Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lampy


Nasti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie kupiłem Sonary(allegro za 700,-zł) ale te BlackEye i jestem bardzo zadowolony.Świecą bardzo jasno i daleko, mienią się miejscami w kolorze tęczy.Podłączyłem do nich oryginalną regulację wysokości i działa bez zarzutów.A autko wygląda moim zdaniem iście za***iście :-).

JAk mi się uda to dzisiaj zrobie zdjęcia przudu i wrzuce w tym temacie.

[ Dodano: 04-11-2006, 14:45 ]

Oto zdjęcia, które zrobione zostały przy dzisiejszej śnieżnej pogodzie :

1. Nowe zdjęcia z nowymi lampami

http://www.pc-komp.pl/audi/foto1.JPG

http://www.pc-komp.pl/audi/foto2.JPG

2.Stare zdjęcie ze starymi lampami zrobione wczesniej

http://www.pc-komp.pl/audi/audi02.JPG

- tak wygladał wcześniej ale bez śniegu i bez świateł

3.Zdjęcie przodu po przeróbce w Corelu z wstawionym grilem czarnym (co myślicie o takim czarnym grilu??)

http://www.pc-komp.pl/audi/przodekcorel.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Stare zdjęcie ze starymi lampami zrobione wczesniej

A co robisz ze starymi bo potrzebowałbym migacze te białe oczywiście jak są z boscha i maja całe zaczepy??Jak cos to daj znac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie tylko niezakładaj takiego grila załóż lepiej gril po II lifcie normalny z kołami o niebo lepiej to wygląda , a jak niechcesz mieć chromu to wystarczy w grilu po II lifcie go zdjąć i masz ładny czarny i gril a po środku koła

f8673018ac2553c6.jpg

To jest Grill by Ataman :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @MichałK mam pytanko. Musiałeś coś rezać, czy tylko silniczek od regulacji przełożyć?? Jak z jakością świecenia?? Widoczna jakaś zauważalna różnica? Mi się te sonarki bardzo podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z firmą SONAR miałem przykre doświadczenie, więc raczej bym obstawał przy czymś w miarę seryjnym.

Co prawda sprawa dotyczyła lamp tylnych, ale skoro potrafili spieprzyć tylne to przednie jeszcze łatwiej bo muszą być dokładniej wykonane. Po pierwsze lampa wystawała za obrys auta, a gdy już dostałem nową (za przesyłkę oczywiście musiałem dopłacić) to po miesiącu lampa się rozkleiła i klosz odpadł w czasie jazdy :( I tak kupiłem lampy po drugim lifcie i tak, ale swoje straciłem, więc przestrzegam.

Moim zdaniem lepiej kupić seryjne soczewki niż SONARy rodem z BMW.

Pozdrawiam,

Traviz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Stare zdjęcie ze starymi lampami zrobione wczesniej

A co robisz ze starymi bo potrzebowałbym migacze te białe oczywiście jak są z boscha i maja całe zaczepy??Jak cos to daj znac..

No własnie apropo starych lamp, lewa strona cała, prawa - migacz ma połamany zaczep.

[ Dodano: 14-11-2006, 19:05 ]

Wszystko ładnie tylko niezakładaj takiego grila załóż lepiej gril po II lifcie normalny z kołami o niebo lepiej to wygląda , a jak niechcesz mieć chromu to wystarczy w grilu po II lifcie go zdjąć i masz ładny czarny i gril a po środku koła

Obrazek

To jest Grill by Ataman :mrgreen:

Chciałem zrobić to samo z moim, wyjąłem chromowana obwódkę ale grill wygladał mało estetycznie.

No bardzo mi się podoba ten grillek po drugim lifcie bez chromowej obwódki i kolego przekonałeś mnie do zakupu :mrgreen: Szczególnie fajnie bo zostaja cztery koła.

[ Dodano: 14-11-2006, 19:48 ]

Kolego @MichałK mam pytanko. Musiałeś coś rezać, czy tylko silniczek od regulacji przełożyć?? Jak z jakością świecenia?? Widoczna jakaś zauważalna różnica? Mi się te sonarki bardzo podobają :)

Nie musiałem nić rżnąć czy wyginać pasuje bez przeróbek w oryginalne otwory.Jest natomiast szczelina między lampą a zderzakiem (swoja droga bez tej szczeliny nie mógłbym przykręcić trzeciej śruby mocujacej).

Silniczek do regulacji przełozyłem ale jeden.Ten z prawej strony reguluje(działa ok), ten z lewej strony nie może odpowiednio wpaść w szczelinę do regulacji i powoduje że lampa świeci za wysoko, w związku z tym jest narazie odłączony - musze z tym powalczyć jak będę miał trochę czasu.

Co do jakości światła to jestem bardzo zadowolony bo widze teraz o wiele lepiej, troszkę jaśniej i dalej.Kierowców z naprzeciwka nie oślepiam chyba bo mi nie migają długimi.

///Późno odpisuje bo była dłuższy czas jakaś zwieszka po zalogowaniu i wywalała się strona///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zegarki to Auto Gauge, dostępne w wielu serwisach tuningowych, ale i też na Allegro, a słupek to carzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają i jestem szczęśliwy, że je posiadam.Widze jednak podstawowy dla nich minus - są za drogie.Powinny kosztować 350zł za parę byłbym wtedy dwa razy szczęśliwszy :lol:

Aha zapomniałem napisać że trzeba je dobrze zamocować bo mają tendęcję do drżenia.I nie wysarczy skręcić na trzy śruby trzeba dodatkowo od spodu podeprzeć o zderzak.Pozatym naprawdę świetne światełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem dziś inwestycję i zamówiłem nowe Valeo :mrgreen:

Mam nadzieję, że będę zadowolony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Zdjęcie przodu po przeróbce w Corelu z wstawionym grilem czarnym (co myślicie o takim czarnym grilu??)

http://www.pc-komp.pl/audi/przodekcorel.JPG

straszna kicha :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam lampy SONAR - ANGEL EYES czarne ZESPOLONE i nie musiałem nic przerabiać, pasują idealnie do wersji 95-99

na dniach wrzuce fotki, lampki wyglądają dużo lepiej niż dzielone FK

FELIPE jak świecą te lampki?? bo taz sie przymierzam do nich, ale na formu wszyscy je krytykują ze słabo swiecą...:(:(:( I słyszalem tez od znajomych z innych autek, ze u nich SONAR kiepsko świeci... i nie wiem co wybrac? czy dołożyc 300 i kupić FK od modelu 99-01 zespolone z ringami ale trzeba rezać błotniki..:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak myslicie, ktore z tych lamp beda sie najlepiej prezentowac do srebrnej audiczki? http://www.sklep.tuning24.pl/index.php?cPath=21_23_87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...