Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Felgi i opony godne polecenia !!!


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam fanów :a4fan: posiadam felgi 17 calowe kupione na allegro w firmie Linea (godna polecenia) o wzorze RS4 w polaczeniu z oponami Syron 235/45/ZR17, jezdze chwile juz na nich i naprawde polecam co prawda na dolkach nie ma wygody ale oponki bardzo dobrze sie spisuja (jezeli woli ktos wiecej wygody to te felgi wystepuje w rozmiarze 16 calowym), oto kilka fotek:

http://picasaweb.google.pl/norbi3000/Klub/photo?authkey=2ap7ksxNP8I#5152316031644768402

http://picasaweb.google.pl/norbi3000/AudiA4/photo?authkey=281B9QrYX98#5152021731895711794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie bardzo rozumie jaki jest sens zakładania takich watków jak wyżej... przeciez o swoim aucie mozna napisac w dzialem "Moja A4" a nie zakładac nowy watek w oponach i felgach...

Przepraszam modów, ze może troche wszedłem w ich kompetencje :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc, ja również nie bardzo wiedziałem co z tym zrobić...

Może więc skupmy się na tych oponach :)

Kto coś wie na temat tych Syronów ? (Wiem, że są niemieckie)

Kto to sprzedaje ? Oprócz allegro, gdzie każdy może sobie przywieźć najgorsze gówno i sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem w kilku sklepach internetowych i zaden nie sprzedaje opon tej marki :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest jakiś sklep co to sprzedaje

http://www.hpt.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=976&Itemid=30

ALe tak jak patrze po cenach to nie są to tanie opony, ciekawe jak z jakością. Ja dałem mniej za dunlopy R16.

Tu na forum 206 club jakieś informacje są https://www.206club.net/viewtopic.php?t=14417

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oponki to wsumie do takich najtanszych nie naleza, mnie za to ciekawi jak jest z jakoscia/wytrzymaloscia tych felg bo rozumiem ze to nie sa ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ja jedzilem w lecie na nich jeden sezon i powiem Ci ze nie widze roznicy po tym roku uzytkowania zadnych odpryskow czy cos w tym stylu tyle ze ja o nie dbam zobaczymy jak bede spisywac sie w przyszlosci[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 17:25 _________________________________________________a i oczywiscie ze nei sa ori ja kupilem je za 2000 zł jak spytalem sie w salonie audi to powiedzieli mi 12000 zł za nie wiec ich wysmialem a oponki polecam nie znana firma wogole jak kupowalem to nie znalem ale bylem raz na targach samochodowych w poznaniu i tam je zobaczylem pogadalem ze sprzedawca i sobie je kupilem[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 17:27 _________________________________________________oponki 3mja sie drogi i to dobrze zbytnio sie nei zuzywaja, kiedy pada to troche jak sie wciesnie pedal do spodu to sie slizgaja ale to przypadlosc kazdego niskiego profilu :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 000 :shocked: na glowy po spadali... nawet gdyby sie giely to w cenie orginalnych mozesz sobie kupic 6 tych komlpetow i zmieniac np co rok :D

a odnosnie oponek jak jest z halasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichutko naprawde polecam ta firme tez sie zastanawaialem bo oponki nie sa tanie a firma nieznana ale naprawde mysle ze to byl dobry wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spytalem sie w salonie audi to powiedzieli mi 12000 zł za nie wiec ich wysmialem

Za co Ci krzykneli w salonioe audi 12000 zł, bo chyba nie za opony? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te felgi zdaje się nie mogli Ci krzyknąć w ASO tyle kasy.. Bo ich po prostu nie mają :)

Przecież to replika felg RSa, rozmiar 17 cali. ASO zażyczyło sobie raczej tę kasiorę za ori felgi do RSa - które mają rozmiar jednak inny.

Szukałem po kilku forach zagranicznych tych opon, generalnie ludzie zalecali kupować coś innego.

Również nie znają tego producenta (fora niemieckie i austriackie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze nei sa ori ja kupilem je za 2000 zł jak spytalem sie w salonie audi to powiedzieli mi 12000 zł za nie wiec ich wysmialem

Ta cena którą Ci powiedzieli to cena za oryginalne fele z RS4 w rozmiarze 19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napewno oryginalne, byla by lipa jakby w salonie sprzedawali podrobki :polew:

mi chodzilo tylko oto ze roznica miedzy ori a "nie ori" jest zbyt duza, bo 6-krotnosc...

tylko ze jak hugo napisal jest roznica 2 cali, ale i jak cena w salonie kosmiczna (12k), za tyle to mozna juz probowac b5 kupic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...