Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mycie auta w myjni parowej


tomasz_gti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie czy mył ktoś z was samochód na myjni parowej?

Jakie sa wasze opinie po myciu, nie niszczy to lakieru, nie rysuje?

I czy dokładnie umyje samochód w takiej myjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie - po kilkunastu myciach będziesz miał odpowiednio "porysowany" lakier. Może w lato takie niebezpieczeństwo jest minimalne, ale na pewno nie w jesień i zimę.

Próbowałem sam osobiście myć auto myjką parową (na szczęście auto testowe) i wg mnie nie ma możliwości aby nie porysować lakieru z biegiem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie - po kilkunastu myciach będziesz miał odpowiednio "porysowany" lakier. Może w lato takie niebezpieczeństwo jest minimalne, ale na pewno nie w jesień i zimę.

Próbowałem sam osobiście myć auto myjką parową (na szczęście auto testowe) i wg mnie nie ma możliwości aby nie porysować lakieru z biegiem czasu.

jestem tego samego zdania

mysjka parową mozesz umyć autoz zacieków po deszczu czy coś o ile nie jeździło po trasie. po jak przejdziesz kilka razy to masz kurz i inne gówna kamyczkowate.

jak dla mne tylko myjki ciśnieniowe lub przy domku wąż ogrodowy aby spłukać dokładnie osad, potem gąbka z wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie - po kilkunastu myciach będziesz miał odpowiednio "porysowany" lakier. Może w lato takie niebezpieczeństwo jest minimalne, ale na pewno nie w jesień i zimę.

Próbowałem sam osobiście myć auto myjką parową (na szczęście auto testowe) i wg mnie nie ma możliwości aby nie porysować lakieru z biegiem czasu.

jestem tego samego zdania

mysjka parową mozesz umyć autoz zacieków po deszczu czy coś o ile nie jeździło po trasie. po jak przejdziesz kilka razy to masz kurz i inne gówna kamyczkowate.

jak dla mne tylko myjki ciśnieniowe lub przy domku wąż ogrodowy aby spłukać dokładnie osad, potem gąbka z wodą

ja niedlugo jade na mycie parowe:)tylko nie rozumiem co znaczy porysowac lakier po myciu parowym :mysli:niby w jaki sposob? a co do myjek cisnieniowych samoobslugowych to gorszego gowna chyba nie ma, przeciez to wcale nic nie myje tylko mozna oplukac z piachu itp.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycie parowe porysuje ci auto mniej wiecej w taki sposob, ze operator, osoba myjaca, po rozporowadzeniu goracej pary musi zebrac wilgoc razem z brudem i robi to recznie wycerajac to recznikiem, w tym momencie rysuje lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do myjek cisnieniowych samoobslugowych to gorszego gowna chyba nie ma, przeciez to wcale nic nie myje tylko mozna oplukac z piachu itp.!

Od kiedy to JAKAKOLWIEK myjka ciśnieniowa miała KIEDYKOLWIEK za zadanie umyć COKOLWIEK ?

Zadaniem tych urządzeń jest głównie opłukanie z brudu, a nie mycie. Myje się ręcznie - nie ma czegoś takiego jak "mycie bezdotykowe" - takie coś powinno nazywać się "opłukanie bezdotykowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim parownikiem,to chyba tylko felgi można omyć z osadu po klockach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...