Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Te koło lepiej siadło niż na zielonej którą ostatnio do batalionu wrzucił Junior:kox: Jest wypas!:jerk: No i czekam na jakąś porządną sesje:naughty:

mega dobrze siadło z Body RSowym :kox:

Opublikowano

suty stają :slina::shock3:

Opublikowano

kółka troche oklepane w zeszym sezonie, ale i tak miażdżą :slina:

Opublikowano
kółka troche oklepane w zeszym sezonie, ale i tak miażdżą :slina:

A mozesz pokazac kto mial takie kolka w zeszlym sezonie bo jestem ciekaw

Opublikowano

Zobacz temat - Passat 3BG 1.8T ;) OEM +

Jaco z vw passata na majóvwce np :whistling:

Auto znane rowniez z Raceism.

Opublikowano
kółka troche oklepane w zeszym sezonie, ale i tak miażdżą :slina:

A mozesz pokazac kto mial takie kolka w zeszlym sezonie bo jestem ciekaw

na forum w tym roku będzie zatrzęsienie dopiero:decayed: na battalionie ktoś wrzucał fotki na sedanie że założył takie koło, takto w tamtym roku na B6 były, ale co to ma na rzeczy:wink: nikt nie miał tej felgi na czerwonym:decayed:

i do tego z takim naciagiem:jerk:

Opublikowano

jest kosa !! wyglada smakowicie :)

Opublikowano
  • Autor
Zobacz temat - Passat 3BG 1.8T ;) OEM +

Jaco z vw passata na majóvwce np :whistling:

Auto znane rowniez z Raceism.

Własnie od tego Passata zaczął się rodzić pomysł w mojej głowie jeżeli chodzi o te koła. Później Kowi wkleił foty na Battalionie B5-ki i byłem już pewien że muszę je mieć.Nie kumałem za bardzo o co chodzi z ET felgi i tu pomoc Kowiego i Gracjana.Za co im bardzo dziękuje. Później kompletowanie wszystkich gratów i nareszcie sukces.

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

Dzisiaj wziąłem się trochę za czyszczenie środka.dscf8499q.jpgdscf8500m.jpgdscf8490i.jpgdscf8493pu.jpgdscf8495.jpg

dscf8486i.jpg

Opublikowano
kółka troche oklepane w zeszym sezonie, ale i tak miażdżą :slina:

były w tamtym sezonie, ale że oklepane to małą przesada :wink:

Opublikowano

Świetna jest, koło ma mistrza:kox:

Środek zdetailowany - lubię to:thumbup1: tylko zagłówki bym zmienił na czarne:whistling:

Opublikowano

To koło idealnie pasuje do B5:kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zakończyłem zabawę z kosmetyką lakieru. Ręce mi odpadają,trzeba sobie zapodać polerkę.

Na pierwszy rzut poszedł Ultimate Compound, później autoglym srp a na koniec wosk Collinite

dscf8503kn.jpg

dscf8516b.jpg

dscf8510j.jpg

Opublikowano

kosa :slina:

Opublikowano

robi robote, 450ml compounda starcza na całe auto?

Opublikowano
robi robote, 450ml compounda starcza na całe auto?

:shock3:

na 5-8 aut:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ale podstawa to polerka,bo ręcznie:facepalm:to ręce odpadają i nie ma takiego efektu ja z polerką.

Opublikowano

dscf8510j.jpg

skuriwesynn

ide zastrugac ołówa:kox: :naughty::jerk:

Opublikowano

no dobre fc**j:kox:

wrzucę do USA, niech się jarają:decayed:

Opublikowano

Cymek na weekend widzę lepszą sesję :baseball::decayed:

Opublikowano
Cymek na weekend widzę lepszą sesję :baseball::decayed:

ja też:decayed: bo amigosy chcą zobaczyć:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.