Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp


rem3dy

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz te wachacze lepiej. najczesciej gorne leca. bo dolne to rzadziej troche..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny przedni miał taki luz że masakra jutro wymienię to sie zobaczy górne wymieniane były z jednej strony właśnie z tej co trzaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymienisz to mysle bedzie spokoj. chyba ze cos jesszze bedzie mialo jakis maly luz. jutro wyminisz to bedziesz widzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom jestem ciekawy ile potem druga strona wytrzymie bo sprawdzałem nie ma tak zle ale będzie go cos brało moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma ci brać druga strone? jak sie wytlucze to wtedy wyminisz co bedzie tluklo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sa dobre to niemasz co sie martiwic. kazde kolo inaczej wybiera przezciez .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jedna strone zrobisz to za jakis czas moze cos sie odezwie po drugiej za kilka tys kilometrow he he nie no zartuje czas pokaze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec nie chce zakladac odrebnego tematu :P

Ja mam tak ze jade tak jak wy po dziurach albo czyms to jakby cos luznego bylo dokladnie jak kolega spod pierwszego posta ma :P bylem na trzesiawce NIC patrzylem z kolega DuCh^ przed jego domem lomem tez nic klocki tez niby ok i jeszcze jedno jak czasami wjezdzam troszke na taki maly kraweznik to czuje na pedale hamulca lub sprzegla (juz nie pamietam) jakby cos podskakiwalo :)

Co do tego trzaskania to chyba wymienie se klocki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo. przy hamowaniu troszkę ciszej a jak jadę nawet po niewielkich nierównościach to "brzęczy" "kołacze" to nie jest stuk na pewno. Wahacze wymieniałem 0,5 roku temu bo miałem już luzy to po wymianie to samo - więc to nie wahacze. Jade właśnie do mechaniora. Dam znać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim problemem raczej nie jest zawiecha :) wymienie klocki dam znac jo : D :hi: :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dokładnie breszka i próbuj bo na przeglądzie tez powiedzial że niby wszystko ok a tam takie luzy lepiej zawsze 2 razy sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wygląda tak, ze dźwięk dochodzi z prawego tylnego koła, siadłem na tylnej kanapie, wychyliłem sie podczas jazdy na połatanym asfalcie przez okno i typowo meteliczny dźwięk z okolicy koła. Wczesniej też opróżniłem cały bagażnik i dopiero gdy syn prowadził a ja wychyliłem sie przez okno zdjagnozowałem mijsce skad dochodza dźwięki. Tylko na nierównościach drogi. Zobaczę co powie mechanik i napiszę.

Narazie wszystkie tarcze i klacki do wymiany...[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 11:23_________________________________________________no i po wymianie przestało sie tłuc ale okazałao się, że była pęknieta jedna za sprężyn i mechanik tą końcówkę wyjał, tak ze mogła to byc ta sprężyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...