Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra to bede obserwowal forum i jak cos jestem w trybie gotowosci. Moge dostarczyc dwie aczworki a mozliwe ze nawet 3 :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Z moich stron tez się coś pojawi. Chłopaki z południa mogli by się odezwać

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja jestem chętny i z południa , najbliżej mam do Erfurt , 300 km.

Opublikowano

To jakie miasto Ty jestes?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To jest wiocha Kleinaspach.

Opublikowano

Do kassel masz podobna trase :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobry, jest ktoś z okolić Tuttlingen ?? :whistling:

Ja jestem z okolicy Kleinaspach ,wioska 40 km na północ od Stuttgardu

Do kassel masz podobna trase :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

No tak to racja a czy była by możliwość bardziej na południe?

Opublikowano
  • Autor

zebyśmy się tak potrafili zgrać i zrobic tego spota było by spoko. Ale temat się ciągnie od roku i słabo z tym wychodzi.

Opublikowano

To moze Fulda? Z stuttgartu i hanoweru podobne odleglosci. Bo to trzeba ustalic termin miejsce i lecimy. I nie ma ze cos wypadlo. Ten kto sie nie wstawi skrzyneczke stawia :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No to mógłby się przejechać na pierwszego spota te 340, jeszcze się dowiem czy inne osoby z tego landu i może z Bayernu by byli też chętni ;)

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie czym szybciej tym lepiej, ostatni weekend stycznia wchodze w takie dziwne zmiany , że weekendy mam pracujące...

Opublikowano

Czterobrygadowka tragiczna? Wszystkie firmy niemieckie wchodza w ten system teraz. Czyli 23 stycznia sobota? Odpowiada wam?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ta Fulda by odpowiadała, Przyjmuję wyzwanie. A jak jest z terminem? Styczeń ,luty?


No ja muszę sobie pierw urlop załatwić, bo robię w hotelu w sobotę do roboty. Jeszcze zapytam się innych?

Opublikowano
  • Autor

może być 23 a nawet 16. z naszych stron chyba 4 nas jest może sie ktoś jeszcze odezwie.

Opublikowano

Challenge accepted :) czyli miejsce fulda. U mnie 16 odpada ale 17 stycznia niedziela moze byc. Piszcie komu ktory termin bardziej odpowiada. 17 czy 23 stycznia? Zbierajcie znajomych i poszli :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

niedziela nie ciekawie z tego względu że trzeba jednak chwile jechać i jechać na pare minut to mija się z celem, może być też 23 .

Opublikowano

Ok to 23 stycznia fulda. Zna ktos tam jakies ciekawe miejsce czy cos szukac?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

jak masz czas, możesz poszukać.

Opublikowano

Dla mnie może być 23 :) , Narka :hi:

Opublikowano

Michelsrombacher Str. 4, 36039 Fulda a tu jest adres :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.