest super:) Jakie dajesz dekielki i sruby wkoncu?

Śruby kula 28mm długie. Wydaje mi się że najlepiej siedzą,a dekle ori BMW:wink:

A stozek czy kula?

pisze że kula :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Aj konkretnie wygląda na tym kole,szkoda,że tak mało fotek tylko:wink:

Fotki jakieś tam się zrobi trzeba załatwić dobry aparat.

Opublikowano

Jakos nie doczytalem;-)

Opublikowano

Cymek jest kox :kox:

Opublikowano

o mamo!!

Chcę taką!

Opublikowano

Te koło lepiej siadło niż na zielonej którą ostatnio do batalionu wrzucił Junior:kox: Jest wypas!:jerk: No i czekam na jakąś porządną sesje:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.