Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D


Rafikk1983r

Rekomendowane odpowiedzi

te lampy to wioska moim zdaniem :thumbdown:

Takie lampy żeby miały najlepszy efekt muszą być przerobione jeszcze i dla mnie bomba bo widzę duze podobieństwo do tych z B8 :naughty: :naughty: :naughty:

Pierwsza sprawa żarówka od kierunków na białe led:

qq11gm5opx.jpg

A druga najważniejsza to malowanie środka w ten sposób:

4jvnausarn.jpgh4ht5153mp.jpg2jtjuw0j66.jpg

A tutaj porownaie teraz z B8

aycle3zek6.jpg

...i jak? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te lampy no i...powiem , że nie warto :no: ,po paru tygodniach w jednej lapmie zaczęły padać diody później mi kumpel powiedził, że jak jechał z naprzeciwka to widać, że soczewki drża...no i na koniec w jednej lampie padł automat z przesłony od długich świateł jak włączyłem światła to było ok, ale jak właczyłem długie i chciałem znów wrócić do krótkich to był zonk bo się nie dało i musiałem kilkanaście razy machać krótkie-długie aż w spadła przesłona...no i skończyło sie na tym, że je oddałem na gwarancji gościu mi oddał kasę bo serwis powidział, że są nie do naprawienia i kupiłem ori bixenon i teraz jest wszytko ok . Tak po krótce wyglądała moja przygoda z takimi lampami, a i jeszcze jedno zapomniałem dodać ,że obie lapmy strasznie parowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kolego chciałem zakładać takie lampy do swojej niuni,ale po komentarzach klubowiczów zmieniłem zdanie :good:

Tobie też to radze zakładaj ori bixenon i będzie git :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś "prawie jak B8" nigdy nie będzie jak B8 wyglądało. do B8 ledy pasują (bryła auta), a do B7 dla mnie to wioska -> mowa o przodzie. mi się w B7 podobają takie lampy jak ma Rdzewek i jak miał Miron i tyle :gwizdanie: ale to jest tylko moje zdanie i to właścicielowi ma się podobać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kolego chciałem zakładać takie lampy do swojej niuni,ale po komentarzach klubowiczów zmieniłem zdanie :good:

Tobie też to radze zakładaj ori bixenon i będzie git :naughty:

Wiesz co kolego chciałem zakładać takie lampy do swojej niuni,ale po komentarzach klubowiczów zmieniłem zdanie :good:

Tobie też to radze zakładaj ori bixenon i będzie git :naughty:

Miałem te lampy no i...powiem , że nie warto :no: ,po paru tygodniach w jednej lapmie zaczęły padać diody później mi kumpel powiedził, że jak jechał z naprzeciwka to widać, że soczewki drża...no i na koniec w jednej lampie padł automat z przesłony od długich świateł jak włączyłem światła to było ok, ale jak właczyłem długie i chciałem znów wrócić do krótkich to był zonk bo się nie dało i musiałem kilkanaście razy machać krótkie-długie aż w spadła przesłona...no i skończyło sie na tym, że je oddałem na gwarancji gościu mi oddał kasę bo serwis powidział, że są nie do naprawienia i kupiłem ori bixenon i teraz jest wszytko ok . Tak po krótce wyglądała moja przygoda z takimi lampami, a i jeszcze jedno zapomniałem dodać ,że obie lapmy strasznie parowały...

Dziex chłopaki, no to przekonaliście mnie ze nie warto a szkoda bo to piknie wyglada no ale sysek27 dobitnie otworzył mi oczy na ten temat :shocked:

No to rozglądam sie za bixenonami :decayed:

Przy okazji zapytam, mam wiarę ze nikt mnie nie wyśmieję :wallbash:...Jak usunąć emblematy z klapy z tylu, chodzi o to czy trzeba użyć jakiegoś środka żeby nie został po nich ślad czy normalnie odejdą? :mysli: :mysli: :mysli:

i drugie pytanie równie twórcze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ...w jaki sposób rozebrać lampy i usunąć pomarańczowe kierunki? Jest z tym dużo roboty?

Pozdro wszystkim i podziękował raz jeszcze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wydłubania pomarańczowych kierunków to poszukaj po wątkach moja a4 widziałem,że ktoś to zrobił ale niepamiętam kto :embarrassed: A oderwanie oznaczeń to prościzna :wink4:Jak je odkleisz to zostanie troche kleju,ja użyłem zmywacza do paznokci mojej żonki,potem pasta lekko ścierna tempo k2 i jest git :good:

Zdj_cie259_B.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy rozbierał Rdzewek, malował i zmieniał w nich szkiełka kierunków (foto ma w swoim wątku o B7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuniecie emblematów mi troche zajęło ,ale robiłem to delikatnie bo bardzo łatwo zrobić ryse na lakierze ,jak usuwałem klej banzyną ekstrakcyjną to było troche czasochłonne, jednak nic nie zostało i rzadnej ryski, cierpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do znaczków to weź dobrą nić i przecinaj klej między znaczkiem a klapą ruszając nicią jak piłą :good:

Lampy rozklejasz w piekarniku (10min na 90stopni), klosz odejdzie ręką, uważaj na pomaranczowy kierunek bo łatwo można odblask uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękował dziekował, to sie nazywa szybka i precyzyjna pomoc :hi: :hi: :hi:

Udało się to zrobić tak:

1. podgrzałem suszarką znaczek

2. złapałem za znaczek i delikatnie ale z dużą siłą odkleiłem go, jest na taśme dwustronną :decayed:

3. pozostałości taśmy dwustronnej na lakierze usunąłem benzyną ekstrakcyjną

4. pasta lekkościerna ja miałem sonax

5. jakiś wosk do polerki też miałem sonax,

6. zero sladow po znaczku, nie ma różnicy odcieni w kolorze lakieru, ani żadnych wgłębień

7. emblemat sprzedaje na allegro, jest ktoś chętny :naughty: :naughty: :naughty:

...co do lamp muszę postarać sie znaleźć juz gotowe, chociaż to trudne zadanie bo w ogole tych lamp bez pomaranczego nie ma na ebay uk :confused4: ...a z kolorem pomarańczy :decayed: jest od groma, nawet używki w świetnym stanie :disgust::angry:

Pozdro i kolejny raz śliczne dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kupować lampy, rozklejenie i wyjęcie pomaranczowego szkła to nic trudnego. No chyba, że musisz mieć ori białe szkiełko. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też mam znaczki z mojej klapy na wydanie :kox: może znajde jakiegoś chętnego na spociku :cool1:

Mogę dać Ci namiary na firmę która zakłada i sprzedaje ori bixenon,tylko,że z Koszalina przyjedziesz nad morze a przy okazji zmienią Ci lampy.Aktualnie mają z białymi kierunkami mi też będą zakładać.Pozdrawiam!!! :hi:

http://www.xenony.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też mam znaczki z mojej klapy na wydanie :kox: może znajde jakiegoś chętnego na spociku :cool1:

Mogę dać Ci namiary na firmę która zakłada i sprzedaje ori bixenon,tylko,że z Koszalina przyjedziesz nad morze a przy okazji zmienią Ci lampy.Aktualnie mają z białymi kierunkami mi też będą zakładać.Pozdrawiam!!! :hi:

http://www.xenony.pl/

Dzieki za cynk :hi:, ale ja potrzebuje lampki na UK :no: i dlatego mam problem :wallbash: Pozostaje mi tylko czekać na konkretną aukcje na ebay. :kwasny: Tak strasznie mi to nie przeszkadza, rozumiem tez ze mozna to samemu zrobic badz komus zlecić ale tak czy siak te bixenony musze kupic to lepszym rozwiazaniem bedzie znalezienie białych niż potem bawić się i tracić czas na przeróbki tym bardziej ze to nie takie proste przynajmniej dla mnie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne lampy z LED całkiem fajnie wyglądają, pytanie kiedy zacznie się robić z nich stroboskop :mysli:

przód lepiej ORI jak koledzy doradzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...